حمل بار و باربری تهران به شهرکرد

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به شهرکرد

حمل بار و باربری تهران به شهرکرد

 شهرکرد واقع در چهارمحال و بختیاری با آب و هوایی خوش در حدود ۵۰۰الی۶۰۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد. به دلیل شرایط آب و هوایی و موقعیت شهرکرد، انواع بار و اثاثیه خانه به مقصد این شهر ارسال می‌گردد. عده‌ای به دنبال جابجایی و تغییر محل سکونت از تهران به شهرکرد هستند و عده‌ای به مقصود ارسال بار به دنبال شرکت باربری مورد اطمینان می‌باشند. شرکت حمل بار و باربری تهران به شهرکرد سپند بار در زمینه حمل هرگونه بار با ماشین‌های برگشتی در حال فعالیت است. اگر قصد اسباب کشی، ارسال جهیزیه، ارسال بار به شهرکرد را دارید به سابقه درخشان سپند بار و مجوز رسمی آن اعتماد کنید. رضایت مشتریان عزیزمان همه چیز است. در ادامه در رابطه با برخی خدمات باربری تهران به شهرکرد توضیحات لازم خدمت شما ارائه می‌گردد.

باربری تهران به شهرکرد سپند بار؛ انتخابی مطمئن

مسیر تهران به شهرکرد از کوه‌های زیبای زاگرس می‌گذرد. حمل بار در شرایط نامساعد جاده‌ای نگرانی بسیاری از افراد است. افرادی که همه چیز و سرمایه‌شان را در یک کامیون می‌سپارند تا راهی مقصد شوند؛ از این رو انتخاب یک شرکت باربری که ایمنی وسایل و کالا را ضمانت کند دشوار است. در این میان شرکت‌های باربری بسیاری هستند که این قبیل خدمات را ارائه می‌دهند. اما چطور می‌توان به یک شرکت باربری اطمینان کرد؟

 • شرکت باربری باید دارای مجو رسمی از اتحادیه باربری باشد.
 • قیمت‌های اتوبار و باربری باید زیرنظر اتحادیه باربری باشد.
 • سابقه شرکت باربری کم نباشد.
 • مشاورین شرکت در مکالمات با مشتریان باید شفاف عمل کنند و تمام مراحل و پروسه حمل و نقل بار را شرح دهند.
 • شرکت باربری موظف است برای تمامی بارها بیمه باربری در نظر بگیرد.
 • ناوگان حمل بار باید استاندارد و بدون نقص فنی باشند.
 • کارگران و رانندگان با تجربه و متخصص در کار خود باشند.
 • یک شرکت باربری خوب انتقادپذیر است.

حمل بار تهران به شهرکرد

چرا سپند بار؟

 • مجوز رسمی از اتحادیه باربری
 • بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی حرفه ای
 • باربری سریع و ایمن
 • داشتن برنامه ریزی عملیاتی و همه جانبه توسط پرسنل متخصص
 • کارکنانی آموزش دیده و متخصص
 • بیمه باربری به صورت رایگان برای تمامی بارهای به مقصد شهرستان
 • حمل بار و باربری ۲۴ ساعته
 • ارائه مشاوره ۲۴ ساعته
 • ارائه خدمات در روزهای تعطیل
 • حمل انواع بار از تهران به شهرستان
 • کامیون‌های برگشتی باربری تهران به شهرستان
 • حمل اثاثیه سنگین خانه
 • انجام خدمات بسته بندی اثاثیه با بهترین تجهیزات
 • فروشگاه اینترنتی تجهیزات حرفه‌ای بسته بندی
 • ناوگان مجهز و استاندارد و داری سقف
 • ارائه خدمات چیدمان وسایل در مقصد و نصب وسایل برقی

بیمه باربری رایگان

سپند بار با بسته بندی حرفه ای و حمل و نقل ایمن همواره در تلاش است فرآیند باربری بدون کم و کاستی پیش رود. اما همه از وضعیت جاده‌های ایران باخبرند و این موضوع حتی با وجود بهترین ماشین باربری نیز می‌تواند در مواقعی مشکل ساز باشد. در هر کسب و کاری وجود بیمه شرط است!

به همین دلیل در زمینه اتوبار و باربری نیز بیمه باربری یک امر واجب است. در این بیمه شرکت باربری به عنوان بیمه گر به مشتری متعهد می‌شود که در صورت آسیب یا از بین رفتن اثاثیه، خسارات تا سقف تعهد شده در بیمه باربری به مشتری گرامی تقدیم نماید.

شما عزیزان در صورت انتخاب شرکت باربری تهران به شهرکرد سپند بار می‌توانید بیمه باربری رایگان تا سقف ۱۰میلیون تومان را تجربه نمایید. اگر به دلیل ارزش بسیار بالای اثاثیه تمایل به افزایش سقف بیمه را دارید، این امر امکان پذیر است.

بیمه نامه بعد از رزرو سرویس باربری تهران به شهرکرد،  برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

در صورت داشتن سوال و تمایل به رزرو سرویس باربری با شماره‌ تلفن پشتیبانی ۲۴ساعته در تماس باشید

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

اتوبار تهران شهرکرد

حمل بار به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه

این روزها افراد بنا به دلایل مختلف، فرصت کافی برای انجام کارهای غیرمرتبط با درگیری‌های روزمره را ندارند. عده ای مشغول تحصیل، عده ای درگیر اشتغال و …

اسباب کشی، ارسال جهیزیه، ارسال بار نیز از این موضوع مستثنی نیست. برخی افراد تمایل دارند در ساعات خاصی از شبانه روز و یا در روزهای تعطیل اسباب کشی را انجام دهند.

شرکت حمل بار و باربری تهران به شهرکرد با ارائه خدمات همه روزه و شبانه‌ روزی در خدمت هموطنان عزیز است. مطمئن باشید که کیفیت خدمات ما در روزهای عادی سال با روزهای تعطیل تفاوتی ندارد. چرا که رضایت مشتری هدف همیشگی ما است.

سپند بار در تمام نقاط تهران خدماتی با کیفیت در زمینه حمل و نقل کالا به همراه بسته بندی مدرن و چیدمان اثاثیه منزل را ارائه می‌دهد.

برای مثال ساکنین محدوده ایوانک باربری ایوانک و ساکنین محدوده حکمت، باربری حکمت سپند بار آماده ارائه بهترین خدمات است.

 

حمل انواع بار و کالا در باربری تهران به شهرکرد

تهران به دلیل دارا بودن از مراکز متعدد تولید مواد اولیه، مبدأ حمل بار به بسیاری از شهرستا‌ن‌های کشور می‌باشد. سپند بار متخصص در حمل انواع بار سبک و سنگین از تهران به شهرستان است. کامیون‌های برگشتی باربری سپند بار این امکان را فراهم می‌کنند تا پس از ارسال بار به شهرستان، بارهای برگشتی به تهران منتقل شوند.

در صورتی که قصد ارسال بار به شهرکرد زیبا را دارید، شرکت باربری تهران به شهرکرد سپند بار با ناوگانی مدرن هرگونه خدمات حمل و انتقال بار را انجام می‌دهد. با کامیون‌های ۱۰چرخ امکان حمل و نقل بار تا ۱۵تن ممکن است.

حمل بار با کامیون به شهرکرد

انواع کامیون برای حمل بارهای سنگین به صورت ایمن

بارهای سنگین تجاری، صنعتی، کشاورزی و اثاثیه منزل برای ایمنی هم که شده باید در کامیون‌هایی بارگیری شوند که ظرفیت وزنی بالایی داشته باشند. چرا که برخی از ماشین‌های باربری با وجود داشتن بارگیر بزرگ، توانایی حمل بار و اثاثیه سنگین را ندارند.

شرکت حمل بار و باربری تهران به شهرکرد مبتنی بر میزان بار شما متناسب‌ترین ماشین باربری را انتخاب می‌کنند.

انواع ماشین باربری در سپند بار:

 • کامیون و کامیونت
 • خاور
 • نیسان و وانت پیکان بار

ویژگی ماشین‌های باربری در سپند بار

ماشین‌های باربری تهران به شهرکرد در انواع دارای سقف، بدون سقف، موکت کاری شده در دسترس هستند. در صورتی که بار انتقالی به شهرکرد حساس به شرایط محیطی باشد ترجیحاً ماشین باربری مسقف در نظر گرفته می‌شود تا خیال مشتری عزیز از هر جانب مطمئن باشد.

مزیت ماشین‌های باربری تهران به شهرکرد استاندارد بودن آن‌ها است. این ناوگان بدون نقص فنی می‌باشند و مدرن و مجهز اند. همچنین در برخی مدل‌ها سیستم فنربندی به گونه‌ای طراحی شده که در مواجه با بدترین دست اندازهای مسیر و جاده های کشور، بهترین عکس‌العمل را دارند. با انتخاب شرکت حمل بار و باربری تهران به شهرکرد، ناوگانی مدرن و برتر برحسب میزان بار رزرو خواهد شد.

بسته بندی با تجهیرات مدرن و پیشرفته

عوامل متعددی در یک باربری موفق مؤثر است. یکی از این عوامل اصلی، نحوه بسته بندی وسایل می‌باشد.

برای داشتن یک اسباب کشی مطمئن به ویژه در باربری تهران به شهرکرد ، بسته بندی شرط اصلی است. اما به دلیل وقت‌گیر بودن این پروسه برخی افراد ترجیح می‌دهند اصلا بسته بندی وسایل را انجام ندهند و فقط برخی اثاثیه را در کارتنی کهنه بچینند؛ عده ای دیگر ترجیح می‌دهند  کار را به افرادی متخصص بسپارند.

تیم بسته بندی سپند بار برای شما عزیزانی که قصد اسباب کشی از تهران به شهرکرد و سایر نقاط ایران را دارید، ترتیب داده شده‌است.

این افراد متخصص در نحوه بسته بندی وسایل خانه و اداره هستند. از همه مهم‌تر آنکه بسته‌بندی توسط تجهیزاتی مدرن انجام می‌گردد.

اصلی‌ترین تجهیزات بسته بندی :

 •  کارتن اسباب کشی در انواع ۳لایه و ۵لایه
 • نایلون حباب دار یا بابل رپ
 • سلفون یا استرچ رپ
 • وکیوم بگ (کاهش حجم البسه و وسایل پارچه‌ای)
 • بقچه زیپ دار
 • فوم
 • نخ و چسب بسته بندی

نحوه بسته بندی آینه در باربری شهرکرد

محافظت از آینه در اسباب کشی

 در بسته بندی آینه اشتباه نکنید. اشتباه بزرگی که بسیاری از افراد مرتکب می‌شوند این است که آینه را در یک کارتن و روزنامه قرار می‌دهند به خیال آن‌که بسته بندی کرده‌اند. بسته بندی آینه‌های قدی و قاب‌‌عکس‌های با ارزش از اهمیت بیشتری برخوردار است. اگر در نظر دارید پس انتخاب شرکت باربری تهران به شهرکرد سپند بار، خودتان امور بسته بندی را انجام دهید این مطلب را بخوانید.

برای بسته بندی آینه:

 1. اگر کف زمین سخت است از فرشی نرم و یا پتو استفاده کنید و روی محلی که در نظر دارید آینه را بسته بندی نمایید، پهن کنید.
 2. گوشه‌های آینه را با مقوا یا فوم بپوشانید.
 3. دور تا دور آینه را با بابل رپ یا پلاستیک حبابدار بپوشانید.
 4. نقاطی که ممکن است بابل رپ باز شود را چسب بزنید.
 5. آینه را در یک کارتن پهن قرار دهید.
 6. فضای خالی جعبه و کارتن را با روزنامه باطله و یا وسایل مشابه بپوشانید.
 7. مطمئن شوید که فضای خالی در کارتن باقی نمانده است.

شرکت باربری تهران به شهرکرد با ارسال تیم بسته بندی متشکل از بانوان و آقایان، به اصول بسته بندی تک تک وسایل خانه واقف هستند.

باربری بوعلی و باربری نلسون ماندلا دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری، متخصص در امور حمل بار و اسباب کشی در محدوده بوعلی و نلسون ماندلا

شماره تماس شرکت باربری تهران به شهرکرد سپند بار

بدون شک پس از خواندن این مطلب سوالات گوناگونی در ذهن شما پدیدار گشته است. اطلاع دقیق از شرایط شرکت باربری حق مشتری است. در واقع انتخاب یک اتوبار و باربری، بدون اطلاعات دقیق غیر ممکن است.

چنانچه قصد حمل و نقل بار از تهران به شهرکرد را دارید با مشاورین شبانه روزی سپند بار تماس برقرار سازید. این افراد در آنسوی تماس منتظرند تا هر سوال و ابهامی که دارید بشنوند و با دقت به تک تک آنان پاسخ دهند. اطلاع از تعرفه دقیق باربری، نرخ کرایه ماشین، دستمزد کارگر و … همگی بستگی به میزان بار و شرایط شما دارد. مشاورین سپند بار برای پاسخگویی به شما عزیزان و رزرو سرویس باربری، به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند.

۴۴۴۴۰۴۲۶ ۰۲۱
۲۲۸۹۵۳۶۴ ۰۲۱
۸۸۱۰۴۴۷۹ ۰۲۱
۷۷۷۲۸۴۸۶ ۰۲۱

آیا باربری سپند بار در روزهای زمستانی هم امور باربری را انجام می‌دهد؟

بله اتوبار و باربری سپند بار در تمام ایام سال خدمت رسان شما است. بدون شک برای روزهای زمستانی تدابیری ویژه در کار است.

تعرفه باربری تهران به شهرکرد چطور است؟

تعرفه‌های باربری سپندبار کاملا منصفانه و زیر نظر اتحادیه است. با مشاورین شبانه روزی سپند بار در تماس باشید تا براساس میزان و حجم بار و شرایط مبدأ و مقصد مبلغ دقیق خدمت شما اعلام گردد.

سرویس نیسان بار هم ارائه می دهید؟

بدون شک باربری سپند بار با داشتن ده ها ماشین باربری در زمینه حمل هرگونه بار فعالیت می‌کند. معمولا بارهای سبک با سرویس نیسان بار و وانت بار به مقصد می‌رسند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس