باربری در محدوده ولنجک

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری ولنجک

باربری در محدوده ولنجک

باربری ولنجک به صورت شبانه روزی و به صورت فعال در زمینه حمل و نقل در محدوده ولنجک با نام و نشان باربری ولنجک در خدمت شما عزیزان خواهیم بود تا اسباب کشی منزل شما را برایتان انجام داده و خدمات تخصصی اسباب کشی را در این منطقه برای شما انجام بدهد ، این شرکت با داشتن تجربه کافی در زمینه حمل و نقل و حمل اثاثیه منزل در محدوده ولنجک به صورت فعال در خدمت شما خواهیم بود و ارائه خدمات خودمان را برای شما انجام خواهیم داد ، باربری ولنجک با مجوز رسمی از اتحادیه اصناف تهران به صورت فعال در خدمت شما خواهد بود و شما را برای انجام کار اسباب کشی همراهی خواهد کرد.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

باربری در ولنجک

باربری ولنجک تهران

اگر در همین روزها قصد دارید اسباب کشی و امور باربری را انجام بدهید و باید به خانه جدیدتان بروید شرکت باربری ولنجک تهران به صورت فعال در زمینه اسباب کشی در این محدوده خدمات تخصصی اسباب کشی را انجام می دهد و به صورت کاملا حرفه ای در زمینه حمل و نقل و باربری این خدمات را انجام می دهد ، این شرکت باربری به صورت فعال در این محدوده خدمات خود را انجام می دهد و امور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام خواهند داد و خدمات تخصصی حمل بار را انجام می دهند برای امور فعالیت در زمینه حمل و نقل نیازمند مجوز از اتحادیه باربری های تهران بودیم که مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران را گرفته ایم و قیمت های باربری که به مشتریانمان ارائه می دهیم زیر نظر اتحادیه خواهد بود و شما را در زمینه اسباب کشی و حمل بار راهنمایی خواهیم کرد ، این شرکت به صورت حرفه ای در زمینه اسباب کشی فعالیت کرده و بارهای شما را به سبکی درست و شیوه ای درست به مقصد مورد نظرتان خواهد رساند ، از خدمات این شرکت برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل به صورتی می باشد که به صورت صفر تا صد انجام می شود و افرادی که در این راستا خدمات خود را در اتوبار ولنجک ارائه می دهند به صورت تخصصی و حرفه ای در خدمت شما خواهند بود و شما را برای یک اسباب کشی بی دردسر و بدونه مشکل همراهی خواهند کرد ، این شرکت با تجربه ای که در این زمینه دارد خود را به عنوان برترین شرکت حمل و نقل و اسباب کشی می داند و خدمات خود را به شما ارائه می دهد این خدمات شامل موارد زیر می باشد

 1. شما در مرحله اول با این شرکت تماس می گیرید و مشاوره رایگان را دریافت می کنید
 2. بعد از ارائه مشاوره قیمت های باربری به شما اعلام می شود
 3. سرویس برای شما رزرو می شود
 4. شما ساعت و زمان اسباب کشی را برای امور باربری در ولنجک معلوم خواهید کرد
 5. در صورت نیاز تیم بسته بندی برای شما اعزام می شود
 6. تیم حمل اثاثیه منزل برای حمل بارهای شما اعزام می شوند
 7. بعد از انجام حمل و نقل و در نهایت ما خدمات چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام می دهیم

در ادامه این مقاله شرکت باربری ولنجک به مباحثی در مورد حمل بار و حمل اثاثیه خواهد پرداخت و امور حمل و نقل و نحوه حمل بار در ولنجک را برای شما خواهد پرداخت.

بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی در ولنجک

وقتی که حرف از اسباب کشی می آید شاید بعضی افراد حتی بدنشان به لرزه در بیاید ولی در هر صورت باید این کار انجام بشود و کار اسباب کشی و حمل و نقل به شیوه ای صحیح صورت بگیرد ، در همین راستا ما خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می دهیم و کار حمل و نقل و اسباب کشی منزل را برایتان به عمل می آوریم ، ارائه خدمات بسته بندی توسط افرادی حرفه ای انجام می شود که در این زمینه تخصص کافی را دارند و می دانند که به چه صورتی این کار را انجام بدهند ، ما وسایل بسته بندی را برای شما تهیه خواهیم کرد که این وسایل می تواند شامل موارد زیر شوند

 • کارتن های رگال دار برای بسته بندی کردن لباس ها
 • ضربه گیر های حبابدار مخصوص بسته بندی مبلمان
 • چسپ های میکرون بالا
 • کارتن های سه لایه و پنج لایه مخصوص اسباب کشی
 • فوم برای بسته بندی
 • سلفون های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متری

در هر صورت که در نظر بگیرید ما خدمات تخصصی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام می دهیم و اگر شما خودتان بخواهید کار بسته بندی را انجام بدهید باید برای این کار وقت زیادی را صرف کنید اما ما با تجربه ای که در امر بسته بندی اثاثیه منزل کسب کرده ایم می دانیم که به چه صورتی این خدمات را برای شما فراهم کنیم و با نحوه حمل بار و حمل اثاثیه آشنایی کامل را داریم ، همواره شرکت های باربری زیادی در محدوده ولنجک فعالیت اسباب کشی را انجام می دهند ولی خدمات شرکت ما به صورت کاملا حرفه ای و متفاوت انجام می شود.

حمل اثاثیه منزل در ولنجک

محدوده ولنجک با توجه به موقعیتی که در شمال تهران دارد و با توجه به مرکز خرید های ولنجک که در این محدوده وجود دارند می تواند برای اسباب کشی کمی سخت باشد و با توجه به ترافیک هایی که در غروب به وجود می آید می تواند بسیار سخت و دستگیر باشد از این رو شرکت باربری ولنجک با برنامه ریزی دقیق و معین کردن یک تاریخ برای اسباب کشی منزل شما خدمات تخصصی خود را برای شما انجام داده و به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای این خدمات را برای شما انجام می دهد برای حمل اثاثیه منزل در ولنجک یک خاور مسقف و موکت کاری شده و پرسنل مورد نیاز را برای بسته بندی بارهای شما در نظر خواهیم گرفت که این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل اثاثیه منزل در ولنجک دارند و می دانند که به چه صورتی این خدمات را برای شما انجام بدهند ، از این رو باربری ولنجک با تیمی حرفه ای و به سبکی درست در خدمت شما ساکنین این محدوده باشد ، این افراد به صورت تخصصی و حرفه ای در خدمت شما خواهد بود ، بارهای شما را بارگیری کرده و به مقصد مورد نظرتان منتقل خواهیم کرد این شرکت زیر نظر باربری شمال تهران خدمات خود را انجام می دهد.

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

بعد از انجام امور حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل شما توسط شرکت باربری ولنجک ما خدمات تخصصی چیدمان را نیز برای شما انجام می دهیم که باید در حین چیدمان شما ما را همراهی کنید تا به چه صورتی خدمات چیدمان را انجام بدهیم ، همواره شرکت باربری ولنجک با داشتن تجربه ای کافی و مسلط بودن بر محدوده ولنجک در خدمت شما خواهد بود ، ما خدمات حرفه ای را برای شما در نظر گرفته ایم و به صورت شبانه روزی این خدمات قابل پیگیری خواهد بود ، از شرکت های همسطح با این شرکت می توان باربری محمودیه و باربری مقدس اردبیلی را نام برد که به صورت حرفه ای در این محدوده خدمات خود را ارائه می دهند

حمل بار در ولنجک

آیا با باربری ولنجک و خدمات صورت گرفته در آن آشنایی دارید؟ آیا می دانید در این اتوبار معتبر و قابل اعتماد با سابقه درخشان ارائه خدمات با چه ارائه میشود؟

امروزه گسترش روابط اجتماعی و مبادلات جاده ای به گسترش باربری های معتبر با امکانات رفاهی و باربری فراوان در شهر تهران منجر شده است. باربری ولنجک با چندین سال سابقه تلاش صادقانه ی مداوم قصد دارد با ارائه خدمات با کیفیت درآمد و اعتبار خود را هر چه بیشتر افزایش دهد. این باربری معتبر برای دستیابی به این هدف ارزشمند خود راهکارها و استراتژی های متنوعی را در برنامه کاری خود گنجانده است. برای آشنایی بیشتر با خدمات این باربری ولنجک و چگونگی نحوه انجام آن با ما همراه باشید.

حمل اثاثیه منزل در ولنجک

ارائه کار با کیفیت در باربری ولنجک

در باربری ولنجک کالا و لوازم مشتری به صورت ایمن و سالم در بهترین زمان ممکن با کمترین هزینه انتقال می دهد. تجربه چند دهه تلاش مداوم و مستمر این اتوبار مشتریان آن را به شدت افزایش داده و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود. مدیریت باربری ولنجک برای حفظ موقعیت فعلی خود در بازار رقابتی و ارتقاء آن سیاست های مهم در برنامه کاری خود قرار داده است.

از جمله این سیاست ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

 •         به خدمت گرفتن پرسنل کارآزموده ، دلسوز با اخلاق شایسته
 •         به خدمت گرفتن ماشین های گوناگون مسقف و بدون سقف در سایز و مدل های متنوع
 •         استفاده از مواد بسته بندی صنعتی و وسیله حمل دستی کالا برای ارائه خدمات با کیفیت
 •         انجام مدیریت باربری به سبک مدیریت نوین
 •         شعار باربری ولنجک انتقال با کیفیت اثاثیه و کسب رضایت مشتری
 •         استفاده از خدمات بیمه ای و تحت حمایت بیمه قرار دادن کالای مشتری
 •         توجه به آموزش و تخصص کادر باربری و رفع نیازهای آنان
 •         ارائه مشاوره رایگان تخصصی در زمینه چگونگی ارائه خدمات با کیفیت

استفاده از خدمات بیمه ای و بیمه لوازم در اتوبار ولنجک

اثاثیه مشتری هر نوع ، اندازه و جنسی باشد ، قبل از بارگیری تحت حمایت یک شرکت بیمه معتبر قرار میگیرد. شرکت بیمه متعهد می شود که خسارت های احتمالی فرایند انتقال وسایل را به صورت مالی جبران کند. بیمه اثاثیه بیش از هر راهکار دیگری موجب آسودگی خیال مشتری میشود.

نیروی انسانی ماهر و کاردان در اتوبار ولنجک

همه پرسنل کاری اتوبار ولنجک افرادی متخصص و دانش آموخته بودند. آگاهی از شیوه های نوین بسته بندی و چیدمان اصولی اثاثیه نقل ایمن و مطمئن کالا اصولی دارد که افراد موجود در باربری ولنجک همه آن دانش ها را به خوبی آموخته و در تجربه های کاری خود به کار برده اند.

اثاث کشی منزل در محدوده ولنجک

ماشین باربری و تجهیزات بسته بندی مدرن در اتوبار ولنجک

ماشین های کوچک و بزرگ با امکانات رفاهی بسیار مجهز و پیشرفته در اتوبار ولنجک موجود است. با توجه به نوع ، جنس ، حجم و اندازه بار ، و مسیر انتقال درون شهری یا برون شهری بودن آن ، نوع وسیله حمل و نقل در مشخص می شود. انتخاب صحیح ماشین مناسب نیاز به تخصص دارد  و کار هر کسی نیست. کارشناسان متخصص اتوبار ولنجک متناسب با نوع ، جنس و اندازه کالای قابل حمل ، ماشین مناسب را برای

بار انتخاب میکنند.

بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم  در مرکز حمل و نقل اثاثیه ولنجک

با بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم ، بیش از ۸۰% امنیت وسایل تامین میشود. با رعایت اصول ایمنی حمل و نقل می توان ۲۰% بقیه امنیت را تامین کرد. بسته بندی مطمئن و محکم اصولی دارد که کارگران مرکز حمل و نقا اثاثیه ولنجک با آن به خوبی آشنایی دارند و در بسته بندی لوازم آن را رعایت می کنند.

از جمله اصول بسته بندی  و چیدمان بار  در مرکز حمل و نقا اثاثیه ولنجک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تفکیک وسایل کوچک و بزرگ از هم

لوازم جاگیر و سنگین مثل مبلمان ، تخت و خواب ، میز نهار خوری ، کمد بچه و … از سایر وسایل جدا شده و با فوم ، نایلون ، پارچه بزرگ یا پتو پیچیده می شود. در مرکز حمل و نقا اثاثیه ولنجک در زمان چیدمان بار این سری وسایل در ردیف جلو با استحکام تمام در بخش جلویی اتاق بار خودرو قرار می گیرد.

لوازم نرم و بزرگ و طویل مثل موکت و فرش و وسایل خواب و بسته های بزرگ پوشاک به روش ویژه بسته بندی و در هنگام چیدمان درون خودرو پس از وسایل بزرگ در وسط اتاق خودرو چیده می شود.

بهترین شرکت باربری در ولنجک

بسته بندی لوازم حساس در مرکز حمل و نقل در ولنجک

بسته بندی لوازم حساس دقت زیادی در موقع بسته بندی نیاز دارد. اگر بارهای حساس به درستی بسته بندی نشود ، بار بیشترین آسیب را خواهد دید.

وسایل حساس و شکستنی مانند : پیانو ، تلویزیون های ال ای دی ، لوسترهای بزرگ و کوچک ، ظروف شکستنی آشپزخانه ، عتیقه جات و ظروف تزیینی ، تابلو و قاب به روش مخصوص بسته بندی می شوند. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه ولنجک با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی همه وسایل حساس را به دقت بسته بندی و دسته بندی می کنند.

چیدمان لوازم حساس در مرکز حمل و نقل اثاثیه ولنجک

در شرکت اسباب کشی ولنجک لوازم حساس در زمان چیدمان درون خودرو در انتها و در مرحله پایانی جاسازی می شود. در زمان چیدن لوازم پرسنل دقت می کنند که تعادل وزن درون اتاق خودرو را رعایت کنند تا در مسیرهای پر پیچ و خم  و جاده های صعب العبور ماشین به سمتی خاص منحرف و واژگون نشود.

راه های برقراری تماس با مرکز حمل و اسباب کشی ولنجک

برای این که کار اسباب کشی خود را به کمک عوامل شرکت اسباب کشی ولنجک به انجام برسانید ، از طریق شماره های زیر با دفتر این باربری تماس بگیرید و در رابطه با چگونگی ارائه خدمات توسط شرکت اسباب کشی ولنجک آشنا شوید و پس از دریافت مشاوره تخصصی از مشاوران خبره این اتوبار بارنامه را امضاء نمایید.پس از تنظیم قرارداد و بیمه کالا پرسنل به محل کالای شما عزیمت کرده و خدمات اسباب کشی ارزنده و تخصصی ارائه خواهند داد.

یکی از مسائلی که همیشه برای ما چالش برانگیز بوده و هست، حمل بار از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر است. تصور کنید با حجم انبوهی از بار و اثاثیه رو‌به رو هستید اما نمی‌دانید که چه ماشینی برای حمل همه‌ی این بارها مناسب است و به دنبال یک شرکت باربری با خدمات ایده‌آل می‌باشید. باربری ولنجک به عنوان یک شرکت باربری ممتاز خدمات ویژه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

از سویی حمل و نقل بار همه‌ی ماجرا نیست!  آیا قبل از اسباب‌کشی نیاز به جمع و جور کردن و بسته بندی وسایل نیست؟ یا حتی بعد از اسباب کشی، چه کسی توانایی خارج کردن وسایل از بسته‌بندی و چیدمان آن‌‌ها را دارد؟ با وجود باربری ولنجک به این مسائل آزاردهنده فکر نکنید و همه چیز را به ما بسپارید.

باربری در منطقه ولنجک تهران

اسباب کشی در ولنجک
اسباب کشی در ولنجک

باربری ولنجک با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران، متخصص در امر حمل و نقل و بسته‌بندی وسایل به صورت شبانه‌روزی و هفت روز هفته در خدمت مشتریان عزیز است. با وجود کادری حرفه‌ای و پیشرو در سرویس دهی باربری، یک تجربه‌ ای توأم با اطمینان خاطر را برای مشتریان گرامی ایجاد کرده‌است. اگر در انتخاب شرکت اتوبار مردد هستید و به‌دنبال خدماتی با کیفیت می‌باشید با شماره‌های تماس اتوبار و باربری ولنجک در تماس باشید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را از صفر تا صد مراحل باخبر سازند.

چرا باربری ولنجک

چرا انتخاب اتوبار و باربری ولنجک ؟ ما برای این سوال جواب‌های متعددی داریم. اتوبار ولنجک به عنوان یک شرکت پیشرو در امر اتوبار در تهران ویژگی‌هایی دارد که این شرکت را متمایز و برجسته کرده است. مواردی که اتوبار  ولنجک از آن بهره‌‌مند است:

 • مشتری مداری
 • باربری با تضمین سلامت و کیفیت کالا
 • باربری بی دردسر
 • قیمت باربری زیر نظر اتحادیه
 • حمل بار به شهرستان
 • وجود ماشین‌های باربری متفاوت و استاندارد
 • کادر مجرب و متخصص
 • مشاوره رایگان به مشریان خود
 • بیمه نامه حمل و نقل
 • بسته بندی اثاثیه به بهترین شکل
 • جایگذاری لوازم در ماشین به بهترین شکل با اشغال کم ترین فضا در عین حفظ امنیت کالا
 • چیدمان اثاثیه طبق سلیقه مشتری
 • خدمات باربری ۲۴ ساعته و هفت روز هفته حتی روزهای تعطیل

یک اسباب کشی بی دردسر با باربری ولنجک

چیدمان باربری ولنجک
چیدمان باربری ولنجک

در مورد مزایای شرکت باربری ولنجک به شما گفتیم. با وجود چنین مزیت‌هایی دردسر اسباب کشی را تجربه نخواهید کرد. همانطور که گفته شد این شرکت تمام امور بسته بندی لوازم را با بهترین تجهیزات انجام خواهد داد و اثاثیه طبق اصول  به ماشین باربری انتقال می‌یابد به طوری که هم در طی رانندگی به آنها آسیبی وارد نگردد و هم برداشتن و چیدمان اقلام به راحتی صورت پذیرد. با وجود رانندگان صبور و کاردان مسافت مبدأ تا مقصد با آرامش خاطر طی می گردد. در نهایت اثاثیه توسط نیروی کار ماهر به صورت اصولی از وسیله نقلیه برداشته می‌شود و در صورت تمایل مشتری طبق سلیقه‌ی او در مقصد چیدمان می‌شود. اگر به ما اطمینان داشته باشید ،اسباب کشی راحت تر از آنچه که فکر می‌کنید انجام خواهد شد.

ماشین های باربری ولنجک

باربری ولنجک
باربری ولنجک

اثاثیه کمی دارید و قصد دارید که اقلام کمی را جابه‌جا کنید؟ یا در نظر دارید که کل اثاثیه یک منزل یا شرکت را جابه جا نمایید؟ هر قصدی که دارید ما برای آن نیز یک برنامه مجزا خواهیم داشت. باربری ولنجک با وجود انواع ماشین‌های باربری نیاز مشتری را برآورده کرده است .

 • وانت بار
 • نیسان بار
 • خاور
 • کامیون
 • تریلی

از آنجایی که توجه به کیفیت در باربری ولنجک حرف اول را می‌زند همیشه به سلامت ماشین‌‌هایی که به کار می‌بریم توجه داشته ایم تا اقلام انتقالی شما در سلامت کامل حمل و نقل شود.

کدام ماشین برای حمل و نقل اثاثیه منزل مناسب است؟

باربری ولنجک با بهره‌گیری از ماشین‌های باربری مختلف نیاز مشتری را با توجه به حجم وسایل برطرف ساخته است.

در صورتی که اثاثیه کمی را می خواهید جابجا کنید و تمام اثاثیه در وانت بار به خوبی جا می‌شوند پیشنهاد ما به شما وانت بار است.

اگر اقلامی که قصد انتقال آن‌را دارید کمی بیشتر است ماشین باربری مناسب نیسان است.

چنانچه قصد اسباب کشی یک خانه با انواع لوازم سنگین و …. را دارید ماشین‌های باربری سنگین ما وارد کار می‌شوند.

چنانچه حمل بار شما با ماشین نیسان و وانت به راحتی انجام گیرد، باربری با همین خودرو انجام می‌گردد تا مشتری هزینه اضافی را بابت پرداخت به ماشین سنگین‌تر متحمل نشود. شرکت باربری ولنجک با ارائه خدمات مشاوره با صبر و حوصله به سوالات شما جواب خواهد داد ، در محدوده ستارخان خان بهترین سرویس دهی باربری را ارائه می دهیم اگر قصد اسباب کشی در ستارخان را دارید باربری ستارخان در خدمت شما خواهد بود

حمل بار به شهرستان توسط باربری ولنجک

اسباب کشی از شهری به شهر دیگر دردسرهای خود را دارد که پیوسته عامل نگرانی صاحبان لوازم بوده است. مسافت طولانی، حجم وسایل، حفظ سلامت کالا، انتقال اثاثیه بزرگ همچون ساید بای ساید و مبلمان، وسایل شکستنی و…. از جمله فکر مشغولی‌های افراد است.

حال حیطه‌ی کاری این شرکت فقط در شهر تهران نیست! حمل و نقل بار از شهری به شهر دیگر هرچند با مسافت طولانی، بایدها و نباید هایی دارد که ما از آن مطلع هستیم.

چنانچه مقصد اثاثیه شما شهرستان است، روی اتوبار و باربری ولنجک حساب باز کنید. اتوبار ولنجک با کادری حرفه‌ای و خودروهای مناسب بار شما را با سلامت کامل از تهران به شهرستان مورد نظرتان می‌رساند.

بیمه نامه در شرکت باربری ولنجک

انتقال بار به شهرستان چالش‌های خود را دارد و صاحبان لوازم این نگرانی را دارند که اگر اقلام آنها آسیبی ببیند آیا هزینه‌ای پرداخت می‌شود یا خیر !

از آنجایی که پیوسته جلب رضایت مشتری و حفظ کیفیت لوازم در طی حمل و نقل  اولویت شرکت باربری ولنجک بوده‌است، این مؤسسه بارهای مقصد شهرستان را بیمه خواهد کرد.

چطور؟ بار های مقصد شهرستان تا سقف ۱۰ میلیون تومان رایگان بیمه می‌شوند اما چنانچه مشتری بخواهد سقف بیمه را افزایش دهد، شرکت این کار را برای او انجام می‌دهد. شما به عنوان مشتری مختارید.

بسته بندی وسایل توسط کادر مجرب باربری ولنجک

بسته بندی وسایل منزل در اثاث کشی
بسته بندی وسایل منزل در اثاث کشی

شرکت باربری ولنجک خیال مشتری را راحت خواهد کرد. دیگر نیازی به صرف وقت و انرژی بسیار برای بسته بندی اثاثیه نیست. با وجود اتوبار و باربری ولنجک این دغدغه تمام است !

این شرکت با اعزام نیرو‌های متخصص در امر بسته‌ بندی،  اثاثیه شما را با سبک نوین و بهره گیری از تجهیزات عالی بسته‌بندی می‌کند و بارهای شما آماده‌ی حمل و نقل خواهند شد. هدف از بسته‌بندی اقلام جلوگیری از ضربه به کالا و عدم نفوذ رطوبت و گرد و خاک به آن است.

عوامل مؤثر بر هزینه باربری:

اطلاع از قیمت خدمات و ارزیابی آن‌ها حق هر مشتری است. مشتری با در نظر گرفتن تمام جوانب اقدام به برنامه‌ریزی می‌کند  و پس از ارزیابی مناسب‌ترین شرکت را از لحاظ کیفیت و هزینه انتخاب می‌نماید. با تماس با مشاورین کاردان باربری ولنجک امکان اطلاع از قیمت‌ها و مراحل انجام کار به صورت تمام و کمال وجود دارد.

در این بین عواملی بر هزینه‌های باربری تأثیر گذارند که بی‌درنگ غیر قابل انکار می‌باشند. معیارهای تأثیر گذار :

 • حجم وسایل
 • ماشین مورد نیاز برای حمل لوازم
 • دستمزد کارگران (دستمزد کارگران بسته به نوع ماشین متفاوت است)
 • مسافت مبدأ تا مقصد
 • شرایط مبدأ و مقصد از لحاظ جابه جایی لوازم

و…..

اتوبار و باربری ولنجک با ارائه قیمت‌های کارشناسی شده و زیر نظر اتحادیه مناسب‌ترین قیمت را به مشتری عزیز پیشنهاد می دهد تا رضایت همه جانبه جلب شود.

تجهیزات بسته‌بندی در باربری ولنجک

حفظ سلامت کالا در طول اسباب کشی اولویت هر مشتری است و ما با تمام وجود به این اصل توجه کرده‌ایم. استفاده از تجهیزات بسته بندی مناسب و نوین اهمیت ویژه‌ای دارد. چنانچه جهت اسباب کشی از تجهیزات مناسب استفاده گردد، هم حجم کالاهای مورد انتقال به پایین‌ترین حد خود می‌رسد و هم سلامت آن‌ها از لحاظ کیفی حفظ می‌گردد.

تجهیزاتی که در اتوبار ولنجک مورد استفاده قرار می‌گیرد :

 • کارتن (۵ لایه و ۳ لایه)
 • کارتن رگال دار
 • نایلون حباب‌دار یا بابل رپ
 • سلفون
 • ساک‌های زیپ دار
 • فوم
 • چسب
 • و…

چیدمان اصولی بار در ماشین توسط کارکنان باربری ولنجک

حمل و نقل اثاثیه ولنجک
حمل و نقل اثاثیه ولنجک

شما تصور کنید اقلام به خوبی بسته بندی شده‌اند اما عدم چیدمان مناسب لوازم می‌تواند عامل آسیب به لوازم بارگیری شده باشد. !  چیدمان بار در کامیون و…  اصولی دارد که این شرکت با وجود کارکنان کاربلد و حرفه‌ای خیال مشتری را از این بابت راحت کرده است ، اگر به نایلون حبابدار جهت بسته بندی وسایل منزل نیاز دارید این شرکت خرید و فروش ضربه گیر را نیز انجام می دهد

اصولی که در جایگذاری لوازم در ماشین باربری رعایت می‌شود :

 • ابتدا وسایل سنگین جابه‌جا می‌شوند. این لوازم شامل وسایلی است که برای انتقال آن‌ها حداقل نیاز به دو نفر است. اقلامی همچون یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و…. از جمله اقلام سنگین محسوب می‌گردد. این لوازم طوری در انتهای ماشین قرار داده می‌شوند که وزن آن‌ها باید به طور مساوی در قسمت انتهایی ماشین پخش شود.
 • مرحله دوم انتقال وسایل دراز و بلند است. اقلامی از جمله مبلمان ، فرش‌های لول شده و … از این دست هستند. وسایل بلند ترجیحا در دو طرف ماشین که دیواره های بلندی دارند قرار داده می‌شوند.
 • در مرحله‌ی بعد جعبه‌های سنگین منتقل می‌شوند و روی وسایل دیگر از جمله مبلمان قرار می‌گیرند. البته این جعبه‌ها نباید شامل وسایل شکستنی باشند و شکستنی‌ها در مرحله‌ی دیگری جابه‌جا میگردند.
 • در مرحله‌ چهارم کارتن های سبک تر به ماشین انتقال می‌یابند به طوری که این جعبه‌ها روی جعبه‌های سنگین قرار گیرند و در صورت مسقف بودن خاور نزدیک به سقف باشند. ترجیحا در فاصله جعبه و سقف ماشین یک وسیله‌ی نرم مانند پارچه قرار داده می‌شود.
 • بعد از انتقال کارتن‌های سبک، نوبت می‌رسد به جابه‌جایی حساس ترین وسایل که همان شکستنی هاست. ترجیحا اقلام شکستنی کوچک زیر میز و وسایل سنگین دارای فضا قرار داده می‌شوند تا در صورت تکان‌ ماشین به آن‌ها آسیبی وارد نگردد.
 • و در آخر در فضای خالی ماشین ریز و خورده‌ها قرار داده می‌شوند.

مزایای چیدمان اصولی بار در ماشین توسط کارکنان باربری ولنجک

اگر جایگذاری و چیدمان اقلام در ماشین باربری به صورت اصولی انجام گیرد :

 1. از آسیب به اقلام جلوگیری خواهد کرد
 2. سرعت خالی کردن اقلام کاهش خواهد یافت
 3. تعداد رفت و آمد ها کمتر خواهد شد
 4. بالطبع کاهش زمان موجب کاهش هزینه باربری می‌گردد

اتوبار ولنجک با تعلیم نیروهای حرفه ای ،این اطمینان را به شما می‌دهد که تمام روال کار باربری بر طبق استانداردها پیش رود.

توصیه باربری ولنجک به شما

 • در صورتی که باربری ولنجک را برای انجام امور باربری انتخاب کرده‌اید روز مشخص را برای خود و خانواده مشخص کنید تا در همان روز، اسباب‌کشی انجام شود.
 • حتما یکبار به مقصد سر بزنید و اطمینان یابید که از هر لحاظ مشکلی وجود ندارد. چنانچه خانه‌ی مقصد نیاز به انجام اموری همچون تعمیرات داشت اطمینان یابید تا روز قبل از اسباب کشی همه چیز روبه راه شده است.
 • از سالم بودن سیستم آب و برق و گاز اطمینان کامل حاصل نمایید.
 • حتما محل جدید را از قبل نظافت کنید .
 • در صورتی که مبدا و مقصد اسباب کشی شما آپارتمانی است، حتما مدیر ساختمان را از روز اسباب کشی مطلع سازید تا آمادگی لازم از قبل ایجاد شده باشد.
 • در صورت نیاز روی کمک آشنایان و فامیل حساب باز کنید.
 • چنانچه کودک در خانه دارید مدتی قبل از اسباب کشی تصور مثبتی از اسباب کشی را در ذهن وی ایجاد کنید. با این کار کودک از لحاظ روحی با این موضوع وقف پیدا می‌کند.
 • یک الی دوروز قبل از اسباب کشی و انتقال بار، یخچال را خالی کنید و آن‌را از برق بکشید. در صورتی که جای یخی و فریزر برفک زده است مطمئن شوید که تا روز اسباب کشی تمام آن‌ها ذوب شده ‌اند.
 • وسایل را دسته‌بندی کنید! چنانچه خودتان قصد بسته بندی اقلام را دارید، حتما روی کارتن‌هایی که استفاده می‌کنید  لیست اقلام داخل آن‌را یادداشت کنید.
 • کارتن های پنج لایه را برای اقلام سنگین و کارتن‌های سه لایه را برای اقلام سبک‌تر استفاده کنید.
 • لوازم شکستنی را جداگانه بسته بندی کنید و حتما روی آن عبارت ” شکستنی ” را درج کنید.
 • در روز اسباب کشی حتما بر کار کارگران نظارت کنید اما تا حد ممکن خصوصا در حین جابه‌جایی وسایل دور آن ها را شلوغ نکنید.

سخن آخر

امروزه حمل و نقل بار فقط یک کار حمل و نقل نیست. در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که هرکاری باید طبق اصول و معیارهای خود پیش رود. شرکت اتوبار و باربری ولنجک با استخدام نیروی کار متخصص و با مسئولیت و بهره‌گیری از بهترین متدهای بسته بندی و چیدمان اثاثیه و همچنین به‌کارگیری ماشین‌های باربری استاندارد و سالم نیاز مشتریان را برآورده ساخته و آسایش را پیش روی عزیزان خواهد گذاشت. به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل هفته در خدمت شما عزیزان خواهیم ود .

تلفن باربری ولنجک

 • ۲۲۸۹۵۳۶۴
 • ۸۸۱۰۴۴۷۹
 • ۴۴۴۴۰۴۲۶
 • ۷۷۷۲۸۴۸۶

فاصله ما با شما فقط و فقط یک تماس می باشد در هر زمانی که شما با این شرکت تماس بگیرید ما در خدمت شما خواهیم بود

 

اشتراک در
اطلاع از
42 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Saiedeh
3 سال قبل

اتو باربری ولنجک دارای بهترین پرسنل و با اخلاق ترین کارگر میباشد

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  Saiedeh

از دیدگاه شما سپاس گزارم

ارسلان
3 سال قبل

به دلیل موقعیت شغلی ام یه مدت دنبال یه باربری خوب تو منطقه ولنجک میگشتم که سرویس دهی عالی و مداوم داشته باشه
خوشحالم که شما رو پیدا کردم

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  ارسلان

سپند بار در تلاش است با ارائه تعرفه‌های مناسب باربری در کنار خدماتی پیشرفته و نوین بهترین خاطرات را در ذهن شما به یادگار بگذارد

رضوانه محمدی
3 سال قبل

مدتی پیش اسباب کشی داشتم به منطقه سعادت آباد
باربری ولنجک رو انتخاب کردم،بی دغدغه همه امور به نحو احسن انجام شد
ویه بار سنگینی به این راحتی از رو دوشم برداشته شد،،،،،پایدار باشید

سپند بار
3 سال قبل

سلامت باشید؛ تشکر از انتخاب باربری ولنجک. اسباب کشی راحت و ارزان برای مشتریان هدف ما است

غلامرضا
3 سال قبل

در حوالی منطقه خوش آب و هوای ولنجک
یه کارگاه کوچک ساخت تزیینات آینه کاری شده دارم وهر از گاهی تولیدات خودمون رو باید در تهران و بعضی از شهرستانها پخش کنیم وچه بهتر از باربری شما یعنی ولنجک که در حوالی ما هم هستید
دقت تون در بسته بندی وحمل بار ستودنی ست

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  غلامرضا

کارگران باربری و بسته بندی سپند بار افرادی متخصص و دارای علم هستند تا یک باربری ایمن را در اختیار تمام مشتریان عزیزمان بگذارند. تجهیزات بسته بندی سپند بار مختص اسباب کشی و حمل چنین بارهای حساسی می‌باشد. اکنون که رضایت مشتریانمان را میبینیم بسیار خرسندیم. از انتخاب باربری ولنجک از شما سپاپگزاریم

علی
3 سال قبل

این جور که من اطلاع دارم بعضی از باربری ها بعد از اتمام کار هزینه را حساب می‌کنند ولی در باربری غرب تهران اول کارشناس وسایل را کارشناسی می‌کنند و هزینه را به ما اعلام می دارند و ما این اختیار را داریم که اگر این هزینه به صرف ما نبود کنسل کنیم که البته این طور نیست چون نرخ باربری شما خیلی به صرفه می باشد ممنون از همه شما

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  علی

کیفیت خدمات حمل بار و بسته بندی در کنار ارائه تعرفه باربری ارزان در جهت رضایت شما عزیزان است.

مومنی
3 سال قبل

از مدیریت باربری ولنجک به خاطر همه امور برنامه ریزی شده ای که در حیطه اثاث کشی ارائه می دهید خیلی تشکر میکنم
مخصوصا امور مربوط به بیمه اثاثیه که ایده بسیار کاربردی هستش

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  مومنی

بیمه باربری تکمیل کننده خدمات نوین باربری است. تشکر از انتخاب باربری ولنجک

مینا
3 سال قبل

یک ماه پیش به مقصد مشهد اسباب کشی داشتم به تاکید همسرم از باربری ولنجک خدمات وسرویس گرفتیم
اصلا فکر نمیکردم که کاراتون در این زمینه اینقدر با برنامه و حساب شده باشه

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  مینا

کیفیت در ارائه خدمات به منظور کسب رضایت شما عزیزان است. باربری ولنجک سپند بار از شما تشکر میکند

فرحنار
3 سال قبل

استفاده کارگران باربری ولنجک از استرچ رپ خیلی برام جالب بود
و متوجه شدم که بهترین محصول برای جلوگیری از آسیب دیدگی و برخورد اسباب ها با یکدیگر استرج رپ میباشد

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  فرحنار

سلام و احترام
بسته بندی اثاثیه در امر حفاظت از وسایل بسیار بسیار ضروری است به همین دلیل از بهترین تجهیزات در این امر استفاده میکنیم. استرچ رپ نیز کاربرد فراوانی دارد که مرغوب ترین متریال آن در حال استفاده و فروش در سپند بار است.

Pedram
3 سال قبل

یکی از بهترین ویژگی استفاده از باربری ولنجک وجود نیروی های متخصص فنی است
نیروهای شما علاوه بر توانایی جابجایی وسایل سنگین، بر تمام خدمات فنی اثاث کشی از جمله باز و بسته کردن ساید و لباسشویی و تأسیسات برقی مسلط هستند و نیازی به نیروی دیگر نیست

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  Pedram

بله جناب پدرام کارگران باربری ولنجک فقط برای حمل بار اموزش ندیده اند و در هرکاری که انجام میدهند تخصص دارند. رضایت مشتریان عزیزمان هدف ما است

Bahareh
3 سال قبل

من خیلی رو وسایلم حساسم مخصوصا یخچالم ،دوستام از شما تعریف کردند میگند باربری ولنجک هم با انصافند هم مواظب وسایلها هستند
انشاا… که اینطوری باشه

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  Bahareh

با سلام و احترام
شک نکنید با انتخاب باربری سپند بار در محدوده ولنجک خدماتی بروز و با دقت در کنار بهترین تعرفه های باربری را دریافت خواهید کرد مشتری عزیز

فرزاد
3 سال قبل

ایمن ترین ، آسان ترین و بهترین خدمات جابجایی بار و بسته بندی اثاثیه منزل را با باربری ولنجک تجربه کردم
ممنون از کلیه کارکنان باربری ولنجک

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  فرزاد

تشکر می کنیم دوست عزیز . خوشحالیم که از عملکرد کارکنان باربری ولنجک و خدمات حمل با و بسته بندی راضی بودید

امین
3 سال قبل

برای دریافت سرویس جابجایی اثاثیه منزل از باربری ولنجک استفاده کردیم و کاملا از کارتون راضی هستیم.
دلیل اصلی رضایت ما کار تمیز کارگرهای اثاث کشی و اخلاق مداری اونها هست که بدون غر زدن همه کارها رو منظم انجام دادن

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  امین

با درود
هرکاری که انجام شد وظیفه بوده است دوست عزیز؛ بدون شک مشتری عزیز در قبال پرداخت هزینه باربری انتظار خدمات درستی را دارد. خوشحالیم که از نحوه انجام امور اسباب کشی راضی بوده‌اید

رضوان
3 سال قبل

باربری ولنجک دارای کارگران خوش اخلاق و کاری و نمونه هست چون طی چندین مرحله که از شما خدمات گرفتم متوجه این موضوع شدم
امیدوارم همواره سلامت باشید

احد
3 سال قبل

با کیفیت ترین خدمات باربری و حمل و نقل در منطقه ولنجک رو در بالاترین سطح شما ارائه می کنید چون شما از نیروهای مجرب و کاربلد در مجموعه خودتون استفاده میکنید وهزینه هاتون نسبت به کیفیت کارتون خیلی به صرفه ست

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  احد

سلام و تقدیم احترام
در تلاشیم کاری کنیم که با ارائه کرایه باربری ارزان تهران تمام اقشار جامعه بهترین خدمات را تجربه کنند.
خوشحالی که از نحوه ارائه خدمات و هزینه ها راضی بودید دوست عزیز

رستم
3 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

سلام من همین یه ماه پیش برای اولین بار قصد اسباب کشی داشتم به مقصد همدان مونده بودم چیکار کنم تو اینترنت که گشتم و اتوبار سپندبار رو برای اسباب کشی انتخاب کردم چون نظرات مثبت مردم رو در مورد این باربری خوندم
چون در حوالی ولنجک بودم با شما قرارداد بستم،وبه خوبی و خوشی این امر خطیر انجام شد البته به لطف پرسنل و کارگران زحمت کش باربری شما

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  رستم

با درود
پرسنل و کارگران محدوده ولنجک تهران مطابق با مسئولیت کاری وظایف خود را انجام دادند تا در ذهن مشتری گرامی تجربه ای رویایی از اسباب کشی به یادگار بماند.
خوشحالیم از رضایت شما

رامین فر
3 سال قبل
پاسخ به  احد

من سلفونهای ضربه گیر و کارتن های چندلایه و بقچه های زیپ دار برای اسباب کشی رو از فروشگاه آنلاین سپند بار خریدم …قیمت این وسایل از بیرون مقداری کمتر و خیلی راحت میارند درب خانه
ممنون از باربری خوب ولنجک که کارگر و ماشین برای حمل و نقل اثاثیه برام فرستادید

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  رامین فر

با درود. لوازم بسته بندی استاندارد به سختی در بیرون یافت می‌شوند و بهترین این لوازم در فروشگاه لوازم بسته بندی اثاثیه منزل سپند بار یافت می‌شود تا شما مشتریان عزیز با استفاده از بهترین تجهیزات یک حمل و نقل ایمن را داشته باشید.

یاسر
3 سال قبل

در حوالی ولنجک جابجایی مغازه مصنوعات چوبی و لوکس داشتم قبل از جابجایی خیلی نگران این وسایل بودم ولی کارگران شما با بسته بندی و حمل و نقل حرفه ای نگرانی من رو برطرف کردن
ممنون ار باربری حرفه ای ولنجک

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  یاسر

بسته بندی درست اثاثیه را در مقابل انواع ضربات در طی مسیر و در ماشین باربری محافظت می کند. همچین برخی لوازم بسته بندی اثاثیه خانگی نقش عایق راا دارند.
خوشحالیم که از نحوه ارائه خدمات بسته بندی و باربری ما رضایت داشتید دوست عزیز

فرشید
3 سال قبل

اتوبار ولنجک دارای مدیریتی قوی , کارشناسان زبده و پرسنلی حرفه ای میباشد
چون خودم تجربه گرفتن خدمات از شما رو دارم

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  فرشید

با درود دوست عزیز
مفتخریم در رابطه با باربری ولنجاک در خدمت شما بودیم و از خدمات حمل بار رضایت داشتید

نصرالله
3 سال قبل

تایم کاری ۲۴ ساعته و تیم حرفه ای و قابل اعتماد باربری ولنجک زبانزد همه باریریهاست????

کوروش
3 سال قبل
پاسخ به  نصرالله

من مغازه فروش ادوات موسیقی دارم ماه پیش جابجایی مغازه داشتم از اتوبار شما خدمات ارزنده ای گرفتم واقعا از باربری ولنجک به خاطر مسئولیت پذیری بالای کارگران تون ممنونم که به طرز خاصی وسایل حساس و سنگین موسیقی رو انتقال میدادند

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  کوروش

با سلام
باربری سپند بار تجربه و مهارت بالایی در حمل و نقل اثاثیه حساس دارد. ادوات موسیقی به دلیل حساسیت فوق العاده بالا و ارزش نه چندان کم، دقت زیادی را در نحوه باربری و حمل و نقل می‌طلبد .
تشکر از شما بابت انتخاب باربری ولنجک سپند بار

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  نصرالله

با درود
بدون شک همه افراد جامعه قادر نیستند در ساعات عادی سرویس باربری را رزرو کنند و برای راحتی همگان خدمات باکیفیت باربری را به صورت شبانه روزی ارائه میدهیم
تشکر از دیدگاه زیبای شما

آرمان
3 سال قبل

سلام و درود بی پایان امروز اسباب کشی کردم و همه چی عالی بود تشکر از سپند بار برای ارائه خدمات باربری در محدوده ولنجک . کمال تشکر را دارم

حامد
2 سال قبل

من از باربری ولنجک درخواست نیسان بار رو دادم خیلی به موقع و با رعایت اصول بهداشتی کرونا اومدن و بسته بندی کردن بارها رو اول انجام دادن و برام حمل کردم از شرکت باربری و اتوبار ولنجک رضایت کامل را دارم ، خدمات این شرکت واقعا بی نظیر هست، تشکر از مدیریت اتوبار ولنجک

got to up

شماره های تماس