باربری در محدوده شادمهر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری اتوبار شادمهر

باربری در محدوده شادمهر

باربری شادمهر تهران

امروزه حمل‌ونقل وسایل و بارها به سراسر نقاط کشور اهمیت زیادی پیدا کرده و همین امر موجب شده که افراد به دنبال بهترین و مطمئن‌ترین شرکت باربری باشند. اما به دلیل وجود باربری‌های زیادی که در کشور مشغول فعالیت هستند، انتخاب باربری مناسب و حرفه‌ای کار سختی شده است و شما برای این کار باید اطلاعات و آگاهی کاملی داشته باشید.

شرکت باربری سپند بار از بهترین و باسابقه‌ترین شرکت باربری شادمهر در کشور است که تمام نیازهای شما را برای حمل کالا و لوازم خود برطرف می‌کند.

تلفن باربری شادمهر

در این مقاله شما را با مشخصات و ویژگی‌های یک باربری خوب و حرفه‌ای آشنا می‌کنیم تا بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را انجام بدهید. همچنین خدماتی که شرکت باربری شادمهر به مشتریان خود ارائه می‌دهد را به طور کامل بیان می‌کنیم.

باربری در محدوده شادمهر تهران

وظایف و خدمات ارائه شده توسط باربری شادمهر

تمام وظایف و خدماتی که شرکت باربری شادمهر انجام می‌دهد با بالاترین کیفیت است و باتوجه‌به سابقه طولانی و تجربه بالایی که دارد در هنگام مشکلات و اتفاقات به بهترین شکل امور را اداره می‎کند.

از جمله خدماتی و وظایف این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارشناسان حرفه‌ای و ماهر

شرکت باربری سپند بار دارای متخصصان و کارشناس‌های حرفه‌ای است که در کار خود بسیار ماهر هستند و به تمام سؤالات و نیازهای مشتریان به طور کامل پاسخ می‌دهند. این کارشناسان وظیفه دارند، به‌تمامی کسانی که با شرکت تماس می‌گیرند مشاوره دهند و باتوجه‌به نوع بار آنها و شرایطی که دارند، بهترین گزینه‌ها و راه‌حل‌ها را به آنها پیشنهاد دهند.

بهترین کارگران

شرکت‌های اتوبار همیشه سعی می‌کنند که بهترین و ماهرترین کارگران را استخدام کنند و به محل موردنظر اعزام کنند. چون این مسئله برای مشتری بسیار مهم و دارای اهمیت فراوانی است. این کارگران علاوه بر مهارت در نحوه جابه‌جایی وسایل و بار زدن آنها باید مسائل اخلاقی و نکات بهداشتی را به‌خوبی رعایت کنند. مخصوصاً زمانی که برای اسباب‌کشی به خانه شخصی مشتری می‌روند.

اتوبار شادمهر تهران

انواع و اقسام ماشین‌های باربری

داشتن انواع و اقسام ماشین‌های باربری برای شرکت، بسیار ضروری و دارای اهمیت است. چون بارها و وسایلی که مشتری به سراسر نقاط ایران ارسال می‌کند در شکل و حجم متفاوتی بوده و نیاز به ماشین‌های مخصوص و ویژه‌ای دارد.

بسیاری از اوقات هم مشتری می‌خواهد بار موردنظر در سریع‌ترین زمان به مقصد برسد و نیازمند ماشین‌های باربری سریع است.

به همین دلیل باربری شادمهر دارای انواع ماشین‌های باربری سبک، نیمه‌سنگین و سنگین مانند: وانت‌بار، پراید بار، نیسان، انواع کامیون، انواع خاور، ترانزیت، تریلی و… است که بدون هیچ مشکلی و به بهترین شکل هر نوع باری را به سراسر ایران جابه‌جا می‌کند.

همچنین نکته بسیار مهمی که در مورد ماشین‌های باربری شرکت سپند بار باید به آن توجه کرد، به‌روز بودن ماشین‌ها و سالم بودن آنها از لحاظ فنی است.

این ماشین‌ها موکت‌کاری شدن و چندین پتو هم در داخل آنها قرار دارد تا از آسیب‌دیدن وسایل شما جلوگیری شود.

مهارت راننده‌ها

بسیاری از بارها به نقاط دوری فرستاده می‌شوند و احتمالاً چند روزی طول می‌کشد تا به مقصد برسند، پس در کنار وجود ماشین‌های باربری متفاوت، باید راننده‌های ماهر و توانایی هم برای هدایت آنها وجود داشته باشند و بارها را در سلامت کامل و بدون هیچ مشکلی به مقصد خود برسانند و اگر در طول مسیر حرکت، اتفاقی پیش آمد به‌راحتی باتجربه خود آن را مدیریت کنند.

نحوه بسته‌بندی وسایل و بارها

معمولاً در جابه‌جایی وسایل و اسباب‌کشی‌ها مسئله‌ای که بیشتر از هر چیزی دردسرساز می‌شود، بسته‌بندی درست و اصولی وسیله‌ها و کالاها است که این مشکل را هم شرکت‌های باربری به حل کرده‌اند.

شرکت باربری سپند بار برای حل این مشکل کارگران آموزش‌دیده‌ای را به محل موردنظر می‌فرستد تا بسته‌ بندی وسایل منزل و کالاها را با بهترین وسایل انجام دهند.

این کارگران بادقت و سلیقه بسیار زیادی به کمک وسایل و امکانات مجهز از جمله: کارتن‌ بسته بندی مخصوص و چندلایه، بابل رپ و چسب زن و… بسته‌بندی وسایل را انجام داده و آنها را در ماشین باربری به شکل مرتب می‌چینند.

اگر شما مایل باشید؛ بعد از اینکه تمام وسایل به مکان جدید منتقل شد، کارگران طبق نظر و سلیقه شما این وسایل را در جای مخصوص خود قرار می‌دهند.

حمل اثاثیه منزل در خیابان شادمهر

عضویت در اتحادیه

در انتخاب باربری مناسب و قابل‌اعتماد، به این نکته توجه کنید که حتماً عضو اتحادیه باشد چون در غیر این صورت ممکن است از انتخاب خود به‌شدت پشیمان شوید.

تمامی قوانین و قیمت‌های باربری باید زیر نظر اتحادیه باشد و شرکت بدون اجازه اتحادیه اجازه تعین قوانین الکی در جهت گرفتن هزینه‌های بیشتر از مشتری را ندارد که این امر باعث می‌شود باربری‌های تحت عضویت اتحادیه قیمت‌های برابری داشته باشند.

باربری‌هایی که عضو اتحادیه نیستند به‌راحتی می‌توانند هزینه‌های حمل بار را بالا ببرند و حتی در بعضی مواقع مشاهده شده که از سادگی و ناآگاهی مشتری سو استفاده کرده‌اند و هزینه بعضی موارد را جداگانه حساب کرده‌اند. برای مثال: هزینه جابه‌جایی وسایل سنگین را باتوجه‌به تعداد طبقات حساب کرده‌اند و به‌ازای هر طبقه هزینه جداگانه‌ای درخواست کرده‌اند. یا برای بالابردن هزینه کارگران بیشتری را به محل موردنظر فرستاده‌اند.

شرکت باربری سپند بار عضو اتحادیه است و اگر می‌خواهید هزینه را بیشتر پایین بیاورید، حتماً با مشاوران شرکت صحبت کنید تا در این زمینه به شما کمک کنند.

صدور بیمه‌نامه و بارنامه معتبر

باربری شادمهر تمام حوادثی که ممکن است در طول مسیر رخ بدهند را پیش‌بینی کرده و برای آن راه‌حل بسیار مناسبی انتخاب کرده‌اند. صدور بیمه‌نامه معتبر توسط شرکت باربری باعث می‌شود افراد با خیال راحتی وسایل و کالای خود را به این شرکت‌ها بسپارند. چون در صورت بروز هرگونه مشکلی و آسیب رسیدن به بار شما، شرکت بیمه تمام ضرر وارد شده را پرداخت می‌کند.

بارنامه هم برگه‌ای است که تمام مشخصات بار، ارسال‌کننده، دریافت‌کننده و میزان بیمه در آن درج می‌شود که باتوجه‌به نوع، حجم و قیمت بار تعیین می‌شود.

اثاث کشی منزل با باربری شادمهر تهران

مسئولیت‌پذیری و وقت‌شناسی

باربری‌ها باید با رفتار و نوع انجام کارها اعتماد مشتری‌های خود را جلب کنند و با سهل‌انگاری‌ها و بی‌توجهی کارکنان، آنها را آزرده‌خاطر نکنند.

شرکت سپند بار جز شاخص‌ترین باربری شادمهر به‌حساب می‌آید و باتوجه‌به اینکه کارکنان وظیفه‌شناس و کاملاً آموزش‌دیده‌ای دارد، در انجام کارها بسیار مسئولیت‌پذیر هستند و به بهترین نحو مشتری را ازخودراضی نگه می‌دارند. همچنین علاوه بر این‌ها، باتوجه‌به آشنایی کامل به مکان‌ها، در زمان تعیین شده در محل موردنظر حاضر خواهند شد.

شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار در تمامی نقاط تهران مثلا محدوده شهرک غرب سرویس دهی سریع و به موقع را با عنوان باربری شهرک غرب به شما ارائه خواهد داد.

عوامل مؤثر بر هزینه نهایی حمل بارها

بارهایی که جابه‌جا می‌شوند، بعضی از آن‌ها به داخل شهر تهران است و بعضی دیگر به خارج از شهر تهران و به شهرستان‌ها فرستاده می‌شوند. به همین دلیل معیارهای زیادی بر قیمت نهایی حمل بارها تأثیرگذار هستند که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر هستند.

  • حجم و وزن بار: وسایل و کالاهای ارسالی به نقاط مختلف دارای حجم و وزن‌های متفاوتی هستند که باعث تغیر در هزینه نهایی می‌شود.
  • نوع ماشین‌های باربری و سوخت آن‌ها: بر اساس نوع کالا باید ماشین باربری مناسب را انتخاب کرد که هر ماشین خصوصیات، نوع سوخت و استهلاک مخصوص به خود را دارد که این مسئله موجب تغیر در قیمت نهایی ارائه شده از طرف شرکت باربری می‌شود.
  • بسته‌بندی: وسایل و مقدار ملزوماتی که برای بسته‌بندی وسایل به کار می‌رود در این قیمت‌گذاری بسیار تأثیرگذار است.

سخن نهایی

در این مقاله به معرفی شرکت سپند بار، یکی از باسابقه‌ترین باربری شادمهر پرداختیم و تمامی خدمات و وظایفی که توسط این شرکت انجام می‌گیرد را به طور کامل معرفی کردیم. تا با خیال راحت جابه‌جایی وسایل و بارهای خود را به این شرکت حرفه‌ای بسپارید.

اگر درباره باربری شادمهر سؤالی دارید، یا تجربه کار با این شرکت باربری را داشته‌اید؛ از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس