اسباب کشی راحت با وجود سالمندان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اسباب کشی راحت با وجود سالمندان

اسباب کشی راحت با وجود سالمندان

اسباب کشی راحت با وجود سالمندان

در این مقاله به بیان راه کارهای برای اسباب کشی راحت با وجود سالمندان پرداخته ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسباب کشی بدون دردسر با وجود سالمندان متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه به منزل جدید یکی از وظایف تمامی اتوبارها می باشد. باربری سپند بار با توجه به خدمات و اقدامات مهم و ویژه ای که به مشتریان خود ارائه می دهند اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل شما را با وجود افراد مسن و سالمند برای شما بسیار راحت می کنند.

پروسه اسباب کشی خود یک فرایند استرس زا می باشد در صورتی که در اعضای خانواده شما افراد سالمند هم وجود داشته باشد نگرانی و استرس شما دوچندان می شود. برای برطرف کردن این نگرانی ها و انجام درست و صحیح امور اسباب کشی و جابجایی وسایل باید نکاتی را رعایت کنید تا با وجود سالمندان دارای اسباب کشی راحت و ایمن باشید.

در صورتی که می خواهید در تمامی مراحل فشار و نگرانی را برای خود و افراد سالمندان به حداقل برسانید و اسباب کشی با سرعت و دقت انجام شود و وسایل شما در طول اسباب کشی هیچ گونه آسیبی نبیند توصیه می کنیم نکات زیر را با دقت رعایت کنید.

مدیریت اسباب کشی توسط خود شما

توجه داشته باشید که در انجام امور اسباب کشی لازم نیست سالمندان و کودکان را درگیر کار بسته بندی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه کنید. سالمندان با توجه به اینکه توانایی و نیروی کافی جهت انجام کارهای اسباب کشی را ندارند بهتر است آن ها را در انجام امور اسباب کشی شرکت ندهید. بهتر است خود مدیریت اسباب کشی را برعهده بگیرید چون سالمندان نمی توانند این کار را انجام دهند.

کمک به سالمندان
کمک به سالمندان

انتخاب یک باربری مناسب جهت انجام امور اسباب کشی

اسباب کشی با وجود سالمندان یک کار بسیار دشوار می باشد چون سالمندان خود نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. در صورتی که افراد سالمندان دارای مریضی خاص و یا نیاز به مراقبت های پزشکی خاصی داشته باشند. دردسر های اسباب کشی شما دو چندان خواهد شد.

اگر چنین شرایطی داشته باشید بهترین و عاقلانه ترین کار انتخاب یک باربری مناسب جهت انجام کارهای مربوط به اسباب کشی می باشد. باربری سپند بار یکی از معتبرترین اتوبارهای منطقه می باشد که با داشتن نیروی کار متخصص شما می توانید با خیالی راحت تمامی امور اسباب کشی از جمله بسته بندی لوازم ، حمل و نقل و بارگیری و تخلیه اسباب و اثاثیه منزل خود را به آن ها بسپارید.

از قرار دادن کارتون های بسته بندی بر سر راه سالمندان خودداری کنید.

در صورتی که افراد پیر و سالمند در خانه شما زندگی می کنند باید هنگام اسباب کشی و بسته بندی جعبه ها دقت داشته باشید که آن ها را بر سر راه رفت و آمد سالمندان قرار ندهند.

اگر سالمند برای حرکت خود در منزل نیاز به عصا و یا صندلی چرخ دار هستند ، چیدمان لوازم منزل شما  و باید به گونه ای انجام شود که همواره مسیر عبور و مرور برای آن ها باز باشد.

تمیز کردن و آماده سازی اتاق سالمندان از قبل

یکی از نکات مهمی که باید هنگام اسباب کشی با وجود سالمندان رعایت کنید تمیز کردن و آماده سازی اتاق سالمندان می باشد. بهتر است قبل از روز اسباب کشی کار تمیز کاری منزل جدید مخصوصا اتاق استراحت سالمندان را انجام داده باشید.

از آنجایی که با افزایش عمر و پیر شدن انسان ها حوصله و صبرشان کم می شود و افراد سالمندان با توجه به کاهش نیروی بدنی آن ها توانایی منتظر ماندن و ایستادن سرپا برای ساعت های طولانی را ندارند. بهتر است بعد از تخلیه بار در منزل جدید در اولین فرصت اقدام به آماده سازی اتاقی برای استراحت آن ها باشید. با توجه به اینکه افراد سالمند با وسایل و لوازم شخصی خود عادت گرفته اند بهتر است کارتون هایی که حاوی لوازم شخصی آن ها می باشد را در دسترس قرار دهید و در اولین فرصت نسبت به باز کردن و چیدمان وسایل افراد سالمند اقدام کنید.

تمیز کردن و آماده سازی اتاق سالمندان از قبل
تمیز کردن و آماده سازی اتاق سالمندان از قبل

حفظ آرامش و ایجاد محیطی آرام برای سالمندان

اطلاع رسانی و درجریان قرار دادن امور اسباب کشی با افراد سالمند در مورد زمان اسباب کشی و انتقال اسباب و اثاثیه به منزل جدید به میزان زیادی استرس و نگرانی آن ها را کم می کند. برای حفظ آرامش افراد سالمند در خانه خود بهتر است از قبل هماهنگی های لازم را با آن ها انجام دهید.

همان طور که می دانید ، اسباب کشی و تمامی مراحل آن با توجه به نگرانی در مورد حفظ ایمنی و سلامت وسایل برای صاحبخانه یک پروسه ی استرس زا و نگران کننده می باشد. اما اگر در اعضای خانواده خود دارای افرادی مسن و سالمند هستید ، باید سعی کنید این استرس و نگرانی خود را به آن ها انتقال ندهید. چون انجام کارهای مربوط به اسباب کشی برای شما دشوارتر خواهد کرد.

بهتر است با ایجاد محیطی آرام به حفظ آرامش سالمندان کمک کنید. در صورت امکان می توانید آن ها را به منزل اقوام یا آشنایان ببرید تا در آنجا آرامش داشته باشند و شما نیز بتوانید به انجام کارهای خود برسید.

ایجاد محیطی آرام برای سالمندان
ایجاد محیطی آرام برای سالمندان

پایان کار برای چیدمان اثاثیه منزل جدید عجله نداشته باشید

در اکثر مواقع در پایان کار اثاث کشی ، سالمندان و یا خردسالان از این جابجایی خسته هستند و ممکن است خود شما و حتی کارکنان انرژی کافی برای باز کردن تمام کارتن های بسته بندی را نداشته باشید. چیدمان وسایل در منزل جدید نیاز به انرژی کافی و فکر کردن در مورد انتخاب دکوراسیون مناسب با فضای خانه دارد. در صورتی که شما خسته باشید و افراد سالمند هم با خود به همراه داشته باشید ، نمی توانید کارها را به درستی و آن گونه که خود می خواهید انجام دهید.

برای همین توصیه می کنیم که در چیدمان اثاثیه منزل جدید عجله نکنید ابتدا استراحت کنید و با داشتن آرامش ، چیدمان اسباب و اثاثیه را شروع کنید. برای راحتی بیشتر شما پیشنهاد می دهیم از باز کردن کارتن هایی که محتویات داخل آن برای روز نخست شما در منزل جدید لازم و ضروری نیستند ، خودداری کنید و باز کردن این جعبه ها را به بعد از استراحت کامل خود موکول کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس