نکات مهم برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات مهم برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی هنگام اسباب کشی

نکات مهم برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی هنگام اسباب کشی

نکات مهم برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی هنگام اسباب کشی

در صورتی که تمایل دارید نکات مهم برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی هنگام اسباب کشی را مرور کنید ، توصیه می کنیم مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

اسباب کشی به خانه دیگر فوق العاده استرس زا است که در طی آن می تواند هر اتفاقی بیفتد. در نتیجه اشتباهات اسباب کشی از موقعیت های ناگوار ناشی از حوادث گرفته تا هدر رفتن زمان ، از دست دادن پول و برهم زدن اعصاب اتفاقات ناگواری روی می دهد.

اشتباهات به خصوص در طی یک زمان حساس مانند یک اسباب کشی در خانه ، همیشه روی می دهند. اگر چه بسیاری از کارها هنگام بسته بندی اسباب کشی می تواند به اشتباه انجام شود (هیچ اسباب کشی ۱۰۰٪ بدون اشتباه نیست) ، اما هدف اصلی شما جلوگیری از اشتباهات جدی بسته بندی و جلوگیری از نگرانی بیش از حد در مورد مواردی است که در طی اسباب کشی استرس زا است. در اینجا اشتباهات رایج که هنگام بسته بندی هنگام اسباب کشی رخ می دهد آورده شده است.

اشتباه شماره ۱ عدم شروع به بسته بندی در اسرع وقت

از آنجا که بسته بندی به عنوان وقت گیرترین کار در تقویم اسباب کشی شما مشاهده می شود ، عدم شروع به بسته بندی در اسرع وقت ممکن است اغلب به عنوان یک اشتباه جدی در بسته بندی در نظر گرفته شود. با این حال ، این امر بستگی به این دارد که شما واقعاً چقدر زمان را باید برای آن اختصاص دهید.

اگر ۴ هفته یا بیشتر فرصت دارید تا برای روز اسباب کشی آماده شوید ، تأخیر در شروع کار بسته بندی با چند روز یا حتی یک هفته کامل ممکن است یک اشتباه جدی در بسته بندی به حساب نیاید. البته ، وقتی زودتر وسایل خود را بسته بندی کنید ، قادر خواهید بود کار را به موقع تمام کنید ، بدون اینکه مرتباً نگران باشید و استرس داشته باشید که آیا این کار را به موقع تمان می کنید یا نه.

باربری سپند بار خدمات ، بسته بندی ، باز کردن بسته بندی ، جدا کردن مبلمان و مونتاژ مبلمان را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

عدم شروع به بسته بندی در اسرع وقت
برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی در اسرع وقت شروع به بسته بندی کنید.

اشتباه شماره ۲ بسته بندی بدون برنامه مشخص

مطابق بهترین شیوه های بسته بندی ، شما باید یک جدول زمانی دقیق بسته بندی را دنبال کنید تا فرایند بسته بندی کارآمدتر یعنی آسان تر و سریع تر شود. بسته بندی موارد به طور تصادفی و بدون برنامه مشخص قطعاً اشتباه است ، اما این چیزی نیست که بیش از حد نگران آن باشید.

بسته بندی موارد شما به روشی که می بینید ممکن است هنوز هم برای شما خوب باشد ، به خصوص هنگامی که وقت کافی برای ایجاد یک چک لیست (لیست انجام کارهایی که به شما اطلاع می دهند چه موقع و چه مواردی را باید بسته بندی کنید) بسته بندی شخصی ندارید.

اگر تجربه کافی برای جابجایی اسباب و اثاثیه خود ندارید ، می توانید از خدمات باربری سپند بار استفاده کنید.

اشتباه شماره ۳ شروع بسته بندی از ساده ترین اتاق ها

بسته بندی برای اسباب کشی یک منطق درونی دارد که طرفداران آن را دنبال می کند. یک قانون نانوشته شروع به بسته بندی از اتاق هایی است که مرتب سازی و بسته بندی آن ها واقعاً دشوار است (گاراژ ، زیرزمین ، اتاق زیر شیروانی ، آشپزخانه). چرا؟

بهتر است که ابتدا اتاق های سخت را بسته بندی کنید ، چون در اوایل انرژی و انگیزه شما بسیار بالا است. و پس از آن ، وقتی خسته شدید ، برای اسباب کشی به مناطقی که بسته بندی آن ها نسبتاً آسان است ، می توانید اسباب کشی کنید.

شروع بسته بندی از اتاق هایی که به راحتی بسته بندی می شوند قطعاً یک اشتباه است. ممکن است فهمیده باشید که ابتدا برای شما منطقی نیست که ابتدا اتاق خواب و اتاق نشیمن خود را بسته بندی کنید.

شروع بسته بندی از ساده ترین اتاق ها
برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی کار را از ساده ترین اتاق ها شروع نکنید.

اشتباه شماره ۴ نیاز به بسته بندی با جعبه های کمتر

غالباً باید تمام مواد بسته بندی مورد نیاز خود را از قبل تهیه کنید تا به محض شروع به بسته بندی ، وقت با ارزش خود را از دست ندهید. مطمئناً این توصیه خوب است ، اما نمی توانید تخمین بزنید که شما از ابتدا چه تعداد مواد بسته بندی (به خصوص جعبه های مقوایی) نیاز دارید.

برای اینکه بسته بندی با وسایل کمتری برای بسته بندی کمتر از حد لازم شروع شود ، می توانید به جای جعبه های مقوایی از چمدان ها ، کیف ها ، کیسه های زباله ، سبد ، سطل زباله و حتی کشوهای خالی استفاده کنید. همچنین ، روتختی ، حوله و حتی ملافه مواد بسته بندی و کوسن عالی جایگزین های عالی برای بسته بندی کاغذ و نلیلون حبابدار هستند.

اشتباه شماره ۵ عدم برچسب زدن جعبه های اسباب کشی

عدم برچسب زدن جعبه های اسباب کشی شما به طور واضح یک اشتباه بسته بندی است زیرا شما نمی دانید بعد از تحویل جعبه ها به خانه جدید ، داخل هر ظرف چیست. و با وجود همه جعبه های موجود در یک اتاق بزرگ ، باید زمان ارزشمند زیادی را تلف کنید تا بدانید هر کارتن باید کجا برود.

برچسب زدن جعبه های اسباب کشی ، به شما امکان می دهد هنگام اسباب کشی به خانه یا محل اقامت جدید ، از آن ها به خوبی مراقبت و نگهداری کنید.

عدم برچسب زدن جعبه های اسباب کشی
برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی جعبه های اسباب کشی را برچسب بزنید.

اشتباه شماره ۶ عدم استفاده از کمک دوستان یا شرکت های باربری معتبر

شکی نیست که بسته بندی اسباب کشی می تواند یکی از دشوارترین کارها در چک لیست اسباب کشی شما باشد. و به همین ترتیب ، ممکن است بسته بندی کردن وسایل خود به تنهایی بدون اینکه از کمک دوستان خود استفاده کنید ، واقعاً دشوار باشد.

با این حال ، درخواست کردن از دوستان برای کمک کردن هرگز کاری آسان نیست. برای انجام این امر مهم می توانید از خدمات شرکت های معتبر استفاده کنید. باربری سپند بار با چندین سال تجربه آماده است که کل پروسه اسباب کشی از جمله بسته بندی را با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت انجام دهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس