تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی

برای حمل اثاثیه ها باید از شرکت هایی درخواست نیرو داشته باشید که از کیفیت کار آنها اطمینان داشته باشید. شرکت باربری سپند بار یکی از شرکت هایی است که در زمینه حمل بار مشغول به فعالیت است. برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی راه های مختلفی وجود دارد که به توضیح راجب آنها خواهیم پرداخت.

شستشو بالش

بهترین روش برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی

اثاث کشی یکی از انواع حمل و نقل ها به حساب می آید که برای انجام آن باید به نکاتی توجه کنید. برای حمل اثاثیه ها باید از شرکت هایی درخواست نیرو داشته باشید که از کیفیت کار آنها اطمینان داشته باشید. توجه کنید که  برای اثاث کشی باید وسیله ها و لوازم را به درستی بسته بندی کنید.

اگر این کار را با کیفیت درستی انجام ندهید ممکن است در حین اثاث کشی وسیله  های تان بشکند. اگروسیله ها  را درست بسته بندی کنید علاوه بر این که خطر شکستن آنها را تایید نمیکند، جای کمتری هم گرفته می شود که این  مسئله به سریع تر انجام شدن اثاث کشی کمک زیادی می کند. در واقع یکی از نکات بسیار مهم در جا به جایی بار این است که هر چه سریع تر کار ها انجام شود. یکی از مواردی که در اثاث کشی وجود دارد کثیف شدن وسایل است حال در این قسمت به تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی اشاره کرده ایم.

تمیز کردن بالش

برنامه ریزی مناسب برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی

برای انجام هر کاری باید برنامه ریزی درست داشت. اگر قبل از انجام اثاث کشی کار ها را به درستی پیش نبرید به مشکل بر می خورید. به طور مثال باید زمانی از شرکت های حمل بار درخواست نیرو داشته باشید که تمامی وسیله ها را بسته بندی کردید و کار دیگری ندارید. اگر مشغله زیادی دارید و یا به هر دلیلی توانایی بسته بندی کردن لوازم منزل تان را ندارید میتوانید از شرکت های حمل بار برای این مسئله کمک بگیرید.

برخی از شرکت هایی که در زمینه حمل بار و اثاث کشی مشغول به فعالیت هستند خدماتی را به مردم ارائه می کنند که یکی از آنها بسته بندی لوازم و اثاثیه ها است. اگر تمایل دارید برای بسته بندی لوازم منزل از شرکت های حمل بار کمک بگیرید در ابتدا باید مطلع شوید که شرکت مورد نظر شما این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده است یا خیر. مسئله دیگری که باید به آن توجه کنید این است که اگر چنین قصدی را دارید باید زودتر با این شرکت ها تماس بگیرید.

تمیز کردن بالش بعد از اسباب کشی

صرفه جویی با انتخاب بهترین شرکت حمل بار

برای صرفه جویی در هزینه ها باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. هزینه حمل بار طبق ساعات شروع و پایان اثاث کشی محاسبه می شود.  برای پرداخت هزینه حمل اثاثیه منزل قوانینی وجود دارد، که طبق آن 3 ساعت اول یک قیمت دارد و پس از آن به ازای بیشتر شدن ساعت به قیمت آن افزوده می شود.

به همین منظور برای کاهش هزینه ها باید برای اثاث کشی ساعتی را انتخاب کنید که خیابان ها خلوت تر است زیرا در این صورت حمل اثاثیه زود تر انجام می شود و هزینه کم تری را پرداخت خواهید کرد.

تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی در سپند بار

شرکت  سپند بار یکی از شرکت هایی است که در زمینه حمل بار مشغول به فعالیت است. در صورتی که از سپند بار درخواست نیرو داشته باشید می توانید از کیفیت کار مطمئن باشید. این شرکت از نیرو هایی قابل اعتماد و متعهد استفاده می کند و به همین جهت همیشه توانسته است که نظرات مشتریان را جلب کند. این شرکت می تواند در مناطق مختلف شهر تهران در زمینه حمل بار به مشتریان گرامی خدمت رسانی کند.

یکی دیگر از نکات مثبت این شرکت این است که خدمات خود را با توجه به  شرایطی که در جامعه وجود دارد به مشتریان ارائه می کند. امروزه که سراسر جهان با بیماری کرونا درگیر هستند، زندگی انسان ها دچار تغییرات فراوانی شده است. در هر شرایطی باید به رعایت کردن نکات بهداشتی توجه کرد، شرکت سپند بار به این مسئله توجه زیادی می کند. در صورتی که از جانب هر 2 طرف نکات بهداشتی رعایت شود هم مشتریان گرامی و هم پرسنل زحمت کش از خطر کرونا در امان خواهند ماند.

نحوه تمیز کردن بالش ها در خانه

تمیز کاری پس از اثاث کشی

شاید تصور کنید که پس از حمل اثاثیه ها به مکان جدید، اثاث کشی کاملا انجام شده است اما در حقیقت چیدن وسیله ها و لوازم در محل سکونت جدید وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد. علاوه بر چیدن اثاثیه ها کار های دیگری هم وجود دارد که باید آنها را نیز انجام دهید.

به طور مثال ممکن است که در طول اثاث کشی وسیله ها و لوازم منزل کثیف شده باشد و یا روی آنها گرد و غبار نشسته باشد که در این صورت باید آنها را تمیز کنید. برای شست و شو  هر وسیله روشی وجود دارد، به طور مثال برای پاکیزه کردن لوازم برقی باید آنها را دستمال بکشید، برای تمیز کردن ظروف باید آنها را بشویید و همچنین برای تمیز کردن پرده ها می توانید از بخار شوی استفاده کنید.

راه حلی مناسب برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی

همان طور که گفتیم تمیز کردن وسیله ها پس از اثاث کشی یکی از مهم ترین کار هایی است که باید انجام داد. پاکیزه بودن بالش ها هم به سلامت مو کمک می کند هم سبب محافظت از پوست می شود و به همین علت همواره به تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی توصیه می شود. تمیز بودن بالش ها از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین علت تنها نباید پس از اثاث کشی آنها را تمیز کرد. اگر بالش و یا روبالشی کثیف باشند مشکلات زیادی برای شما به وجود می آید.

به طور مثال تمیز نبودن بالش ها می تواند سبب ریزش مو و یا بروز حساسیت هایی در پوست شود. شاید جالب باشد بدانید که اگر بالش، پتو و یا تشک خود را به زیر میکروسکوپ ببرید، موجودات ریزی را مشاهده می کنید. همه ما برای خوابیدن و یا استراحت کردن به رختخواب می رویم، در مدتی که در رختخواب هستیم سلول های مرده روی پوست مان روی رختخواب می ریزد.

در این جا شرایط برای رشد میکروب ها مساعد تر می شود زیرا آنها در این صورت از سلول های مرده تغذیه می کنند و تولید مثل می کنند و تعداد آنها بیشتر میشود. برای جلوگیری از این مشکل باید به طور مرتب بالش ها را بشویید. در اثاث کشی به علت این که وسیله ها از خانه به ماشین می روند و پس از آن از ماشین به خانه جدید می روند، روی آنها کمی خاک می نشیند و در صورتی که برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی وارد عمل نشوید مشکلاتی که به آنها اشاره کردیم برای شما پیش می آید.

تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی منزل

بالش مناسب

برای داشتن یک بالش مناسب و همچنین برای بالاتر بردن طول عمر  آن باید از رو بالشتی استفاده کنید. زیرا با انجام این کار اگر در حین خواب عرق کرده باشید، خود بالش خیس نمی شود و هم چنین دچار ساییدگی و فرسودگی نمی شود. یکی از نکات مهم در مورد روبالشی ها انتخاب جنس آنها است. هر جنس پارچه ای برای رو بالشی مناسب نیست به طور مثال جنس کتان می تواند بد ترین انتخاب برای رو بالشی ها باشد.

بهتر است از روبالشی هایی استفاده کنید که جنس آن ها ساتن و یا ابریشم است. جنس پارچه روبالشی روی جذب گرد و خاک تاثیر زیادی دارد و به همین علت توصیه می شود به جنس رو بالشی توجه کنید.

تمیز کردن بالش ها

برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی راه های مختلفی وجود دارد که به توضیح راجب آنها خواهیم پرداخت.

  1.   استفاده از ماشین لباسشویی: شستن ملحفه و روبالشی با ماشین لباسشویی می تواند بهترین انتخاب باشد زیرا در این صورت م  تمامی پارچه ها به خوبی تمیز می شوند و هم این که زحمت و سختی زیادی را متحمل نمی شوید.
  2.   شستن با دست: اگر قصد دارید که روبالشی ها را با دست بشویید باید زحمت بیشتری بکشید. برای شستن ملحفه و روبالشی ها با دست باید دقت کنید که نباید مقدار زیادی از پودر شست و شو استفاده کنید، همچنین پس از به اتمام رسیدن فرآیند شست و شو باید چندین بار آنها را به خوبی آبکشی کنید زیرا در صورتی که این کار را به درستی انجام ندهید ممکن است که مقداری از پودر شست و شو درون آنها  باقی بماند.

چطور بالش را تمیز کنیم

نکات قابل توجه 

برای تمیز کردن بالش ها بعد از اثاث کشی، ابتدا رو بالشی ها را باز کنید و سپس آنها را آنها را بشویید. برای شستشو بالش ها به نکات زیر توجه کنید:

  •   دقت کنید که ملحفه و روبالشی ها را با لباس ها نشویید. زیرا در این صورت ممکن است که لباس ها به ملحفه ها رنگ بدهند، که در این صورت با تغییر رنگ روبالشی ها از زیبایی آنها کاسته می شود.
  •   بهتر است قبل از این که به شستن روبالشی ها اقدام می کنید، اگر لکه ای روی ۀن ها وجود دارد ابتدا آنها را از بین ببرید و سپس برای شست و شو اقدام کنید.
  •   بهتر است برای شستن ملحفه ها و روبالشی ها از صابون استفاده کنید زیرا علاوه بر تمیز شدن، سبب نرم شدن ملحفه ها هم می شود.
  •   اگر از ملحفه و یا رو بالشی سفید استفاده می کنید می توانید از آب لیمو استفاده کنید. زیرا در این صورت رو بالشی ها سفید تر می شوند.
  •   اگر رو بالشی ها و ملحفه ها را به صورت گرد داخل ماشین لباسشویی قرار دهید در حین شست و شو به بافت آنها آسیبی وارد نمی شود.
  •   بهتر است پس از شست و شو رو بالشی ها آنها را در هوای آزاد و زیر نور خورشید قرار دهید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس