حمل بار و باربری تهران به شاهرود

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به شاهرود

حمل بار و باربری تهران به شاهرود

تجربه خدمات باربری نوین در کنار هزینه‌هایی منصفانه غیر ممکن نیست. شاهرود واقع در استان سمنان یکی از مقاصد پر رفت و آمد جهت حمل بار از تهران است. اگر قصد ارسال بار و اسباب کشی به شاهرود را دارید، مرکز حمل بار و باربری تهران به شاهرود سپند بار آماده است به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه به شما عزیزان خدمات مدرنی را ارائه دهد.

باربری شاهرود

تجربه خدمات عالی باربری تهران به شاهرود با سپند بار

هر آنچه از یک شرکت باربری انتظار دارید یکجا بدست آورید.

 • خدمات ۲۴ ساعته
 • حمل بار در کوتاه ترین زمان ممکن
 • بیمه نامه و تعهدات مالی
 • بسته بندی تخصصی اثاثیه خانگی
 • قیمت باربری زیر نظر اتحادیه
 • بهترین و مدرن ترین ماشین های حمل بار

همه‌ی این مزایا را با انتخاب باربری تهران به شاهرود سپند بار تجربه خواهید کرد. سپند بار در تمامی نقاط تهران تیم باربری متخصص و ماهر خود را ارسال می‌کند تا وسایل و بار شما را بر طبق تکنیک‌های روز بسته بندی و به ماشین باربری منتقل کنند. سپس بار شما به عنوان امانت نزد راننده و ماشین سپند بار می‌ماند و از این امانت همچون چشممان مراقبت می‌کنیم تا  بار و اثاثیه در نهایت اطمینان و امنیت به مقصد ایران منتقل شود.

:: هر کجای تهران که هستید سپند بار آماده ارسال ناوگانی مجهز و نیروی انسان ماهر است ::

باربری در محدوده سئول و باربری در محدوده دولت برای ساکنین محدوده سئول و دولت تهران

خدمات مرکز حمل بار و باربری تهران به شاهرود

 • خدمات باربری ۲۴ساعته و همه روزه
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • حمل و نقل انواع بار سبک و سنگین از تهران به شاهرود
 • امکان حمل بار از شاهرود با کامیون برگشتی به تهران
 • مشاوره رایگان شبانه روزی
 • اسباب کشی تخصصی از تهران به چالوس
 • ارائه خدمات بسته بندی حرفه‌ای وسایل خانگی با تجهیزات مدرن
 • فروش لوازم بسته بندی پیشرفته
 • چیدمان وسایل خانگی در منزل بعد از اسباب کشی به شاهرود
 • نصب لوازم برقی و الکترونیکی در منزل بعد از اسباب کشی به شاهرود

اسباب کشی تهران به شاهرود

اسباب کشی از تهران به شاهرود به صورت تخصصی

اتوبار و باربری سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و بورد تخصصی در زمینه اثاث کشی می‌باشد. به همین دلیل امور اثاث کشی در این شرکت با بسیاری از شرکت‌های دیگر متفاوت است.

 • سپند بار با روال این کار را به سبک کشورهای مدرن دنیا انجام می‌دهد و کارگران و تیم اسباب کشی ماهرانه و علمی عمل می‌کنند.
 • حمل بار چیزی نیست که فقط به زور بازو احتیاج داشته باشد به همین دلیل تیم اسباب کشی باربری تهران به شاهرود بر طبق تکنیک و متدهای روز، وسایل خانگی را جابجا و به ماشین باربری منتقل می‌کنند.
 • شایان ذکر است که بار و اثاثیه در صورتی که به صورت اصولی در بارگیر خودرو قرار داده نشوند احتمال ضربه خوردن و خسارات بالا می‌رود.
 • اما باربری سپند بار با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارد کاملاً به روش چیدمان اثاثیه بر اساس وزن، حجم و میزان حساسیت مسلط می‌باشند.
 • مرکز حمل بار و باربری تهران به شاهرود سپند بار به جای شما اثاث کشی می‌کند و با انجام امور به صورت یک تا صدی آسودگی خاطر را به ارمغان می‌آورد.
 • خدماتی همچون بسته بندی حرفه‌ای لوازم خانگی، چینش وسایل خانگی در مقصد شاهرود و نصب و راه اندازی وسایل برقی و الکترونیکی مکمل پروسه اسباب کشی است که کارگران ما برای تک تک این کارها آموزش دیده‌اند و دارای تجربه کافی می‌باشند.

بسته بندی اثاثیه با باربری تهران به شاهرود سپند بار

بسته بندی وسایل خانگی یکی از کارهایی است که به مهارت احتیاج دارد و در صورتی که بسته بندی غیر اصولی انجام شود، عدم حفاظت از وسایل و اسراف در مصرف لوازم بسته بندی را در نتیجه خواهد داشت.

در صورت انتخاب باربری تهران به شاهرود دیگر نیازی نیست که نگران بسته بندی وسایل باشید و چند روز قبل از اثاث کشی از دوست و آشنا کمک بخواهید تا شما را در پروسه بسته بندی وسایل کمک کنند.

تیم بسته بندی ما افرادی متشکل از خانم و آقا هستند که آماده اند تا وسایل خانگی شما با بهترین لوازم پک شوند. ضد ضربه شدن اثاثیه خانگی و عایق بودن در برابر حرارت و رطوبت یکی از چندین مزایا بسته بندی صحیح است.

 

لوازم بسته بندی مدرن

لوازم بسته بندی سپند بار مدرن و کاربردی هستند و چیزی نیست که به راحتی بتوانید در هر مغازه‌ای پیدا کنید.

لوازم بسته بندی که تیم سپند بار برای محافظت از بار شما استفاده می‌کنند به لیست زیر است:

 • کارتن اسباب کشی ۳ و ۵ لایه: کارتن ۵ لایه جهت بسته بندی لوازم با وزن بیش از ۱۸ کیلوگرم مناسب است.
 • بابل رپ یا نایلون حباب دار ضربه گیر: یکی از پر مصرف ترین لوزام بسته بندی بابل رپ است که برا بسته بندی لوازم حساس و شکستنی بزرگ و کوچک استفاده می‌شوند. هرچه ضخامت پک کردن وسایل با بابل رپ بیشتر باشد، خاصیت ضدضربگی وسایل بیشتر خواهد شد.
 • استرچ رپ یا سلفون: این وسیله با خاصیت کشسانی بالا برای قرار دادن چند وسیله یا کارتن در کنار یکدیگر یا ایجاد یک لایه محافظ برای برخی اثاثیه همچون مبلمان بسیار کاربرد دارند.
 • وکیوم بگ: این وسیله به منظور کاهش حجم البسه و لحاف و تشک استفاده می‌شود و به معنای واقعی معجزه می‌کند. با وکیوم بگ حجم وسایل تا ۷۵درصد کاهش پیدا می‌کنند و حمل و نقل راحت‌تر و اشغال جای کمتر در ماشین باربری از مزایا وکیوم بگ است.
 • بقچه زیپ دار: جهت قرار دادن البسه و اجناس پارچگی کاربرد دارند و موجب دسته بندی وسایل و محافظت در مقابل رطوبت و آلودگی می‌شوند.

اتوبار تهران شاهرود

کرایه باربری به شاهرود

سپند بار به عنوان شرکتی قانونی بیش از یک دهه خدمات حمل و جابجایی بار را ارائه می‌دهد. مرکز حمل بار و باربری تهران به شاهرود سپند بار زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت می‌کند و تعرفه خدمات باربری تهران به شاهرود نیز مصوبه اتحادیه است و بر اساس فاکتورهای گوناگونی این تعرفه مشخص می‌شود:

 • حجم و اندازه لوازم
 • نوع ماشین باربری مورد نیاز
 • شرایط و طبقه مبدأ و مقصد باربری
 • ساعات مورد نیاز جهت حمل بار
 • استفاده از خدمات تکمیلی باربری

از آنجایی که سپند بار استراتژی خود را مبنی بر رضایت مشتریان عزیز بنا نهاده است، تعرفه حمل بار تهران به شاهرود کمی پایین‌تر از تعرفه قانونی در نظر گرفته می شود و این موضوع از اختیارات قانونی شرکت است.

همچنین برای عزیزانی که به دنبال شرایط ویژه هستند مژده داریم؛ در دوره‌های زمانی از سال تخفیف‌هایی ویژه ارائه می‌دهیم تا با پرداخت هزینه ای نازل، شاهد خدمات نوین و مرتب سپند بار باشید.

کافی است با شماره تماس شبانه روزی ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ در تماس باشید و شرایط خودتان را به مشاورین متخصص ما اعلام فرمایید تا اطلاعاتی همه جانبه را کسب نمایید.

باربری از تهران به شاهرود

حمل بار با کامیون به شاهرود

اگر مرکز باربری تهران به شاهرود سپند بار را انتخاب بفرمایید، سلامت بار شما را تا حد زیادی تضمین کرده ایم. یکی از فاکتورهای اصلی در حمل و نقل ایمن بار، استفاده از ماشین‌های باربری مدرن و استاندارد است.

ماشین‌های باربری سنگین از جمله کامیون و کامیونت و خاور در انواع دارای سقف و روباز موجود هستند. جهت محافظت از وسایل شما بارگیر این خودرو ها موکت‌کاری شده است.

به شما اطمینان می‌دهیم این ماشین‌های باربری جدید و بدون نقص فنی می‌باشند.

متأسفانه شرکت‌های باربری که از خودروهای از دور گذشته استفاده کنند کم نیستند. اما باربری سپند بار از بهترین و جدیدترین ماشین‌ها استفاده می‌کند تا امنیت بار برقرار باشد.

حمل بار با نیسان و وانت پیکان به شاهرود

جهت حمل بارهایی با وزن کمتر از ۲٫۲ تن مانند گاوصندوق، برخی مصالح ساختمانی، پیانو و … از خودرو نیسان استفاده می‌شود. سرویس نیسان بار شاهرود سپند بار، جهت حمل انواع بار زیر ۲٫۲ تن از تهران به مقصد شاهرود در خدمت شما عزیزان است.

همانطور که می‌دانید سرویس نیسان مقاومت بالایی دارد و بسیار ایده‌آل حمل بار در مسافت‌های طولانی است.

البته اگر بار شما به قدری کم بود که نیازی به پرداخت هزینه بیشتر بابت نیسان نبود، سرویس وانت پیکان نیز بسیار ایده آل می‌باشد. وانت پیکان آخرین اولویت جهت حمل بار از تهران به شاهرود است و مقاومت بالای نیسان بار را ندارد. اما در مواقعی که بار شما بسیار کم حجم و کم وزن است، با در نظر گرفتن استاندردهای باربری، سرویس وانت بار در نظر گرفته می‌شود.

باربری دارآباد سپند بار برای ساکنین دارآباد تهران و باربری درکه سپند بار برای ساکنین درکه آماده ارسال بهترین تیم و ناوگان باربری است

بیمه باربری رایگان پشتوانه ای ضروری

در مرکز باربری تهران به شاهرود تمامی امور با برنامه ریزی و مطابق تکنیک‌ها پیش می‌رود تا جای هیچ کم و کاستی باقی نماند. تمامی بارهای شما توسط بهترین کارگران، بهترین رانندگان و بهترین ناوگان از تهران به شاهرود منتقل خواهند شد. اما این ها دلایل محکمی برای عدم در نظر گرفتن بیمه باربری نمی‌باشند!

بیمه باربری پشتوانه ای محکم جهت حمل و نقل هرگونه بار است. بر این اساس تمامی شرکت‌های باربری قانونی موظف هستند یک تا صد بار شما را تا سقف دلخواه مشتری بیمه کنند.

البته مزیت مرکز حمل بار و باربری تهران به شاهرود سپند بار، ارائه بیمه رایگان تا سقف ۱۰ میلیون تومان است. یعنی بار و اثاثیه شما به صورت رایگان تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه خواهند شد تا خیال شما عزیزان تا حد زیادی آسوده باشد.

تماس و دریافت مشاوره در رابطه با پروسه باربری تهران به شاهرود

شرط اعتماد مشتری، شفافیت کاری است. از این رو افرادی متخصص را به عنوان مشاور و کارشناس جهت پاسخگویی به شما عزیزان قرار داده‌ایم. این افراد به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره به شما خوبان هستند.

کارشناسان با صداقت تمام عیار از یک تا صد پروسه حمل بار و باربری از تهران به شاهرود را خدمت شما عزیزان توضیح می‌دهند و هزینه باربری نیز به شما اعلام می‌گردد.

سپس این شما هستید که می‌توانید با دریافت اطلاعات کافی ارزیابی‌های لازم را انجام داده و در نهایت به صورت تلفنی یا آنلاین سرویس باربری مورد نظر را رزرو نمایید.

:: مشاوره شبانه روزی و رزرو سرویس باربری تهران به شاهرود ::

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

از چه روش‌هایی می توانم سرویس باربری را رزرو کنم؟

رزرو سرویس باربری به دو روش آنلاین و تلفنی امکان پذیر است.

آیا در روزهای تعطیل هم خدمات باربری و حمل بار ارائه می‌شود؟

بله هفت روز هفته در خدمت مشتریان هستیم.

آیا باربری تهران به شاهرود در روزهای زمستانی هم خدمات باربری را ارائه می دهد؟

با برنامه ریزی همه جانبه در تمامی روزهای سال بهترین خدمات را در خاطرات شما به یادگار خواهیم گذاشت.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس