حمل بار و باربری تهران به لنگرود

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به لنگرود

حمل بار و باربری تهران به لنگرود

حمل بار یا اسباب کشی فرقی نمی‌کند، حمل وسایل سنگین و سبک می‌تواند به یک دغدغه فکری تبدیل شود. با ورد مدرنیته به زندگی امروزی مردم ترجیح می‌دهند بدون تشویش ذهنی، کارها را انجام دهند. سپردن امور تخصصی به شرکت‌های متخصص انتخابی هوشمندانه به‌نظر می‌رسد. اسباب کشی و حمل بار نیز از این مورد مستثنی نیست. حمل بار از تهران به هر مقصد دیگری می‌تواند بدون دردسر انجام شود اگر انتخاب شما شرکت باربری مطمئن باشد. شرکت حمل بار و باربری تهران به لنگرود متخصص در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز  است.

 حمل بار مطمئن از تهران به شهرستان

حجم اثاثیه هر چقدر که باشد شرکت باربری و حمل بار سپند بار در کمال کیفیت، بار مشتری را از تهران به هر نقطه‌ای از ایران منتقل خواهد کرد. اگر بابت هزینه‌های حمل و نقل نگران هستید، سپند بار قیمت‌های ارزان و به‌صرفه ای را برای بارهای شهرستان در نظر گرفته است.

مشکلات حمل بار از تهران به لنگرود

 • مسافت بالا
 • امکان آسیب به اثاثیه طی حمل و نقل
 • شرایط جوی غیر قابل پیش‌بینی در شمال کشور
 • و….

آیا با انتخاب شرکت باربری تهران به لنگرود می‌توان بر این مشکلات فائق آمد؟ 

شرکت حمل بار و باربری تهران به لنگرود با بهره‌گیری از بهترین کادر و ماشین باربری و ترفندهای بسته‌بندی و البته ارائه بیمه‌نامه، حمل بار از تهران به لنگرود را به امری بدون بغرنج مبدل خواهد نمود.

حمل بار و باربری تهران به لنگرود
حمل بار و باربری تهران به لنگرود

خدمات تخصصی شرکت سپند بار در حمل بار و باربری تهران به لنگرود

تفاوتی ندارد که قصد انتقال بار به کجای ایران را داشته باشید. شرکت باربری سپند بار همیشه در تلاش بوده است تا رضایت مشتری را سر لوحه تمامی امور خود قرار دهد. سپندبار دارای برد تخصصی و مجوز رسمی از اتحادیه باربری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

خدمات تخصصی و سرویس‌دهی ۲۴ ساعته ارائه  در زمینه :

 • حمل بار در محدوده تهران
 • حمل بار به شهرستان
 • وانت بار و نیسان بار
 • ارائه بیمه نامه باربری
 • بسته بندی لوازم
 • فروش تجهیزات بسته بندی
 • چیدمان لوازم در مقصد
 •  و…
باربری تهران به شهرستان
باربری تهران به شهرستان

بیمه‌نامه رایگان در حمل بار شهرستان

حمل بار و باربری از تهران به لنگرود ممکن است پر از مخاطرات جاده‌ای باشد. شرکت باربری تهران به لنگرود با استفاده از بهترین تجهیزات و البته بهترین رانندگان و کارگران، احتمال این مخاطرات را نزدیک به صفر کاهش داده‌است. اما از آنجایی که حادثه خبر نمی‌کند و احتمال وقوع یک‌سری حوادث غیرمترقبه و خارج از اختیار شرکت وجو دارد چاره‌ای باید اندیشیده می‌شد. از آنجایی که شرکت حمل بار و باربری تهران به لنگرود سپند بار، پیوسته در تلاش بوده‌است امور بدون عیب پیش‌ رود، ارائه بیمه‌نامه را در دستور کار خود قرار داده‌است. به این صورت که بارهای به مقصد شهرستان به طور کاملا رایگان تا سقف ۱۰ میلیون تومان بیمه خواهند شد.

حمل بار تهران به لنگرود

امکان افزایش سقف بیمه  در طی باربری وجود دارد؟

برخی مشتریان عزیز بنا به تشخیص خود صلاح می‌بینند که سقف بیمه را بالاتر از ۱۰ میلیون تومان افزایش دهند. مژده به شما مشتریان عزیز اینکه امکان افزایش سقف بیمه وجود دارد. شرکت اتوبار و باربری تهران به لنگرود افزایش سقف بیمه را به سقف مورد نظر مشتری انجام خواهد داد.

شرکت باربری و حمل بار سپند بار متخصص در امور اسباب کشی و حمل اثاثیه، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

 

سلامت اثاثیه با بسته‌بندی تخصصی

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که بسته‌بندی آنچنان اهمیت ندارد که انجام آن را به شرکت باربری بسپارند. اما اینطور نیست.

عواقب بسته‌بندی نادرست :

 • ضربه به اثاثیه در صورت کوچک‌ترین تکان
 • نشستن گرد و خاک روی لوازم
 • احتمال آلودگی
 • عدم حمل آسان

بسته‌بندی با جدیدترین متدهای روز دنیا توسط سپند بار

به شما توصیه می‌کنیم که چنانچه در میان لوازم خود حتی چند قلم وسیله حساس و باارزش دارید حتما امور بسته‌بندی را به شرکت باربری بسپارید. در صورتی که قصد دارید اثاثیه را از تهران به مقصد شمال کشور (لنگرود و …  ) منتقل کنید کار را به متخصصین بسپارید. شرکت حمل بار و باربری تهران به لنگرود سپند بار متخصص در این زمینه از روش بسته‌بندی و پک انواع اثاثیه با توجه به حجم و جنس آن‌ها مطلع‌است. در صورت رضایت مشتری، کادر دلسوز شرکت با توجه به حجم اثاثیه شما تعدادی نیروی ماهر و کاردان به همراه بهترین تجهیزات بسته‌بندی ارسال خواهند‌کرد. اثاثیه شما توسط تجهیزات باکیفیت و مقاوم به صورت اصولی بسته‌بندی و آماده حمل و نقل خواهند شد.

مزایا بسته‌بندی لوازم توسط شرکت باربری سپند بار

 • کاهش احتمال آسیب و شکستن لوازم
 • عدم نفوذ آلودگی و گردوخاک
 • حمل آسان و بدون دردسر با وجود بسته‌بندی صحیح

تجهیزات بسته‌بندی شرکت باربری تهران به لنگرود چه تفاوتی با بسته‌بندی خانگی دارد؟

استفاده از چند کارتن کهنه و دسته دوم راه حل درستی نیست. آیا می‌دانستید که کارتن‌های بسته بندی اثاثیه متفاوت از کارتن‌های دیگر می‌باشند؟ حتی نخ‌هایی که برای این کار استفاده می‌شود کاملا متفاوت از چیزی است که شما در منزل خود دارید.

تجهیزات بسته‌بندی شرکت سپند بار

نخ بسته‌بندی سلفون یا استرچ رپ چسب نواری پهن وکیوم بگ ضربه گیر یابابل رپ کارتن ۵ لایه

کارتن ۳ لایه

کارتن اسباب کشی : کادر بسته‌بندی اثاثیه، با توجه به وزن و حجم وسیله کارتن ۵لایه یا ۳ لایه را انتخاب خواهند کرد. کارتن ۵ لایه عموماً برای بسته‌بندی اثاثیه با وزن بیشتر از ۱۸ کیلوگرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. سپس با استفاده از چسب‌های پهن دور تا دور کارتن چسب زده‌ می‌شود. بسته‌بندی اصولی تکنیک‌های مختص به خودش را دارد؛ کادر شرکت سپند بار بر این تکنیک‌های طلایی مسلط می‌باشد.

بابل رپ یا پلاستیک حباب دار : این نوع پلاستیک نقش ضربه گیر را برای وسایل شکستنی و حساس دارد. در بسته‌بندی ظروف شکستنی  یا اثاثیه سنگینی همچون یخچال ساید، بابل رپ نقش مهمی را در بسته‌بندی ایفا می‌کند.

 

شرکت اتوبار و باربری تهران به لنگرود؛ متخصص در امر بسته‌بندی با به‌روزترین تجهیزات با کیفیت

بسته بندی باربری تهران به لنگرود
بسته بندی باربری تهران به لنگرود

حمل وسایل سنگین با سپند بار

یکی از مشکلات اسباب کشی یا حمل اثاثیه، انتقال سنگین ترین آن‌ها است. این وسایل هرچه‌قدر سنگین‌تر و با ارزش‌تر باشند، نکات جابجایی آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد. در صورت عدم رعایت نکات جابجایی لوازم سنگین، هم به خودتان آسیب جسمی وارد می‌گردد و هم به وسیله. برای مثال در صورت عدم جابجایی اصولی یخچال، امکان سوختن یخچال پس از اتصال به برق وجود دارد!

می‌بینید؟ حمل اثاثیه سنگین فقط زور بازو نیست. مهارت و توانایی فیزیکی دو شرط اصلی جابجایی صحیح اثاثیه سنگین می‌باشد. شرکت حمل بار و باربری تهران به لنگرود، متخصص در این زمینه آماده حمل هرگونه وسیله سنگین است. از حمل پیانو گرفته  تا یخچال ساید؛ صفر تا صد را به ما بسپارید تا راحتی و ایمنی حمل بار را تجربه کنید.

اتوبار تهران به لنگرود
اتوبار تهران به لنگرود

حمل اصولی پیانو توسط شرکت باربری و حمل بار سپند بار

اگر در خانه و اداره پیانو دارید مطمئناً از ارزش تقریبی آن نیز مطلع هستید. خط و خش روی پیانو حدود یک سوم از ارزش پیانو را تقلیل می دهد. با این حال عده ای ترجیح می‌دهند که خودشان به همراه چند فرد دیگر دست به کار شده و پیانو با ارزش را از شهری به شهر دیگر انتقال دهند!

اما مشکلات حمل غیراصولی پیانو چیست ؟

 1.  آسیب به بدنه خارجی پیانو
 2. کاهش ارزش در صورت وجود خط و خش
 3. احتمال آسیب به داخلی پیانو
 4. تغییر در کیفیت صدای پیانو
 5. ایجاد خط و خش بر کف ساختمان
 6. ایجاد آسیب به دست، پا و ستون فقرات فرد حمل کننده
 7. آسیب به پایه زیرین پیانو و یا حتی گم شدن آن

در صورتی که قصد حمل پیانو از تهران به لنگرود (و یا هر جای دیگر کشور) را دارید، سپند بار آماده است تا در نهایت کیفیت حمل پیانو شما را انجام دهد. کارگران و کادر شرکت باربری تهران به لنگرود با استفاده از تجهیزات مخصوص حمل اثاثیه سنگین و بسته‌بندی اصولی با تجهیزات مخصوص، پیانو با ارزش شما را از مبدأ به ماشین باربری و از ماشین باربری به مقصد انتقال خواهند داد. این کار در نهایت دقت و تجربه انجام خواهد شد تا کوچکترین آسیبی بدان وارد نگردد.

 

انجام تمامی امور حمل و نقل اثاثیه سنگین و بسته‌بندی حرفه ای آن‌ها توسط شرکت اتوبار و باربری سپند بار

جهت حمل بار و باربری تهران به شمال و حمل بار و باربری تهران به مازندران کلیک نمایید.

 

ارائه مشاوره رایگان به تمام مشتریان

پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته برای شما خوبان در نظر گرفته شده است. مشاورین سپند بار آموزش دیده‌اند تا دلسوزانه و تا حد امکان به تمام سوالات شما پاسخ دهند. بدیهی است که برای انتخاب شرکت باربری کسب اطلاعات بیشتر حق طبیعی شما است. اگر در رابطه با اسباب کشی و سایر خدمات باربری سوال و ابهامی دارید با مشاورین ما در تماس باشید.

حمل اثاثیه منزل تهران به لنگرود
حمل اثاثیه منزل تهران به لنگرود

شرکت حمل بار و باربری تهران به لنگرود سپند بار

اسباب کشی و حمل بار ایمن از تهران به لنگرود می‌تواند به یک تجربه ای شیرین برای شما مبدل گردد. همانطور که خودتان بهتر از هرکسی می‌دانید مسیر تهران تا شمال کشور پر از ناهمواری و دردسرهای گوناگون است. اصلا منطقی به‌نظر نمی‌رسد که از صفر تا صد حمل و نقل را خودتان انجام دهید. شاید در دیدگاه اول با انجام این کار از لحاظ مالی جلو بفتید. اما به عواقب آن اندیشیده اید؟ هر کاری بدون تجربه و تخصص پیش رود به نتایج جالبی منتهی نمی‌شود. شرکت سپند بار با ارائه بهترین خودروهای باربری مناسب برای مسیرهای طولانی و مجرب‌ترین رانندگان و کادر فنی، پروسه حمل بار را با نهایت  کیفیت و سرعت به انجام می‌رساند.

چه ماشینهایی جهت حمل بار در شرکت سپند بار موجود است؟

ماشینهای باربری ما موکت شده و مسقف جهت باربری هستند. اعم از کامیون، وانت و نیسان.

آیا مشاوره جهت باربری ارائه میدهید؟

بله، با شرکت سپند بار تماس بگیرید. ما مشاوره های تلفنی در بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان را بصورت کاملا تخصصی ارائه میدهیم.

شرکت سپند بار چند سال سابقه دارد؟ و چند شعبه؟

شرکت حمل و نقل سپند بار دارای بیش از ده سال سابقه و چهار شعبه در تهران دارد.

آیا امکان تغییر روز حرکت بعد از ثبت سفارش وجود دارد؟

بله، هر زمان که خواستید قبل از روز حرکت تماس گرفته و هماهنگ نمایید.

امکان ارائه بیمه نامه وسایل در حمل به شهرستان است؟

بله، شرکت حمل و نقل سپند بار برای حمل بار به شهرستان بیمه نامه ارائه میدهد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس