حمل بار و باربری تهران به ارومیه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به ارومیه

حمل بار و باربری تهران به ارومیه

جمل بار و اسباب کشی می‌تواند کاری بسیار پرزحمت و وقت گیر باشد. قبلا اینطور بود که اهالی خانه با کمک دوستان و آشنایان به مرتب‌سازی وسایل خانه و بسته‌بندی اثاثیه با هرچیزی که فکرش را بکنید می‌پرداختند. سپس با کرایه کامیون یا سرویس نیسان بار اثاثیه را به مقصد منتقل می‌کردند. اما در عصر مدرنیته به سر می‌بریم. هرگونه پیشرفت در این دنیا در جهت آرامش بشر است. شرکت‌های باربری گوناگونی سرپا شده اند. شرکت حمل بار و باربری تهران به ارومیه در خدمت آسایش شما است. قصد ارسال هرگونه بار یا درخواست انجام خدمات باربری از تهران به ارومیه را دارید مجموعه سپند بار و شرکت باربری تهران به ارومیه به عنوان خانواده‌ای از مجموعه بزرگ سپند بار در خدمت شما است.

با خدمات سپند بار| باربری تهران به ارومیه آشنا شوید

سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه باربری با داشتن بیش از یک دهه سابقه باربری، آرامش و اطمینان را به مشتریان گرامی هدیه می‌دهد. ما به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های باربری تهران حمل بار و خدمات وابسته به باربری را به نحو احسنت و با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌دهیم.

دقت – سرعت – کیفیت – رضایت مشتری  همیشه در استراتژی‌های شرکت مؤلفه‌های ثابت بوده‌اند.

مجموعه باربری سپند بار در حیطه تهران و حمل بار و باربری از تهران به شهرستان فعالیت دارد. سپند بار همیشه به داشتن نیروی کار ماهر و بااخلاق توجه ویژه داشته و از این رو به دلیل داشتن بهترین تیم و استانداردترین تجهیزات بهترین خدمات را به مشتریان ارائه داده‌است. نتیجه این امر رضایت ۹۹درصوی مشتریان قدیمی و جدید بوده است.

حمل بار و باربری تهران به ارومیه
حمل بار و باربری تهران به ارومیه

خدمات تخصصی شرکت باربری تهران به ارومیه

 • حمل بار و باربری تهران به ارومیه
 • حمل اثاثیه سنگین خانه
 • سرویس نیسان بار و وانت بار
 • سرویس دهی ۲۴ ساعته و همه روزه
 • مشاوره شبانه روزی
 • ارائه بیمه باربری رایگان

شرکت حمل بار و باربری تهران به ارومیه سپند بار، خدمات وابسته به باربری را به صورت پیشرفته و در بهترین حالت ممکن جهت تکمیل خدمات خود و افزایش راحتی مشتریان ارائه می‌دهد. این خدمات تکمیلی شامل:

 • بسته‌بندی تخصصی و پیشرفته توسط تیم خبره
 • فروش لوازم بسته‌بندی
 • چیدمان اثاثیه در مقصد
 • نصب وسایل برقی

باربری ایمن با بیمه باربری رایگان | حمل بار تهران به ارومیه

باربری تهران به ارومیه تلاش می‌کند یک تا صد خدمات باربری و اسباب کشی را بدون نقص به انجام برساند. اما با توجه به راه طولانی بین تهران ارومیه تکلیف حوادث غیرمترقبه و خارج از کنترل شرکت باربری چه می‌شود؟ اینجا است که حرف از بیمه به عنوان شرط لازم و البته ناکافی به میان می‌آید .

بیمه باربری و حمل بار چیست؟

بر مبنای این بیمه بیمه گر متعهد می‌شود در صورت خسارت یا اتلاف یکی از اثاثیه در انتقال مبدأ تا مقصد خسارت تا سقف تعیین شده به بیمه‌گذار (مشتری) پرداخت شود.

سقف بیمه باربری رایگان چقدر است؟

شرکت سپند بار تمام بارهای به مقصد شهرتان را تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه خواهد کرد. در صورت تمایل یه افزایش سقف بیمه پرسنل سپند بار این کار را برای شما انجام خواهند داد.

بیمه باربری و تیم باربری متخصص ارمغان آورنده ایمنی و آسایش خاطر

تماس با مجموعه سپند بار جهت اخذ مشاوره و رزرو سرویس 

باربری تهران به ارومیه
باربری تهران به ارومیه

ماشین باربری استاندارد

یکی از عواملی که موجب انتقال سلامت بار از مبدأ به مقصد می‌شود انتخاب بهترین ماشین باربری است.

در این زمینه سه مورد مطرح است:

 • ماشین باربری سالم
 • راننده باتجربه و مورد اطمینان
 • تناسب حجم و وزن بار با ماشین باربری

اتوبار و باربری سپند بار با داشتن ده‌ها ماشین باربری اعم از کامیون، خاور، نیسان و وانت مناسب‌ترین ماشین اتوبار را جهت باربری تهران به ارومیه در نظر خواهد گرفت. شما به عنوان مشتری نیازی نیست که نگران سلامت بار در طی حمل و نقل باشید.

ما خودمان را جای مشتری قرار می‌دهیم و با دانش و تجربه کافی بهترین را به مشتری ارائه خواهیم داد.

تخفیف در تعرفه حمل بار

تعرفه‌های باربری تهران به ارومیه کاملاً زیر نظیر اتحادیه باربری است. تجربه ما نشان داده است که مشتری در قبال هزینه‌ی مناسبی که پرداخت می‌کند چند برابر آن، کیفیت حمل بار و سایر خدمات وابسته را تجربه کرده و رضایت او مشوق ما در تمام جوانب کاری است.

از آنجایی که سپند بار بر محور رضایت مشتری خدمات ارائه می‌کند، در زمان‌هایی از سال و با توجه به شرایط باربری تخفیفاتی ویژه را ارائه می‌دهد که بهترین فرصت برای داشتن یک باربری رؤیایی است.

سپند بار متخصص در امور مربوط به باربری؛ باربری تهران به شمال، باربری تهران به عسلویه، باربری تهران به مشهد

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

انجام خدمات اسباب‌کشی | اسباب‌کشی آسان

شاید بتوان اسباب کشی را یکی از سخت‌ترین دوران زندگی دانست. به ویژه اگر تجربه ای در این کار نداشته باشید و یا خودتان باشید و خودتان. چطور می‌توان از پس این همه اثاثیه برآمد؟

برای داشتن یک اسباب کشی درست باید از چند ماه قبل برای تمام جوانب کاری برنامه‌ریزی داشته باشید. اما با انتخاب یک شرکت باربری مورد اطمینان کافی است با رزرو سرویس و پکیج کامل اسباب کشی، بقیه ماجرا را به شرکت متخصص بسپارید.

اگر قصد اسباب کشی از تهران به ارومیه را دارید باید به شما بگوییم که مسافتی در حدود ۷۰۰الی۸۰۰ کیلومتر در پیش دارید. صاحبان بار پیوسته نگران مخاطرات جاده ای یا آسیب به اثاثیه در طول حمل بار بوده‌اند.

شرکت باربری و حمل بار تهران به ارومیه بهتر از هرکسی از این موضوع باخبر است. اما این مشکل هم همانند چیزهای دیگر چاره ای دارد!

چطور اسباب کشی از تهران به ارومیه بدون مشکل خاتمه می‌یابد؟

ماشین باربری مناسب- راننده زبده- بستهبندی حرفه‌ای اثاثیه – بیمه باربری و داشتن یک برنامه‌ریزی درست از سمت تیم رمز داشتن یک اسباب کشی بی دردسر است.

سپند بار اینجا است تا تجربه ای رویایی در زندگی‌تان ثبت کند

حمل بار تهران به ارومیه
حمل بار تهران به ارومیه

انجام خدمات بسته‌بندی اثاثیه

به سه دلیل باید کار بسته‌بندی را به تیم متخصص شرکت باربری بسپارید:

 1. نداشتن تجهیزات حرفه‌ای بسته‌بندی
 2. عدم اطلاع به نحوه بسته‌بندی کالا
 3. اتلاف وقت و زحمت بسیار

اگر گمان می کنید که منظور از بسته‌بندی صرفاً قرار دادن چند وسیله در کارتن و چسب زدن آن‌ها است اشتباه کرده‌اید!

بسته‌بندی هم مانند هرکاری دیگری متد و اصول خودش را دارد. شرکت باربری تهران به ارومیه سپند بار با تجربه و تخصص در این زمینه خدمات بسته‌بندی اثاثیه را به روش کشورهای خارجه انجام می‌دهد.

نکات بسته‌بندی وسایل خانه و اداره جهت اسباب‌کشی

 • وسایل را طبقه‌بندی کنید. برای مثال ظروف شکستنی، ظروف فلزی، جواهرات و …
 • کارتن اسباب کشی هرگز به طور کامل پر نمی‌شود.
 • کف کارتن اسباب کشی کاور می‌شود.
 • به طور معمول پایین کارتن وسایل سنگین و سطوح بالایی با وسایل سبک‌تر پر می‌گردد.
 • بین ظروف شکستنی ضربه گیر و بابل رپ قرار داده می‌شود.
 • فضای خالی کارتن با اقلامی همچون روزنامه، حوله، بابل رپ و یا پوشال پر می‌شود تا در حین جابجایی تکان نخورند.
 • اسناد محرمانه جدا از اسناد دیگر بسته‌بندی می‌گردند.
 • تمام کتاب‌ها در یک کارتن قرار نمی‌گیرند. چرا که وزن کارتن به صورت چشمگیری افزایش می‌یابد. کتاب‌ها تقسیم و در کارتن‌های دیگر همراه وسایل دیگر بسته‌بندی می‌شوند.
 • کارتن‌های ۵ لایه معمولا برای وسایل سنگی‌ن و بالاتر از ۱۸کیلوگرم کاربرد دارند.
بسته بندی وسایل سنگین و یا حجیم:
 • وسایلی همچون میز و صندلی چوبی و فلزی با سلفون و بابل رپ کاور شده و در صورت حساس بودن با حوله پیچانده می‌شوند.
 • کشو کمد در صورت نبود قفل جدا و بسته‌بندی می‌گردد.
 • اجزای جداشدنی یخچال ساید بای ساید در صورت کوچک بودن مسیر انتقال، تک به تک جدا و سپس بسته‌بندی می‌شوند. این کار با تجهیزاتی نظیر بابل رپ، کارتن، پتو و یا کاور مخصوص و در نهایت چسب پهن جهت محکم کردن سطوح استفاده می‌گردد.
 •  اثاثیه سنگین دیگری همچون پیانو، بوفه، گاوصندوق و … وجود دارند که هرکدام تکنیک خاطی در بسته‌‌بندی دارند و پرسنل بسته‌بندی متخصص در این زمینه هستند.

بدیهی است که شما به دلیل عدم آشنایی به تکنیک‌های این کار و مراحل استفاده از هرکدام از تجهیزات بسته‌بندی ممکن است خودتان را به دردسر بیندازید و به قول معروف به جای صواب کردن کباب کنید! چرا که در صورت عدم آشنایی به این کار امکان استفاده بیش از اندازه از یکی از لوازم بسته‌بندی و همچنین عدم بسته‌بندی درست و در نتیجه آسیب به وسیله در طی باربری، وجود دارد.

تیم بسته بندی باربری تهران به ارومیه متشکل از بانوان و آقایان متخصص در این زمینه در صورت تمایل شما مشتری عزیز در روز تعیین شده در محل حاضر می‌شوند تا امور بسته‌بندی را مطابق با متدهای روز دنیا انجام دهند.

شرکت باربری و حمل بار سپند بار ارائه دهنده بهترین تجهیزات بسته‌بندی با استحکام بالا

ورود به فروشگاه بسته‌بندی سپند بار 

اتوبار تهران به ارومیه
اتوبار تهران به ارومیه

انجام خدمات چیدمان اثاثیه منزل و نصب وسایل برقی

از اصل مطلب که بگذریم به معضل دیگری به اسم چیدمان وسایل خانه می‌رسیم. اما چاره چست؟ یا باید آستین بالا زده و یک روز کامل را به این کار طاقت‌فرسا بپردازید یا از بهترین راه ممکن وارد شوید و آن هم سپردن چیدمان به پرسنل باربری است!

تیم چیدمان در این زمینه آموزش دیده‌اند و به اصل برقراری هارمونی در خانه و اصول فنگ شویی آشنایی لازم را دارند.

 1. ابتدا محل قرارگیری هرکدام از اثاثیه مشخص می‌شود.
 2. کارتن های شکستنی کنار گذاشته می‌شوند.
 3. سیستم سرمایشی و گرمایشی راه اندازی می‌شود.
 4. اثاثیه سنگین و بزرگ در محل خود قرار می‌گیرند. یخچال، اجاق گاز، بخاری و … از این قبیل اثاثیه هستند که قبل از هرچیز محل این اثاثیه اساسی مشخص می‌گردد.
 5. تیم سپند بار در صورت تمایل مشتری کار نصب وسایل برقی اعم از یخچال، لوستر، ماشین لباسشویی و غیره را انجام می‌دهند.
 6. بعد از نصب وسایل اساسی نوبت می‌رسد به در آوردن وسایل جزئی نظیر دکور ها یا وسایل کوچک دیگر.
 7. گردگیری و تمیزکاری نهایی فراموش نشود!

رزرو آنلاین سرویس باربری

در گذشته درخواست خدمات به صورت حضوری انجام می‌شد. بعد از مدی پای تلگراف و سپس تلفن به میان آمد. تلفن همچنان پابرجا است و نقشی کلیدی در تمام بیزینس‌ها و خدمات دارد. اما در دورانی که به‌سر می‌بریم، دوران مدرنیته و فناوری است. بدون شک نیاز به ثبت برخی سفارشات به صورت اینترنتی حس می‌شود.

سپند بار از این قافله عقب نمانده!

جهت ثبت سفارش سرویس باربری تهران به ارومیه و یا سرویس باربری به سایر نقاط کشور می‌توانید وارد بخش رزرو اینترنتی سرویس حمل بار شوید و با وارد نمودن برخی مشخصات ثبت سفارش را انجام دهید.

برا ورود به صفحه رزرو اینترنتی سرویس اتوبار و باربری کلیک کنید

اثاث کشی به ارومیه
اثاث کشی به ارومیه

مشاوره شبانه روزی باربری تهران به ارومیه

امور باربری تهران به ارومیه به دلیل حساسیت بالا مشکلات خودش را دارد. این موضوع باعث شده تا صاحبان بار به دنبال بهترین شرکت باربری هم از لحاظ نحوه ارائه خدمات و هم تعرفه باربری مناسب و ارزان باشند. بدین منظور حق طبیعی شما مشتری گرامی است تا کارشناسی زبده به تمام سوالات شما در این حیطه پاسخ دهد و تصمیم نهایی مبنی بر انتخاب شرکت باربری را اتخاذ نمایید.

مشاوران و کارشناسان باربری سپند بار به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما در رابطه با سوالات مرتبط با امور باربری تهران به ارومیه و سایر شهرهای کشور است.

جهت اخذ مشاوره و رزرو سرویس باربری با شماره های زیر در تماس باشید.

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

برای حمل بار به شهرسان از چه ماشینهایی استفاده میکنید؟

باربری سپند بار برطبق نوع و مقدار بار از کامیون یا نیسان بار یا وانت بار مسقف و موکت شده استفاده میکند.

آیا حمل بار به شهرستان در سپند بار شامل بیمه نامه نیز میشود؟

بله برای حمل بار به شهرستانها تا سقف 10 میلیون بیمه باربری داریم.

برای رزرو سرویس باربری باید از طریق سایت اقدام کنیم؟

برای رزرو هم از طریق سایت و هم تلفنی میتوانید اقدام نمایید.

شرکت سپند بار چه خدماتی ارائه میدهد؟

شرکت حمل و نقل سپند بار خدمات مشاوره و بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان را ارائه میدهد.

آیا در ایام تعطیل نیز سرویس دهی دارید؟

شرکت حمل و نقل سپند بار در تمامی روزهای هفته و ایام تعطیل سرویس دهی دارد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس