۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

در این مقاله ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی مورد بررسی قرار می گیرد ، برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم تا پایان این بحث را دنبال کنید.

اسباب کشی می تواند یکی از استرس زا ترین وقایع زندگی باشد که ما تجربه می کنیم. بسیاری از اشتباهاتی که مردم هنگام آماده سازی برای اسباب کشی انجام می دهند ، قابل پیشگیری است. با اجتناب از این اشتباهات رایج ، اسباب کشی خود را تا حد ممکن راحت کنید.

اجتناب از اشتباهات معمول در حال اسباب کشی می تواند به معنای از بین بردن یک روز پر فشار و پرتحرک باشد. برای اطمینان از اینکه اسباب کشی شما بدون هیچ مشکلی انجام می شود ، این ۱۰ اشتباه معمول را به یاد داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه می توانید از آن ها پیشگیری کنید.

۱- عدم استخدام یک شرکت حمل و نقل معتبر

انتخاب یک شرکت حمل و نقل یکی از چالش برانگیزترین و مهمترین کارها برای اسباب کشی شماست. برای یافتن شرکت حمل و نقل ایده آل خود ، باید به دنبال خدمات عالی باشید و اطلاعات مربوط به سرویس های حمل و نقل را که برای شما مهم هستند جمع کنید. باربری سپند بار دارای مجوزهای لازم از اتحادیه باربری است.

۲- عدم تخصیص زمان کافی برای بسته بندی

بسته بندی کاری نیست که بتوانید در آخرین لحظه انجام دهید. اگر آن را به تعویق بیاندازید ، به طرز باورنکردنی بی نظمی ایجاد خواهد شد  و ممکن است به شکستن یا از دست دادن برخی از اموال شما بیانجامد. به همین دلیل بهتر است چند روز قبل از اسباب کشی ، بسته بندی را شروع کنید.

۳- عدم تحقیق در مورد باربری ها اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

یک شرکت خوب حمل و نقل می تواند  استرس اسباب کشی را کاهش دهد و در عین حال به شما در صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل نیز کمک کند. با این حال ، انتخاب شرکت حمل و نقل اشتباه می تواند این روند را به کابوس تبدیل کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که باربری که از آن استفاده می کنید دارای مجوز است.  باربری سپند بار با استفاده از تجهیزات پیشرفته اقدام به حمل و نقل اسباب و اثاثیه می کند.

۴- عدم برآورد و تخمین هزینه اسباب کشی

بسته به اندازه خانه شما ، شرکت ها تخمینی را انجام می دهند تا یک برآورد هزینه در اختیار شما قرار دهند. پذیرش اولین پیشنهاد ، می تواند منجر شود که مبلغ بیشتری را بپردازید.

بهترین راه برای پیدا کردن یک قیمت حمل و نقل عالی مقایسه حداقل چندین برآورد است. هنگامی که جستجوی خود را به شرکت های برتر  محدود کردید ، تخمین ها می توانند در تصمیم گیری نهایی به شما کمک کنند.

باربری سپند بار با بهره گیری از پرسنل باتجربه خدمات جابجایی اسباب و اثاثیه را با مقرون به صرفه ترین قیمت انجام می دهد.

۵- فراموش کردن برچسب زدن به جعبه ها اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

عدم برنامه ریزی برای بسته بندی یک اشتباه حمل و نقل است که در طی فرآیند بسته بندی شروع می شود. هنگام بسته بندی ، برای کمک به باز کردن بی دردسر آن ، از نوار بسته بندی رنگی برای تعیین اثاثیه هر اتاق استفاده کنید و آن را برچسب گذاری کنید تا نشان دهد چه نوع وسایلی داخل آن قرار دارد.

اگر جعبه های شما دارای برچسب نشوند ، باز کردن آن برای شما دشوار خواهد بود. اگر دقیقاً بدانید که وسایل در کجا قرار دارند ، کار بسیار ساده تری خواهید داشت.

فراموش کردن برچسب زدن به جعبه ها
فراموش کردن برچسب زدن به جعبه ها اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

۶- نگه داشتن وسایل غیر ضروری

اسباب کشی زمان بسیار خوبی برای خلاص شدن از چیزهایی است که شما نمی خواهید و یا به آن ها نیاز ندارید. قبل از بسته بندی جعبه های خود ، یک لیست ایجاد کنید که شامل همه مواردی است که می خواهید بطور قطع نگه دارید.

جابجایی وسایل غیر ضروری که در اختیار دارید یک مشکل شایع است که می تواند هزینه های اضافی را به اسباب کشی شما اضافه کند. توصیه می کنیم از مواردی که نیازی ندارید یا استفاده نمی کنید را بفروشید یا به دوستان خود اهدا کنید.

نگه داشتن وسایل غیر ضروری
نگه داشتن وسایل غیر ضروری اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

۷- دست کم گرفتن اسباب کشی

برخی افراد اسباب کشی را  از جمله؛ تعداد مواد بسته بندی مورد نیاز آن ها و مدت زمان لازم برای بسته بندی وسایل آن ها را دست کم می گیرند.

هنگامی که شما یک لیست طولانی از کارهای حمل و نقل دارید ، نمی دانید از کجا شروع کنید. جمع شدن کارها منجر به اشتباه و تأخیر در شروع روند اسباب کشی می شود و بر استرس کلی اسباب کشی شما می افزاید.

دست کم نگرفتن اسباب کشی به شما کمک می کند تا وظایف و مسئولیت های خود را در بدانید و همه چیز را سازماندهی کنید.

۸- عدم پرسیدن سؤالات ضروری از باربری اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

یکی از رایج ترین اشتباهات در هنگام اسباب کشی ، ندانستن سوالات مناسب برای پرسیدن است. اطلاعات زیادی در مورد خدمات آن ها و روند کلی اسباب کشی وجود دارد که به شما کمک می کند تا برای اسباب کشی خود آماده شوید.

بهترین راه برای آشنایی با یک شرکت در حال اسباب کشی شناختن سوالات مناسب برای پرسیدن است. با سؤالاتی شروع کنید که به شما در آشنایی با شرکت اسباب کشی کمک می کند و سپس با سؤالاتی که به شما در یافتن خدمات مناسب برای اسباب کشی کمک می کند ادامه دهید. باربری سپند بار با بهره گیری از مشاوران باتجربه آماده پاسخگویی به سؤالات شما در کلیه زمینه‌ها ازجمله؛ میزان تجهیزات بسته بندی مورد نیاز،  بهترین ساعت برای جابجایی  و انتخاب بهترین مسیر برای جابجایی است.

۹- استفاده از جعبه های غیر استاندارد و نامرغوب

استفاده از جعبه‌های نامناسب برای جابجایی وسایل ممکن است به نظر برسد که مسئله مهمی نباشد ، اما در هنگام جابجایی وسایل باعث آسیب رسیدن به آن ها می‌ شود. جنس کارتن هایی که برای بسته بندی استفاده می شوند خیلی مهم است. استفاده کردن از کارتن هایی که تحمل فشار ناشی از بار را ندارند موجب از بین رفتن کارتن و در نهایت خراب شدن اثاثیه می شود.

اینکه چگونه و از چه جعبه‌ای برای بسته بندی وسایل استفاده کنیم به دانش و تجربه بستگی دارد. بهتر است برای بسته بندی وسایل از افرادی که در این زمینه تجربه دارند کمک گرفته شود. باربری سپند بار با چندین سال سابقه کاری در این زمینه از جعبه های مرغوب استفاده می کند. این باربری انواع جعبه ها و کارتن‌ها را در جنس‌ها و اندازه‌های مختلف به مشتریان خود عرضه می‌ کند.

۱۰- سپردن اشیا قیمتی به باربری ها

یکی دیگر از اشتباه های  وحشتناک در اسباب کشی سپردن اشیا قیمتی به باربری ها است. هنگام اسباب کشی اشیای قیمتی و باارزش خود را نزد خود نگه دارید و آن را در اختیار کسی قرار ندهید. با نگه داشتن وسایل نزد خود یا افراد مطمئن از اشتباهات ناخواسته جلوگیری می شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس