نکات مهم در اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات مهم در اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی

نکات مهم در اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی

نکات مهم در اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی

در این مقاله نکات مهم در اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی را برایتان ذکر می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک اثاث کشی راحت و بی دردسر این مطلب را با دقت مطالعه فرمایید.

از لحظه ای که تصمیم به بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی می کنید ، تا روزی که وسایل شما به خانه جدید منتقل می شود ، همواره  برای آسیب دیدن وسایل استرس و نگرانی خواهید داشت. اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی نیاز به برنامه ریزی بیشتری دارد. یادگیری نکات مهم در اسباب کشی برون شهری و مسافت طولانی به شما کمک می کند تا همه کارهایی را که باید قبل از زمان اسباب کشی انجام دهید به خاطر داشته باشید تا یک اسباب کشی موفق داشته باشید.

قبل از اسباب کشی برنامه ای جامع تهیه کنید.

اگر شما در حال انتقال وسایل خود به فاصله چندین کیلومتر هستید ، این نوع کار عظیم نیاز به برنامه ریزی دارد. بهتر است قبل از اسباب کشی برنامه ای جامع تهیه کنید و تمامی کارهایی را که می خواهید انجام دهید را در آن لیست کنید. در برنامه ریزی خود باید هر کار مرتبط با اسباب کشی را که لازم است انجام دهید بنویسید.

در هنگام اسباب کشی برون شهری کارها را طبق برنامه پیش ببرید.

اکنون که برنامه ای دارید ، باید کارها را طبق برنامه پیش بببرید. کارهایی مانند ثبت نام فرزندان در مدرسه جدید باید در زمان خاصی انجام شود ، بنابراین شما نباید برای تکمیل تمام کارهای خود در آخرین لحظه تلاش کنید. برای جلوگیری از فراموش کردن کارهایی که باید انجام دهید ، سعی کنید در تقویم خود برای انجام کارهای مربوط به اسباب کشی یا تنظیم یادآوری در تلفن خود برنامه ریزی کنید. این نکته را برای اسباب کشی در مسافت طولانی در نظر بگیرید ، زمانی که برای اسباب کشی برون شهری و در مسافت طولانی برنامه ای داشته باشید ، می توانید بدون استرس اسباب کشی کنید.

یک باربری مطمئن را پیدا کنید.

از آنجایی که شما این مسافت طولانی را طی می کنید ، باید همه تلاش خود را انجام دهید تا یک شرکت  حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی پیدا کنید. بخشی از این فرایند دریافت برآوردهای داخلی حداقل از سه شرکت مختلف باربری می باشد. توصیه می کنیم انتخاب اتوبار مناسب را چهار هفته قبل از اسباب کشی برنامه ریزی کنید.

بعد از آنالیز کردن دقیق اتوبارها و مقایسه قیمت ها ، مطمئن شوید که معتبرترین شرکت حمل و نقل را انتخاب می کنید. اگر چه مقرون به صرفه بودن جنبه مهمی از این تصمیم است ، به یاد داشته باشید که ارزان ترین گزینه همیشه بهترین نیست.

یک باربری مطمئن را پیدا کنید.
یک باربری مطمئن را پیدا کنید.

قبل از اسباب کشی اطمینان حاصل کنید که اتوباری که انتخاب می کنید حتما بیمه نامه معتبر را به شما ارائه می دهند.

هنگام اسباب کشی برون شهری بسته بندی اثاثیه را جدی بگیرید.

شاید فکر کنید یک متخصص بسته بندی هستید ، اما بسته بندی برای اسباب کشی در مسافت طولانی یک تجربه بی نظیر و چالش بر انگیز است. بسته بندی اثاثیه را جدی بگیرید. رعایت نکات مهم برای اسباب کشی اصولی در مسافت طولانی به شما در صرفه جویی در هزینه ، کاهش اندازه  و حجم وسایل و اطمینان از اینکه همه چیز ایمن و با خیال راحت و دست نخورده به خانه جدید منتقل می شود ، کمک می کند.

وسایل مورد نیاز خود را به صورت سازماندهی شده بسته بندی کنید.

اگر همه مواردی را به طور دقیق و سازماندهی شده در جعبه های بسته بندی قرار دهید ، بسته بندی آسان تر خواهد بود. همچنین می توانید به هر جعبه عددی متناسب با لیست موجودی خود بدهید یا بر روی جعبه های برچسب های مخصوص قرار دهید ، که این کار هنگام تخلیه و تحویل جعبه ها در خانه  جدید برای شما بسیار مفید خواهد بود و شما را از سردرگمی نجات می دهد. سعی کنید مواد خوراکی که قابلیت فاسد شدن را دارند مصرف کنید تا نیازی به بسته بندی آن ها نداشته باشید و در هنگام جابجایی مشکلی را برای شما ایجاد نکنند.

وسایل مورد نیاز خود را به صورت سازماندهی شده بسته بندی کنید.
وسایل مورد نیاز خود را به صورت سازماندهی شده بسته بندی کنید.

برای بسته بندی اصولی وسایل خود از افراد متخصص کمک بگیرید.

هنگام اسباب کشی برای مسافت های دور بهتر است ، دقت بیشتری در امر بسته بندی به خرج دهید و از کارتون های محکم تر و استاندارد استفاده کنید. وقتی صحبت از مسافت طولانی می شود ، برای صرفه جویی در وقت استخدام یک فرد متخصص برای بسته بندی اثاثیه و وسایل شما می تواند بسیار ارزشمند باشد.

اگر وقت کم دارید و ساعت های کاری شما به گونه ای است که اجازه نمی دهد بسته بندی را خودتان انجام دهید. باید به فکر استخدام یک شرکت حرفه ای باشید برای بسته بندی اصولی وسایل خود از افراد متخصص کمک بگیرید. روش های بسته بندی اثاثیه  برای اسباب کشی و جابجایی بر اساس وسایل منزل و همین طور مسافتی که قرار است در حین جابجایی طی شود بسیار متغیر است. بهتر است از قبل وسایل مورد نیاز برای بسته بندی همانند کارتون های مخصوص ، چسب ، نایلون های حباب دار و فوم محافظ را تهیه کنید.

برای بسته بندی اصولی وسایل خود از افراد متخصص کمک بگیرید.
برای بسته بندی اصولی وسایل خود از افراد متخصص کمک بگیرید.

هنگام اسباب کشی برون شهری شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید.

نکته مهم دیگری که باید در حین جابجایی در نظر بگیرید این است که هنگام اسباب کشی برون شهری شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید. حتما چند روز قبل از رزو اتوبار مورد نظر خود برای اسباب کشی به پیش بینی های هواشناسی در مبدا و مقصد توجه فرمایید و شرایط جوی را به خوبی برسی کنید تا اسباب و اثاثیه شما در حین جابجایی هیچ آسیبی نبینند.

بیشتر افراد تابستان را برای اسباب کشی خود انتخاب می کنند و در نتیجه ، این احتمالاً شلوغ ترین زمان سال برای استخدام یک شرکت حمل و نقل برای اسباب کشی است. اگر می توانید ، در خارج از فصل تابستان اسباب کشی کنید. این  کار می تواند مقدار زیادی در هزینه شما صرفه جویی کند. اگر این گزینه امکان پذیر نباشد ، اسباب کشی در روزهای اول و یا وسط هفته یا اواسط ماه نیز می تواند به صرفه جویی در هزینه شما کمک کند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس