حمل بار و باربری تهران به چابهار

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری تهران به چابهار

حمل بار و باربری تهران به چابهار

چابهار پلی است میان ایران و کشورهای همسایه؛ این شهر بندری، در مسیر راه‌های بین المللی واقع شده‌است و بسیاری از ساکنین تهران درخواست انتقال بار از تهران به چابهار و بندر چابهار را دارند. این بار و اثاثیه هرچه که باشد برای صاحب آن ارزش والایی دارد و به دلیل مسافت بالای تهران تا چابهار نگرانی بابت حمل و نقل ایمن بار طبیعی است. مرکز حمل بار و باربری تهران به چابهار سپند بار با تجهیزات و نیروی انسانی عالی می‌تواند بهترین انتخاب زندگی شما باشد.

مرکز حمل بار و باربری چابهار در تهران

سپند بار با عنوانی درخشان، سال‌ها در حال فعالیت در زمینه باربری و بسته بندی وسایل است و خوشبختانه تا به امروز به رضایت ۹۹درصدی مشتریانمان دست یافتیم.

خدماتی در اوج دقت و ظرافت توأم با نرخ قانونی و بیمه رایگان رمز موفقیت و ایمنی در حمل بار و اثاث کشی است.

ماشین‌های باربری بزرگ و کوچک و نیروی انسانی ماهر ما آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی است.

اگر قصد انتقال بار و محصولات خود را به چابهار دارید و یا به همین زودی قرار است به شهر چابهار اسباب کشی داشته باشید همین الآن با شماره ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ در تماس باشید تا مشاورین شبانه روزی به تک تک سوالات شما پاسخ دهند و سرویس مورد نظرتان را ثبت نمایند.

فرقی ندارد در چه روز و چه ساعتی قصد انتقال بار را دارید؛ هر روز و هر ساعت با شما هستیم.

حمل بار به چابهار

:: هرجای تهران که هستید نیروی باربری برای شما ارسال خواهیم کرد ::

باربری شهرک بهاران سپند بار در خدمت ساکنین شهرک بهاران تهران

خدمات اتوبار و باربری تهران به چابهار

 • خدمات باربری همه روزه و ۲۴ساعته
 • بیمه باربری رایگان
 • پشتیبانی شبانه روزی رایگان
 • حمل هرگونه بار به چابهار
 • اسباب کشی و ارسال جهیزیه به چابهار
 • انجام خدمات باربری در مسیر برگشتی (تهران به چابهار-چابهار به تهران)
 • حمل بار با کامیون-کامیونت-وانت و نیسان
 • انجام بسته بندی حرفه‌ای اثاثیه خانگی
 • چیدمان اثاثیه خانگی بعد از اسباب کشی
 • نصب وسایل برقی و الکترونیکی بعد از اسباب کشی

چرا انتقال بار و اسباب کشی با سپند بار ایمن و سریع است؟

 • توجه به مشتری: سپند بار به عنوان شرکتی پیشرو و مدرن در امر باربری از تمام زوایا به فرآیند حمل و نقل بار توجه کرده‌است و پیوسته خود را به جای مشتری می گذارد. در واقع توجه به مسائل از دیدگاه مشتری می‌تواند بسیار مفید واقع شود.
 • استاندار کاری: سپند بار پیوسته در تلاش است خود را با استاندردهای جهانی در امور حمل بار وقف دهد و در پروسه حمل و جابجایی بار و بسته بندی از بهترین تجهیزات و لوازم مدرن بهره ببرد.
 • برنامه ریزی: به محض ثبت سرویس باربری توسط مشتری گرامی، برای روز مشخص شده برنامه ریزی عملیاتی و همه جانبه از سمت کارکنان سپند بار در نظر گرفته می‌شود تا روز باربری همه افراد و تجهیزات آماده باشند.
 • بیمه: تمامی بارهایی که از تهران به چابهار جابجا خواهند شد، رایگان بیمه می‌شوند.
 • کارگران ماهر: کارگران سپندبار افرادی ماهر و آموزش دیده‌اند. در واقع جابجایی بار توسط کارگرانی انجام می‌شود که علاوه بر توان فیزیکی بالا، از رموز جابجایی اصولی مطابق به ماهیت بار آگاه می‌باشند.
 • راننده مجرب: رانندگان باربری سپند بار همگی دارای تجربه و علم کافی در رانندگی هستند و بهترین مسیر را برای حمل بار انتخاب می‌کنند.
 • ماشین باربری استاندارد: ماشین‌های باربری همگی جدید هستند و در انواع روباز و مسقف آماده حمل اثاثیه می‌باشند. این ماشین‌های باربری سبک و سنگین متناسب با نوع بار انتخاب می‌شوند. به طوری که اثاثیه در بارگیر ماشین نه دارای فضای خالی زیاد باشند و نه به دلیل کمبود فضا به صورت فشرده چیدمان شوند.
 • بسته بندی اصولی: اثاثیه شما با لوازم بسته بندی درجه ۱ بسته بندی می‌شوند تا اثاثیه در مقابل ضربات عایق شوند.
 • چیدمان تکنیکی: وسایل در ماشین باربری به صورت تکنیکی چیدمان می‌شوند. در صورتی که اثاثیه بدون نظم و متدهای روز چیدمان نشوند، سلامت اثاثیه در طول مسیر در خطر خواهد بود.

اسباب کشی به چابهار

خدمات اسباب کشی و حمل و نقل به چابهار 

اسباب کشی وسایل خانه و اداره یکی از اموری است که جمعیت کثیری از شهروندان تهرانی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

فرآیند قبل و بعد اسباب کشی می‌تواند خیلی وقت‌گیر باشد و نیاز به برنامه ریزی‌های قبلی دارد.

با توجه به درجه سختی اسباب کشی، باربری تهران به چابهار سپند بار پکیجی ویژه برای اسباب کشی از تهران به چابهار در نظر گرفته است.

پکیج اسباب کشی ما شامل:

 • بسته بندی وسایل ریز و درشت خانگی با انواع لوازم بسته بندی مدرن
 • جابجایی اصولی اثاثیه سنگین و سبک خانگی و اداری
 • چیدمان وسایل در مقصد اسباب کشی
 • نصب و راه اندازی وسایل برقی و الکترونیکی مانند لوستر، ماشین لباسشویی و … در مقصد

بدون شک با ارائه خدمات بالا نیازی نیست که از بابت اسباب کشی ای که در پیش دارید نگران باشید و تمام اقوام و فامیل خود را برای کمک به جمع آوری و بسته بندی وسایل خبر کنید.

مرکز حمل بار و باربری تهران به چابهار با ارائه خدمات قبل و بعد از اثاث کشی تمام دغدغه را از بین برده‌است.

ــ اسباب کشی و حمل و نقل بار راحت تر از آنچه تصوری را می کنید ــ

باربری اقدسیه و باربری شهرک گلستان برای عزیزانی که در این محدوده ساکن هستند 

راننده ماشین باربری تهران به چابهار

اطمینان داشته باشید که با انتخاب سپند بار به عنوان ارائه دهنده خدمات باربری از تهران به چابهار، بهترین رانندگان وظیفه جابجایی بار شما را بر عهده خواهند گرفت.

این رانندگان دارای گواهینامه مخصوص ماشین باربری هستند که با آن رانندگی می‌کنند و تجربه بالایی در زمینه رانندگی و حمل بار دارند. این افراد بسیار مورد اعتماد می‌باشند و با قدرت عکس العمل بالا، ایده آل رانندگی هستند.

در پروسه جابجایی بار از تهران به چابهار بهترین و مناسب‌ترین مسیر انتخاب می‌گردد و مؤلفه‌هایی همچنین وضعیت جاده و شرایط آب و هوایی نیز  مد نظر قرار داده می‌شود.

اتوبار تهران چابهار

اعزام کامیون به چابهار

یکی از ماشین‌های باربری که بسیار مورد تقاضا می‌باشد کامیون است. اگر قصد حمل بار از تهران به چابهار را دارید و میزان اثاثیه شما زیاد و حجم بالایی نیز دارد کامیون مطلوب انتقال بار است.

کامیون‌های باربری سپند بار در انواع مختلفی موجود هستند که کامیون ۱۰چرخ ما ظرفیت وزن باری بالایی دارد. به طوری که این ماشین باربری قادر است بارهای تا ۱۵تن را به راحتی به چابهار منتقل کند.

مزیت ماشین‌های باربری تهران به چابهار این است که قدیمی نیستند و به واسطه تازه‌ ساخت بودن عملکرد بسیار خوبی دارند. خصوصاً عملکرد سیستم فنر بندی یا تعلیق  که در مواجه با چاله و دست اندازهای مزاحم مسیر می‌توانند بسیار مؤثر واقع شوند.

کامیون در انواع روباز و مسقف موجود است. معمولا برای اسباب کشی و حمل جهیزیه، کامیون مسقف یا داری سقف رزرو می‌گردد.

مزیت دیگر کامیون‌های سپند بار، موکت کاری بودن بارگیر خودرو است. این امر موجب می‌‌شود تا اثاثیه حساس در برابر آلودگی و ضربات احتمالی به دیواره‌های بارگیر، در امان باشند.

باربری وانت نیسان تهران به چابهار

سرویس وانت بار و نیسان بار جهت حمل بارهای سبک و کم حجم رزرو می‌شوند. معمولا اگر بار شما زیر ۲٫۲ تن باشد بهتر است با نیسان بار به چابهار حمل شوند. چرا که ماشین پیکان وانت به مقاومت نیسان وانت نمی‌رسد و بدنه و سایر آپشن های نیسان برتر از وانت پیکان است.

برای مثال اگر قصد انتقال چند کیسه گندم، مبلمان، یخچال  و … دارید این جابجایی می‌تواند توسط سرویس نیسان بار و وانت بار انجام شود.

شایان ذکر است هرچه ماشین باربری شما سبک تر باشد قیمت نیز کاهش می‌یابد. برای مثال قیمت حمل بار با وانت بار کمتر از نیسان بار است.

انتخاب ماشین باربری

بهتر است تشخیص انتخاب ماشین باربری را بر عهده کارشناسان باربری تهران به چابهار بگذارید.

زیرا در صورت عدم انتخاب ماشین باربری مناسب، ایمنی و سلامت اثاثیه به زیر سوال می‌رود. ایمنی و امنیت جابجایی بار اولویت ما است.

در انتخاب ماشین باربری فاکتورهایی همچون وزن بار، حجم بار و مسافت مبدأ تا مقصد در نظر گرفته می‌شود. همچنین شرایط آب و هوایی نیز در این موضوع دخیل است.

حمل بار در محدوده خیابان دماوند با باربری دماوند سپند بار

باربری از تهران به چابهار

بیمه بار اعزامی از تهران به چابهار

بیمه باربری از اهمیت بالایی برخوردار است. در هر صورت با وجود پیشبرد صفر تا صد امور باربری بدون نقص و کاستی، امکان پیشامد هر مشکلی در طی مسیر وجود دارد. حتی اگر این احتمال ۱ در ۱۰۰۰۰ هم باشد بیمه باربری برای تمام بارهای به مقصد شهرستان باید لحاظ شود.

تمامی شرکت‌های قانونی اتوبار و باربری موظف به ارائه بیمه باربری اثاثیه هستند. حال سپند بار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری برای رضایت شما عزیزان، تمامی بارهای مورد انتقال از تهران به مقصد چابهار را تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت کاملا رایگان بیمه می‌کند.

اگر تمایل داشتید می‌توانید به درخواست خودتان سقف بیمه را افزایش دهید.

فایده بیمه در این است که اگر بار و اثاثیه شما در مسیر باربری تهران به چابهار دچار خسارتی شد، ما به عنوان بیمه گر موظف هستیم تا سقف تعیین شده در بیمه، خسارات را پرداخت یا جبران نماییم.

نرخ و قیمت باربری تهران چابهار

شرکت حمل بار و باربری سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری است. تمامی فعالیت‌های ما زیر نظر قانون است و به عنوان یک شرکت قانونی از تعرفه‌های مصوب اتحادیه پیروی می‌نماییم. این تعرفه‌ها منصفانه هستند و با توجه به مسیر حمل بار تهران به چابهار در نظر گرفته شده‌اند.

البته برای رفاه حال شما عزیزان تعرفه باربری تهران به چابهار اندکی پایین تر از نرخ اتحادیه است. عزیزانی که به دنبال فرصت‌های جالب هستند می‌توانند در ایامی از سال از تخفیف‌های ویژه باربری نیز بهره ببرند.

نرخ باربری تهران به چابهار به میزان بار، نوع ماشین باربری و شرایط مبدأ باربری و مقصد باربری بستگی دارد.

اگر تمایل دارید با پشتیبانی شبانه روزی سپند بار در تماس باشید و شرایط خودتان را اعلام نمایید. تعرفه نهایی متناسب با شرایط شما مشتری عزیز متقابلاً اعلام خواهد شد.

همچنین امکان رزرو سرویس اتوبار و باربری تهران به چابهار به دو صورت آنلاین و تلفنی وجود دارد.

 
 

روزهای تعطیل هم خدمات باربری ارائه می‌دهید؟

بله. همه روزه و 24 ساعته می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.

خدمات بعد از اسباب کشی باربری تهران به چابهار چطور است؟

یعد از اسباب کشی امکان چیدمان اثاثه خانگی در مقصد جدید وجود دارد. همچنین در صورت عدم آشنایی می‌توانید از کارگران ماهر ما بخواهید تا وسایل برقی و الکترونیکی را وصل و راه اندازی کنند.

قصد دارم بسته بندی را خودم انجام دهم. آیا تجهیزات بسته بندی به فروش می‌رسانید؟

شما می‌توانید وارد فروشگاه لوازم بسته بندی شوید و محصول مورد نظر را از فروشگاه سپند بار سفارش دهید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس