اتوبار و باربری در خیابان شریعتی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اتوبار شریعتی

اتوبار و باربری در خیابان شریعتی

‌باربری در شریعتی

باربری شریعتی با ارائه سرویس دهی مناسب در زمینه باربری و اتوبار در خیابان شریعتی تهران خدمات بسته بندی و حمل بار و جابجایی وسایل منزل را به سبکی کاملا درست و تخصصی برای شما ارائه می دهد باربری شریعتی دارای مجوز رسمی از اتحادی باربری های تهران است.

تلفن باربری و اتوبار شریعتی

اسباب کشی ، جا به جایی از یک مکان به مکان دیگر و‌ حمل و نقل وسیله‌های منزل و محیط‌های مختلف از گذشته تا کنون یکی از مشکلات زندگی استیجاری بوده است و هم اکنون هم از پر استرس‌ترین و پر دغدغه‌ترین کارهایی است که یک فرد می‌تواند انجام دهد.  همه‌ی ما می‌دانیم که امروزه ساختمان‌های چند طبقه و برج مانند افزایش پیدا کرده‌اند و به دنبال آن هم فرآیند اسباب کشی با مشقت‌های بیشتری همراه شده است.

علاوه بر این، امروزه شهرهایی بزرگ مثل تهران با ترافیکی که دارند، ممکن است هزینه‌ها و زمان زیادی را برای اسباب کشی از افراد سلب کنند. برای برطرف کردن نیازهای این چنینی، مؤسساتی به نام باربری روی کار آمده‌اند که رسالت اصلی آن‌ها حمل بار درون شهر و یا حمل بار از شهری به شهر دیگر می‌باشد. یکی از این باربری‌ها که امروزه به عنوان برترین باربری در شریعتی شناخته شده است، باربری ما ( سپند بار) می‌باشد.

باربری شریعتی

از آنجایی که هزینه‌های تعویض و  خرید مجدد وسایل خانه و لوازمات مختلف مصرفی سر به فلک کشیده است، ما همواره بر آنیم که با سابقه‌ی درخشان خود امنیت حمل بار را بالا بریم و سلامت نهایی کلیه‌ی وسایل شما را تضمین کنیم. با ما در ادامه همراه باشید تا از خدمات مشاوره‌ای ما در زمینه‌ی حمل و نقل برخوردار شوید.

مشاوره قبل از بسته بندی؛ اصلی ترین ویژگی در سپند بار

اصلی‌ترین خدمات مشاوره‌ای ما پیش از حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل در شریعتی، مشاوره‌های مربوط به بسته بندی است که در آن ما به شما تمامی نکات مهم در زمینه‌ی بسته بندی کردن وسایل یک‌ محیط را ارائه می‌هیم. برای مثال ما در این زمینه دو  راه در پیش روی شما مشتریان عزیز قرار می‌دهیم که انتخاب هر یک از این راه‌ها مزایای خاص خود را دارد. راه اول انتخاب ما به عنوان یک مؤسسه‌ی خدماتی در جهت بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه محیط است و راه دوم هم بسته بندی‌های شخصی است.

در راه اول دیگر شما تمامی نگرانی‌های خود را از بابت بسته بندی اثاثیه را کنار می‌گذارید و با اعتماد به ما، صفر تا صد بسته بندی تا حمل این اسباب را به سپند بار می‌سپارید. در راه دوم که ممکن است دشواری‌های زیادی هم داشته باشد، شما دیگر خودتان مسئول وسیله‌های خودتان هستید و با تکنیک‌های بسته بندی که از قبل به یاد دارید، می‌توانید این کار را انجام دهید اما دقت داشته باشد که هر گونه مشکلی ممکن است متوجه اسباب و اثاثیه شما در این روش شود.

در صورتی که قرار است خودتان شخصا به بسته بندی کردن وسیله‌هایتان بپردازید، توجه داشته باشید که وسیله‌های کوچک و شکستنی را در کارتن‌های مخصوص قرارداده و وسایل بزرگ را نیز با پتو و پارچه‌های مختلف بپوشانید. برای کاور کردن مبل و تلویزیون هم که اصلی‌ترین وسایل در منزل به شمار می‌آیند، بهتر است از نایلکس‌های مخصوص استفاده کنید و پس از پیچیدن نایلکس به آن‌ها، دورتا دور آن را با چسب بچسبانید.  برای وسیله‌های خیلی کوچک هم که بیشتر اوقات همان وسایل شکستنی را در بر می‌گیرند، بهتر است شما از کارتن‌های ‌چند لایه که برای حمل و نقل میوه استفاده می‌شوند، بهره ببرید.

اتوبار و باربری شریعتی

توجه داشته باشید که ما در بهترین باربری در شریعتی با توجه به تجربه‌ای که تایم به شما توصیه می‌کنیم که از خرید کارتن‌ های نو برای حمل اثاثیه جلوگیری کنید چرا که این کار نه تنها هیچ صرفه اقتصادی ندارد بلکه ممکن است علاوه بر هزینه‌های بالا، سلامت وسایل شما را نیز از بین ببرد چرا که کارتن‌های جدید نسبت به کارتن‌های قدیمی نیاز به چسب کاری بیشتری دارند. با توجه به این نکته‌ها است که شما می‌توانید بهترین اسباب کشی را تجربه کنید. البته به کمک سپند بار در برترین اتوبار در شریعتی!

مشاوره قبل از حمل و نقل

یکی دیگر از خدمات مشاوره‌ای ما، مشاوره قبل از حمل کالاها است. بسیاری از افرادی که برای اولین بار می‌خواهند وسایل خود را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنند،با اصول حمل و نقل این وسیله‌ها آشنا نیستند و همین عدم آشنایی هم‌ ممکن است سبب شود در نهایت این افراد تصمیمات اشتباه بگیرند و باربری‌های بی‌تجربه را برای انجام خدمات خود انتخاب نمایند.

بدون شک زمانی که شما به مؤسسه‌ای که انتخاب کرده‌اید اعتماد نداشته باشید، مدام نگران آسیب دیدن وسیله‌های ارزشمند خود هستید و حتی ممکن است شکستن، خرد شدن، ترک برداشتن یا ضرب دیدن این وسیله‌ها را نیز به چشم ببینید اما اگر برترین باربری را انتخاب کنید، دیگر می‌دانید که این باربری از نیروهای مجرب برای انجام خدمات گوناگون بهره می‌گیرد و این نیروهای ورزیده هم به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهند که خطری وسیله‌های شما را تهدید نماید. به همین دلیل بهتر است شما پیش از این که بهترین باربری در شریعتی را انتخاب کنید، ابتدا خدمات مشاوره‌ای ما که شامل تمامی اصول پیش از حمل کالا  می‌شود را در بر بگیرید و سپس با توجه به این اصول دست به انتخاب برترین باربری بزنید.

حمل اثاثیه منزل در شریعتی

برای مثال امروزه هزینه‌های کرایه کردن خودروهای باربری بسیار بالا رفته است و یکی از مهم‌ترین اصول حمل این است که نیروهای یک باربری بتوانند بهترین استفاده را از حجم داخل خودروهای باربری ببرند. به این صورت که وسیله‌ها را به بهترین شکل بچینند و در نهایت هم تمامی وسیله‌ها را در یک سرویس جای دهند. در این صورت است که هزینه‌های شما هم کاهش پیدا می‌کند.

این تنها یک مورد از هزار و یک ترفندی است که ما پیش از حمل و نقل کالاها در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید اما راه آسان‌تر این است که یک راست با انتخاب سپند بار، این مسیر را به بهترین شکل ممکن طی نمایید.

مشاوره قبل از چیدمان وسیله‌ها

یکی دیگر از دشواری‌های اسباب کشی، چیدن وسیله‌ها در مقصد پس از انجام حمل و نقل و بسته بندی است که می‌تواند زمان زیادی را از افراد سلب کند. از آنجایی که این مسئله به یک مشکل مهم برای برخی از افراد تبدیل شده است، ما با مشاوره دادن به شما عزیزان این مشکلات را هم حل کرده‌ایم. در زمینه‌ی چیدمان وسایل پس از حمل باید  بگوییم‌ که ما در سپند بار که بهترین باربری در شریعتی است

وسیله‌های منزل شما را از بزرگ به کوچک حمل می‌کنیم  و در همان زمان هم بیشتر تلاش ما بر روی این موضوع است که این وسیله‌ها را در سر جای خود قرار دهیم اما کاهی اوقات ممکن است برخی از مشتریان خدمات اختصاصی چیدمان وسیله‌ها را از ما بخواهند که در این صورت وا چند نیرو را مامور انجام همین کار می‌کنیم. نیروهای ماهر و کارکشته‌ای که در کوتاهترین زمان مکن و با دقت و ظرافت بالا هر وسیله‌ای را در همان جایی که شما خودتان مشخص می‌کنید، قرار می‌دهند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس