حمل بار و باربری تهران به سمنان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به سمنان

حمل بار و باربری تهران به سمنان

هر انتظاری که از یک شرکت حمل بار دارید را می‌توانید یکجا بدست آورید. اگر قصد حمل بار و اسباب کشی از تهران به سمنان و حتی در مسیر برگشتی سمنان به تهران را دارید، شرکت باربری تهران به سمنان خدمتگزار ساکنین عزیز تهرانی است. شرکت حمل بار و باربری تهران به سمنان زیر مجموعه ای از شرکت بزرگ سپند بار است که این شرکت بیش از یک دهه در زمینه باربری و خدمات اسباب کشی درحال فعالیت است. بیش از ۲۰۰ نیروی انسانی و ده‌ها ماشین باربری و تجهیزات مدرن بسته بندی در کنار خدماتی با قیمت مناسب راز موفقیت و رضایت مشتریان همیشگی ما است. رضایت مشتریان عزیزمان استراتژی کاری سپند بار است و شاکریم که تا حد زیادی توانستیم پاسخگوی نیاز آنهایی که ما را انتخاب می‌کنند باشیم.

خدمات پیشرفته در سپند بار

سپند بار بر این عقیده است که کشور ما پتانسیل پیشرفت و رسیدن به استاندارهای جهانی در هر کسب و کاری را دارد. باربری تهران به سمنان سپند بار می‌تواند خدماتی نوین را به شما ارائه دهد. اگر از حمل بار سنتی با کامیون‌های از دور گذشته و لوازم بسته بندی کلیشه ای خسته شده‌اید سپند بار را انتخاب نمایید.

این شرکت سعی دارد جدیدترین‌ متهای روز دنیا را وارد خدمات باربری کند تا مشتری گرامی در عین پرداخت قیمتی کاملاً مناسب، کیفیت خدماتی نوین و پیشرو را تجربه نماید.

خدمات باربری تهران به سمنان :

 • حمل بار و اسباب کشی از تهران به سمنان و به صورت برگشتی
 • ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه
 • جابجایی لوازم سنگین خانه طبق تکنیک
 • حمل بار با جدیدترین خودروهای حمل و نقل و باربری
 • فروش لوازم پیشرفته بسته بندی
 • انجام خدمات بسته بندی اثاثیه توسط تیم کاربلد
 • چینش اثاثیه بعد از اسباب کشی در مقصد
 • ارائه خدمات نصب و راه اندازی لوازم برقی منزل

باربری تهران سمنان

اسباب کشی مطمئن با باربری تهران به سمنان

باربری تهران به سمنان به شما اثبات می‌کند که اسباب کشی آسان است. در قرن ۲۱ همه به دنبال کیفیت هستند و ترجیح می‌دهند بخشی از زندگی آن‌ها که انجام آن نیاز به علم و حرفه دارد، توسط افرادی متخصص انجام گیرد.

 1. کارکنانی مسئولیت پذیر و دارای نظم کاری
 2. کارگرانی ماهر و خوش خلق
 3. رانندگانی مجرب و مورد اطمینان
 4. بسته بندی اثاثیه با بهترین تجهیزات
 5. ماشین‌های باربری تمیز و سالم و مطابق با اندازه بار
 6. بیمه باربری
 7. خدمات بعد از اسباب کشی

این ها عواملی هستند که یک اسباب کشی مطمئن و سریع را حاصل می‌کنند. به شما اطمینان می دهیم که یک تا صد اثاثیه با رعایت نکات ایمنی و طبق اصول جابجا و به مقصد منتقل می‌شوند.

ارسال جهیزیه، اسباب کشی، حمل بارهای سنگین و یا شکستنی با وجود شرکتی که تجربه و علم کار را داشته باشد بدون دردسر پیش خواهد رفت. مرکز حمل بار و باربری تهران به سمنان به صورت شبانه روزی در خدمت شما است.

در تمامی محدوده های تهران، اتوبار سپند بار در خدمت شما است. 

ساکنین سعادت آباد از اتوبار سعادت آباد و ساکنین محدوده فرحزاد از اتوبار فرحزاد استفاده ببرید.

۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱

دسترسی شبانه روزی به باربری

بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های مختلف، به ندرت پیش می‌آید که وقت آزاد داشته باشند. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که بابت تایم ارائه خدمات نگران هستید، بهتر است به شما اعلام کنیم که در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به خدمات ما دسترسی داشته باشید. این امر برای رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته شده‌است.

اگر قصد رزرو سرویس باربری تهران به سمنان را دارید، همین الآن با مشاوره رایگان شبانه روزی در تماس باشید تا توضیحات لازم و تعرفه‌ها، متناسب با میزان بار و شرایط خدمت شما اعلام گردد. رزرو سرویس باربری به دو صورت آنلاین و تلفنی امکانپذیر است.

۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱

اهمیت بیمه نامه در باربری تهران به سمنان

اگر شرکت باربری تهران به سمنان را انتخاب کرده اید، تمامی بارهای شما تا سقف دلخواه شما مشتری عزیز، بیمه می‌گردد. اهمیت بیمه نامه فقط در اسم آن خلاصه نمی‌گردد.

در مسافت ۳۰۰الی۴۰۰ کیلومتری تهران به سمنان باید یک پشتوانه‌ای بجهت ضمانت کالا وجود داشته باشد. با وجود بهترین چیدمان در بارگیر ماشین، بهترین ماشین باربری، بهترین راننده و بهترین بسته بندی بازهم نمی‌توان از یکسری حوادثی که احتمال پیشامد آن‌ها بسیار ضعیف است پیشگری کرد. از شرایط جاده‌ای و عدم احتیاط رانندگان دیگر گرفته تا تغییرات ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی آب و هوا، همه و همه به نحوی بر روند حمل بار مؤثر هستند.

ازین رو مجموعه اتوبار و باربری سپند بار تمامی بار و وسایل انتقالی به شهرستان را به صورت رایگان تا ۱۰ میلیون تومان بیمه می‌کند. البته در صورت تمایل مشتری امکان افزایش سقف بیمه وجود دارد.

اتوبار تهران به سمنان

ناوگان مجهز و استاندارد باربری تهران به سمنان

باربری تهران به سمنان به هیچ وجه از ماشین‌های باربری قدیمی و فرسوده در پروسه باربری استفاده نمی کند. چرا که بر این عقیده هستیم نوع ماشین باربری بسیار بر ایمنی حمل و نقل مؤثر است. تمامی ماشین‌ها و کامیون‌های حمل بار از بنز و هیوندا و ایسوزو در سپند بار موجود است.

هر کدام از این ماشین‌ها حجم بارگیر و ظرفیت مشخصی دارد. در صورت تماس با مشاورین و اعلام میزان بار، پس از بررسی کارشناسان مناسب‌ترین خودرو اتوبار برای شما مشتری عزیز در نظر گرفته می‌شود.

ماشین های باربری شامل:

 • کامیون
 • کامیونت
 • خاور
 • نیسان
 • وانت پیکان

هستند.

این نکته را اینجا یادآور شویم که ماشین‌های حمل بار در انواع دارای سقف و بدون سقف با بارگیر موکت کاری در دسترس می‌باشند. ماشین‌ها بدون نقص فنی می‌باشند و سیستم فنربندی برخی از آنان ایده آل مسیرهای غیراستاندارد و پر از چالش است.

اسباب کشی به سمنان

جابجایی بار سنگین توسط کارگران ماهر و متخصص

سپند بار از کارگرانی زرنگ و توانا استفاده می‌کند. ما به عنوان شرکت باربری دقیقا از این موضوع مطلع هستیم که زمان برای مشتری چقدر حائز اهمیت است. از طرفی سلامت بار اولویت هر مشتری می‌باشد که این  امر کاملاً طبیعی است.

ازین رو سپند بار کارگرانی با نیروی بدنی بالا در مجموعه خود وارد کرده‌است و این افراد تمامی آموزش‌های لازم را به صورت تئوری و عملی با موفقیت گذرانده و دارای تجربه می‌باشند.

آموزش‌هایی که باربری سپند بار ارائه می‌دهد مطابق با بروزترین های اروپا است و همیشه سعی داریم در امر باربری شماره یک در پیشرو بودن و جلب رضایت مشتری باشیم.

در صورت رزرو سرویس باربری تهران به سمنان خدمات زیر را می توانید از کارگران ارسالی دریافت نمایید:

 1. خدمات بسته بندی با تجهیزات پیشرفته که این افراد متشکل از خانم و آقا دارای گواهینامه تخصصی در این زمینه هستند.
 2. خدمات جابجایی بار و حمل اثاثیه سبک و سنگین خانه به ماشین باربری
 3. خدمات بعد از باربری در منزل از جمله چیدمان وسایل خانه و نصب وسایل الکترونیکی

حتی اگر راه‌پله ای کوچک دارید و در آپارتمان شما خبری از آسانسور نیست نگران سلامت اثاثیه نباشید؛ کارگران سپند بار برای بدترین موقعیت‌ها هم آموزش دیده‌اند تا  خدماتی نوین را به شما ارائه دهند.

 باربری مینی سیتی و باربری همت برای آن دسته از عزیزانی که در محدوده مینی سیتی شمیران و همت تهران سکونت دارند و به دنبال یک شرکت باربری کامل هستند.

ارائه خدمات چیدمان اثاثیه منزل و نصب وسایل الکترونیکی

مشکلی که بسیاری از افراد بعد از اسباب کشی تجربه می‌کنند، باز کردن وسایل از بسته بندی و قرار دادن هر وسیله در جای خود است.

اگر تمایل دارید تا در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید، این کار را به پرسنل باربری تهران به سمنان بسپارید. این افراد حتی با گذراندن دوره‌های تخصصی به نصب و راه اندازی لوازم الکترونیکی آشنایی دارند.

 1. بعد از اسباب کشی جای هر وسیله را مشخص کرده و کارگر باربری را راهنمایی کنید. اگر هیچ ایده ای ندارید به سلیقه کارگران اعتماد کنید.
 2. اول از همه جای وسایل بزرگ و ضروری مشخص می‌شود .سپس کارتن‌ها باز می‌شوند.
 3. البته در این روند کارتن‌های اضافه از میان دست و پا برداشته می‌شود.
 4. همچنین اگر روی کارتن‌ها یکسری اطلاعات نوشته باشید می‌توانید کارتن مربوط به هر اتاق را، در اتاق مربوطه قرار دهید.
 5. بدون شک دلتان نمی‌خواهد که شب را با سرما یا گرما طی کنید. پس در  درجه اول سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی راه اندازی می‌شوند.
 6. مبلمان، یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و سایر لوازم ضروری خانه در محل خود قرار می‌گیرند.
 7. لوازمی همچون لوستر که جمع‌و‌جور کردن جزئیات و نصب آن نیاز به حوصله دارد، توسط پرسنل باربری تهران به سمنان انجام می‌شود.
 8. وسایل غیر ضروری دیگر در منزل چیدمان می‌شوند.
 9. سایر کارتن‌ها که شامل وسایل شخصی شما می‌باشد، بهتر است توسط خودتان در محل مورد نظر قرار گیرد.

سخت ترین مرحله چیدمان، قرار دادن و جابجایی وسایل بزرگ به محل موردنظر است. بقیه ماجرا مثل آب خوردن می‌گذرد. به ما اعتماد کنید.

تلفن باربری تهران

تماس با پشتیبانی سپند بار اطلاعات همه جانبه

سپند بار افرادی با صلاحیت و قدرت پاسخگویی بالا را به عنوان پشتیبان و مشاور تماس گیرندگان قرار داده‌است. این افراد به تمام سوالات شما در حوزه باربری و حمل بار پاسخ می‌دهند. اطلاعات کافی که کسب کردید تصمیم گیری راحت‌تر می‌شود و با ارزیابی مؤلفه‌های گوناگون شرکت باربری سپند بار را انتخاب خواهید کرد.

طی تماس با مشاورین سپند بار برحسب شرایط مبدأ و مقصد و اندازه بار تعرفه‌های باربری تهران به سمنان، مراحل کاری، نحوه رزرو سرویس باربری و سایر توضیحات دیگر به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستیم.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

آیا برای باربری به شهرستان‌ها بیمه باربری درنظر گرفته اید؟

مطمئناً بله.تمامی بارهای به مقصد شهرستان به صورت رایگان بیمه می‌شوند.

در بسته بندی از چه لوازمی استفاده می‌کنید؟

ضربه‌گیر یا بابل رپ، سلفون، وکیوم بگ، کارتن 3 و 5 لایه، بقچه زیپدار، فوم و چسب‌ها و طناب بسته بندی از تجهیزات مدرن ما هستند.

آیا این لوازم بسته بندی را به فروش می‌رسانید؟

بله. می‌توانید وارد فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار شوید و محصول مورد نظر را آنلاین سفارش دهید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس