باربری در محدوده صادقیه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری صادقیه

باربری در محدوده صادقیه

باربری و حمل اثاثیه یکی از کار های حساس و نیازمند دقت و مهارت کافی می باشد. ما در باربری صادقیه و شرکت باربری سپند بار افتخار این را داریم که با بهره گیری از مجرب ترین افراد و پیشرفته ترین تجهیزات خدمات باربری شما عزیزان را در محدوده صادقیه انجام دهیم ، اگر ساکن محدوده صادقیه تهران هستید و در همین روزهاست باید اسباب کشی کنید باربری صادقیه به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته با بهترین پرسنل و با کامیون های مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی بهترین سرویس دهی حمل بار را برای شما انجام دهد این شرکت دارای نیم قرن سابقه در زمینه اثاث کشی منزل در محدوده صادقیه خواهد بود.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس تمامی خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه را دریافت کنید.

باربری در صادقیه

تلفن باربری صادقیه در غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
کارشناسان اتوبار صادقیه به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما خواهند بود.

باربری غرب تهران صادقیه

شرکت حمل و نقل و باربری صادقیه در غرب تهران اماده است سرویس دهی خود را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد این موسسه حمل بار توانایی ارائه سرویس دهی حرفه ای اثاث کشی را در غرب تهران در صادقیه ارائه داده و یک سرویس دهی حرفه ای را به سبکی درست و حرفه ای برای شما به عمل آورد ، آماده ایم تا یک اثاث کشی رویایی را در محدوده صادقیه تهران برای شما به عمل آوریم اما این سرویس دهی شامل چه مواردی خواهد بود؟ از قدم های اولیه کار اثاث کشی تا اخرین قدم های حمل بار در کنارتان خواهیم بود و به بهترین سبک ممکن این سرویس دهی را برایتان انجام می دهیم ، از زمانی که شما با باربری صادقیه تهران تماس می گیرید کارشناسان اتوبار صادقیه مشاوره اثاث کشی را برای شما ارائه خواهد داد و به تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده پاسخ خواهد داد ، در مرحله بعدی یک روز را برای بسته بندی کردن اثاثیه منزل شما ارسال خواهد کرد تا وسایل خانه شما را بسته بندی کنند. بعد از انجام کارهایی که در بالا که خدمت شما عرض کردیم باربری صادقیه در غرب تهران تیم حرفه ای حمل بار را برای شما اعزام کرده تا اثاث کشی را برای شما انجام دهند این تیم شامل یک خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با 4 نفر پرسنل خواهند بود البته تعداد پرسنل بستگی به تعداد طبقات شما خواهد بود ، بعد از امورات حمل و نقل خدمات چیدمان وسایل را نیز برای شما توسط پرسنل اتوبار صادقیه انجام می شود.

 

باربری در محدوده صادقیه

اسباب کشی و جا به جایی لوازم منزل یکی از کار هایی است که اگر به درستی انجام شود، می تواند لذت بخش باشد، اما اگر با اسباب کشی اشتباه خسارتی به وسایل منزل یا به خود منزل تان وارد شود، علاوه بر این که جبران ناپذیر بوده و هزینه های گزافی را برای شما دارد، می تواند لذت اسباب کشی را نیز از بین ببرد. اما اگر می خواهید از این روز لذت کافی را ببرید و بدون هیچ سختی کار باربری اثاثیه منزل تان را به اتمام برسانید، می توانید از خدمات شرکت باربری سپند بار تهران استفاده کنید. ما خدمات باربری اثاثیه منزل شما عزیزان را در منطقه صادقیه به طور کامل پوشش خواهیم داد. تفاوت ما با دیگر شرکت های حمل بار، تلاش برای ایجاد رضایت شما همشهریان عزیز منطقه صادقیه می باشد. پس اگر شما نیز به دنبال یک باربری اصولی هستید و نگران خراب شدن لوازم تان هستید، می توانید از خدمات باربری صادقیه استفاده کنید.

باربری در صادقیه

انواع خدمات باربری صادقیه و شرکت باربری سپند بار

خدمات متنوع و گوناگونی است که جهت رفاه حال شما همشهریان گرامی و اهالی محترم صادقیه توسط اتوبار صادقیه در نظر گرفته شده است که در ادامه سعی خواهیم کرد، تعدادی از این خدمات را معرفی نماییم:

 1. خدمات بسته بندی مکانیزه، بدون آسیب رساندن به لوازم منزل و با استفاده از روش های روز دنیا
 2. آماده سازی برای بارگیری و حمل
 3. بارگیری اثاثیه منزل
 4. حمل و جا به جایی اثاثیه به همه ی نقاط شهر تهران و شهرستان ها
 5. مشاوره تلفنی و راهنمایی غیر حضوری برای بسته بندی و بارگیری لوازم منزل
 6. مشاوره تلفنی برای ثبت سفارش بارگیری توسط باربری صادقیه
 7. ارسال تجهیزات بسته بندی اثاثیه به منازل و امکان بسته بندی توسط خود تان
 8. تخلیه اصولی بار در محل و نصب و راه اندازی آن ها
 9. امکان استفاده از وانت بار، اتوبار، نیسان بار بر حسب نیاز

این خدمات و بیش تر از این ها توسط باربری صادقیه انجام می شود. این خدمات ماست که ما را از دیگر شرکت های باربری متمایز کرده است و ما از حسن اعتماد شما بسیار خرسندیم.

باربری در محدوده صادقیه

مشاوره و ارسال تجهیزات بسته بندی به منازل توسط تیم تخصصی ما

یکی از خدمات و امکاناتی که باربری صادقیه برای شما در نظر گرفته است، ارسال تجهیزات بسته بندی به درب منزل شما می باشد. شما می توانید کار بسته بندی را خود تان با حساسیت و دقت انجام دهید. اما اگر هم که چندان با کار بسته بندی آشنا نیستید، می توانید انجام این کار را نیز به متخصصان ما در باربری صادقیه واگذار کنید. ما تمام این کار ها را با دقت بسیار بالا و با رعایت نکات ایمنی جهت جلوگیری از آسیب دیدن لوازم شما انجام خواهیم داد. البته اگر باز هم می خواهید کار بسته بندی را خود انجام دهید، راه حل دیگری نیز وجود دارد و آن استفاده از مشاوره های تلفنی باربری صادقیه می باشد. شما پس از دریافت تجهیزات بسته بندی می توانید با تیم مشاوره ما تماس حاصل نموده و از راهنمایی های فنی ما بهره مند شوید. این نیز از بهترین خدمات ما می باشد که طرفداران بسیاری پیدا کرده است و خوشبختانه شرکت سپید بار تنها شرکتی است که در سطح شهر تهران این خدمات را در اختیار شما همشهریان قرار می دهد.

حمل اثاثیه منزل در صادقیه

مراحل اسباب کشی و حمل بار توسط باربری صادقیه

اما همان طور که می دانید باربری و اسباب کشی نیز مانند دیگر های تخصصی مراحل مشخصی دارد. این مراحل باید به درستی و با به کار گیری جدید ترین روش های باربری انجام شود، تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. در ادامه این مراحل را بیان خواهیم کرد:

 1. آماده سازی لوازم و اثاثیه جهت بسته بندی و بارگیری
 2. بسته بندی اثاثیه منزل
 3. بارگیری
 4. باربری و حمل و جا به جایی لوازم
 5. تخلیه لوازم در مقصد و نصب و راه اندازی تجهیزات

مرحله ۲ به بعد می تواند توسط تیم تخصصی باربری صادقیه انجام شود. شما در ابتدا باید لوازم تان را جمع آوری کرده و یک دسته بندی اولیه انجام دهید. در ادامه همکاران ما اثاثیه شما را با روش های نوین استرچ رپ و بابل رپ بسته بندی کرده و برای بارگیری آماده می کنند. مرحله باربری نیز با استفاده از ماشین های مخصوص انجام می شود. در انتها نیز لوازم شما در محل جدید به صورت کاملاً اصولی تخلیه شده و کار های اولیه راه اندازی انجام می شود.

حمل بار در صادقیه

بسته بندی اثاثیه در منزل و بارگیری لوازم

یکی از مهم ترین مراحل باربری صادقیه، بسته بندی در مبدأ می باشد. ما در مرحله بسته بندی لوازم از بهترین و مجهز ترین امکانات استفاده می کنیم و یا این تجهیزات را برای شما ارسال کرده و این امکان را در اختیار شما قرار می دهیم که خود نسبت به بسته بندی اثاثیه اقدام کنید. تجهیزاتی که برای بسته بندی برای شما ارسال می شود، شامل موارد زیر می باشد.

 • کارتن ها و جعبه های مخصوص قرار گیری هر یک از لوازم منزل
 • کارتن های چند لایه برای قرار گیری لوازم حساس و شکستنی
 • فوم برای بسته بندی لوازم مختلف و محافظت از وسیله از ضربه و آسیب
 • چسب های مخصوص بسته بندی
 • ضربه گیر نخود ریز که برای محافظت از لوازم شکستنی بسیار مفید می باشد و از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند.

تفاوت باربری صادقیه نسبت به سایر شرکت های باربری در صادقیه

چه چیزی ما را از دیگر شرکت های باربری سطح شهر متمایز می کند؟

با همه ی این اوصاف شاید هنوز هم این سؤال برای شما وجود داشته باشد، که مزایا باربری و حمل اثاثیه منزل در صادقیه با دیگر شرکت های باربری در چیست؟ ما در این جا می خواهیم بیش تر در مورد مزایا و امکاناتی که باربری صادقیه در اختیار تان قرار می دهد، صحبت کنیم. از جمله مزایا باربری صادقیه شامل موارد زیر می باشد:

 • باربری صادقیه تنوع خدمات بسیار زیادی دارد که در قسمت های قبل بیش تر در مورد این خدمات صحبت کردیم. این خدمات در هیچ یک از شرکت های حمل بار با این حجم از تنوع وجود ندارد.
 • تمامی مراحل باربری لوازم شما توسط تیم تخصصی و مجرب ما در محل انجام می شود. شما می توانید کار های بسته بندی، بارگیری، باربری، تخلیه بار را به ما بسپارید.
 • تمامی مراحل با دقت فراوان و کاملاً اصولی انجام می شود.
 • قیمت های ما با توجه به خدماتی که ارائه می کنیم، یکی از ارزان ترین ها در سطح شهر می باشد.
 • استفاده از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات جهت باربری

تلفن باربری صادقیه

راه های تماس با ما و ثبت سفارش بار در باربری صادقیه

اگر شما هم می خواهید از خدمات باربری صادقیه استفاده کنید، می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی و یا اینترنتی ثبت نمایید.

شماره تلفن های شمال تهران:

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

شماره تلفن های شرق تهران:

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

شماره تلفن های مرکز تهران:

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

شماره تلفن های غرب تهران:

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

آیا باربری صادقیه در غرب تهران فقط سرویس دهی دارد؟

خدمات باربری صادقیه در غرب تهران است اما آماده است خدمات حمل اثاثیه را در تمامی نقاط تهران برای شما انجام دهد

اتوبار صادقیه دارای مجوز رسمی است؟

بله اتوبار صادقیه با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران آماده است خدمات حرفه ای اثاث کشی منزل را به صورت حرفه ای برای شما انجام دهد

آیا اثاث منزل را هم بسته بندی می کنید؟

بله شرکت باربری صادقیه در غرب تهران خدمات بسته بندی وسایل منزل را به سبکی حرفه ای و نوین برای شما انجام می دهد بسته بندی با ضربه گیر سلفون ، چسب ، کارتن و … انجام می شود

باربری صادقیه وانت و نیسان هم دارد؟

بله باربری و اتوبار صادقیه دارای ماشین های وانت و ونیسان است که در صورت نیاز وانت و نیسان هم برای شما ارسال می شود

اشتراک در
اطلاع از
42 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی عظیمی
5 سال قبل

سلام و عرض ادب ، من میخواستم از صادقیه بار ببرم به اردبیل آیا اتوبار صادقیه این کارو برام انجام میده ؟؟؟

یکتا
4 سال قبل
پاسخ به  مهدی عظیمی

سلام وقتتون بخیر
چند وقت پیش این مطلب رو در سایتتون خوندم و ازونجایی که اسم شما رو شنیده بودم تصمیم گرفتم از خدماتتون استفاده کنم …‌ عالی بود هم از قیمت‌ها راضی بودم هم از وقت شناسی کارگرهاتون

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  یکتا

احترام خدمت شما، خوشحالیم که راضی هستید

مرتضی سماعی
4 سال قبل
پاسخ به  یکتا

با سلام خدمت شما،به توصیه چند تن از دوستانم،از خدمات باربری شما استفاده کردم،اصلا فکرش رو نمیکردم که این قدر کارهام راحت انجام بشه،،،با تشکر

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مرتضی سماعی

خوشحالیم که راضی بودید دوست عزیز
ممنونم از انتخابتون

Ehsan
4 سال قبل

دمتون گرم . فروشگاه آنلاین شما خیلی بروز هستش وسایل بسته بندی لوازم منزلم رو برای اسباب کشی از اونجا تهیه کردم ،قیمت هاش هم اوکی هست

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Ehsan

فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار شامل تمام لوازمی هست که برای بسته بندی اثاثیه بهشون احتیاج خواهید داشت؛ قیمت لوازم بسته بندی رو معقولانه در نظر گرفتیم که همه جانبه رضایت داشته باشین دوست عزیز
ممنون از انتخاب سپند بار

مهدی
4 سال قبل

واقعا کارگرهایی که واس ما فرستادید از جون و دل زحمت کشیدند
همگی خسته نباشید

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مهدی

کارکنان باربری سپند بار هدف را بر ارائه خدمات با کیفیت و اخلاقی نیک متمرکز کرده‌اند. از شما بابت انتخاب باربری صادقیه سپند بار نهایت تشکر را داریم.

علیرضا
4 سال قبل

هر هفته بارگیری برای اردبیل دارم
وهر هفته هم از اتوبار صادقیه استفاده میکنم
از انتخاب شما خیلی خرسندم

سمندری
4 سال قبل

من قصدنقل مکان از شهرک المهدی به مقصد قزوین رو داشتم
اصلا فکر این اثاث کشی منو کلافه کرده بود
تا اینکه خدا خیر بده یکی از بستگان رو
که باربری صادقیه که در حوالی ما بودند رو به من معرفی کرد ومن در اسرع وقت با شما قرارداد بستم واینطور شد که جابجایی ما به بهترین شکل ممکن انجام شد البته به لطف شما

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  سمندری

جناب آقای سپنندری ما با کارگران اسباب کشی خبره و توانا و تجهیزات و ناوگان باربری استاندارد سعی بر آن داریم یک خاطره خوش را برای مشتری عزیز به یادگار بذاریم. از اینکه باربری صادقیه سپند بار انتخاب فرمودید تشکر

Saggad
4 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

سلام خسته نباشید میخواستم از باربری صادقیه بپرسم که حمل بار به چابهار هم انجام میدید؟؟؟؟

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Saggad

شرکت باربری سپند بار خدمات اسباب کشی، حمل بار و باربری را به تمام نقاط ایران زمین با بهترین ناوگان و خدمات به انجام میرساند. در صورت تمایل به ثبت سرویس باربری میتوانید به صورت انلاین یا تلفنی اقدام نمایید

رحیمی
3 سال قبل
پاسخ به  سمندری

میخواستم بگم که من از باربری خوب شما سرویس گرفتم
اتوبار شما کارگران باتجربه و خدمت گذار و مورد اعتماد و نیرومندی داره ،،،،،،واقعا از جون مایه میگذارند و طوری با اثاثیه ما رفتار میکنند که انگار اثاثیه خودشون رو دارند حمل ونقل می کنند ممنون از باربری نامی صادقیه

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  رحیمی

شعار سپند بار این است که ما به جای شما اسباب کشی میکنیم
اکنون بسیار خرسندیم که شما مشتریان عزیز کاری کردید که شاهد به تحقق رسیدن این هدف بوده باشیم
ممنون که باربری صادقیه سپند بار را انتخاب فرمودید

احمد
4 سال قبل

به حوالی خیابان گلاب نقل مکان داشتم
از باربری درجه یک صادقیه خدمات گرفتم
خیلی خوب کارها تموم شد البته به لطف شما

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  احمد

جناب آقای احمد هرکاری که باربری صادقیه سپند بار برای شما انجام داد وظیفه کاری بوده است و بسیار از رضایت شما خرسندیم

Maliheh
4 سال قبل

میخواستم عرض کنم که یک سهل انگاری و بی دقتی در حمل جهیزیه عروس باعث چه اتفاقی میشه
فرقی نمیکند ما مقصر باشیم یا دیگران
بخاطر همین من تصمیم گرفتم که حمل و نقل جهاز دخترم رو به اتوبار خوب صادقیه بسپارم واز این بابت راضی ام

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Maliheh

سلام و احترام خدمت شما؛ ممنون که باربری صادقیه سپند را جهت انجام خدمات حمل جهیزیه انتخاب فرمودید و از شما کمال تشکر را داریم

آناهیتا
4 سال قبل

سلام من تا حالا چند بار توی سالهای مختلف اسباب کشی کردم. هم منزل هم برای سالن..
از باریریهای مختلف هم استفاده کردم ولی این اواخر از باربری صادقیه خدمات گرفتم واقعا کارتون خوب و حرفه ای هست.
بسته بندی هم خیلی مهمه که شما در انجام اون استادید واقعا

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  آناهیتا

تشکر از دیدگاه شما و خرسندیم که از انجام خدمات باربری در صادقیه توسط شرکت سپند بار راضی بودید

مهناز
4 سال قبل

بهترین باربری در تهران سپند بار هست با تمام شعبه هاش……….
واقعا خدمات تون عالی و حرفه ایه
من برای بردن جهیزه ام از شعبه صادقیه استفاده کردم……… واقعا بهترین خاطره برام موند اینقدر که حواستون جمع بود و حرفه ای بودید

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مهناز

تشکر از دیدگاه شما دوست عزیز. واقعا با دیدن رضایت مشتریانمان انرژی می‌گیریم .
از انتخاب باربری صادقیه سپند بار تشکر می کنیم از شما و خرسندیم که از نحوه حمل جهیزیه و اثاثیه منزل به مقصد مورد نظرتون راضی بودید

طیبی
4 سال قبل

خیلی جالب بود برام. باربری صادقیه برای جابجایی وسایل سنگین مثل یخچال سایدبای ساید و غیره مجهز به ابزارالات مخصوص بود مثل کمربند مخصوص حمل یخچال .خیلی ممنونم از خدمات خوبتون بهترین هستین تو تهران

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  طیبی

با درود
جابجایی اثاثیه سنگین خانگی علاوه بر توان بدنی بالا نیاز به مهارت و البته یک سری تجهیزات مخصوص دارد. سپند بار به دلیل اهمیت بالای این موضوع بهترین کارگران حمل بار و تجهیزات جابجایی بار را ارسال می‌کند.

فرزانه
4 سال قبل

در محدوده طرشت جابجایی سالن داشتم شاهد بسته بندی وسایل به صورت حرفه ای بدون حتی یک شکستگی در طول عملیات باربری بودم و خیلی از این بابت خوشحالم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  فرزانه

با درود
اثاثیه در طول حمل و نقل بهتر است حتی یک خراش کوچک هم برندارند. این کار جز با استفاده از تکنیک و بهترین تجهیزات باربری ممکن نیست. از اینکه شاهد رضایت مشتریانمان هستیم بسیار خرسندیم

شیوا
4 سال قبل

یکی از دغدغه های اصلی من و افرادی مثل من که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری رو دارند نحوه بسته بندی صحیح اثاثیه هست
واقعا دستتون درد نکنه که با بسته بندی کردن اصولی و با وسایل مخصوصش این دغدغه رو از ذهن ما دور کردید
ممنون از باربری صادقیه

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  شیوا

ممنون از شما دوست عزیز
باربری ضادقیه به وظیفه خود عمل کرد

صیدگر
3 سال قبل

من در محدوده شما گلخونه دارم گلدانهای کوچک و خیلی بزرگ
گاهی اوقات کار پخش دارم میخواستم ازتون بپرسم که آیا شما کار حمل و نقل این گلدونها رو هم انجام میدی
با تشکر از باربری صادقیه,ممنون میشم که جوابمو بدید

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  صیدگر

با سلام و تقدیم احترام
بله دوست عزیز با توجه به محدوده صادقیه که در حال زندگی هستید با مشاورین سپند بار در تماس بگیرید.
مطمئن باشید با تجهیزات و برنامه ریزی عالی گلدان‌های شمارو بدون مشکل به مقصد موردنظرتون حمل می‌کنیم. بدون شک از بهترین لوازم بسته بندی استفاده میشه
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

احسان
3 سال قبل
پاسخ به  صیدگر

اکیپ ورزیده باربری شما اثاث کشی منزل من رو به طور دقیق و بدون کوچک ترین اسیب دیدگی و درسلامت کامل انجام دادند،،،،،،،،،،کاملا از باربری صادقیه رضایت خاطر دارم

لعیا
3 سال قبل
پاسخ به  احسان

قراره یکماه دیگه جهاز دخترم رو به رشت ببریم به توصیه آشنایان که خیلی از باربری شما تعریف میکردند مخصوصا از ظرافت کاری کارگران شما ،،،،،، تصمیم گرفتم که این مهم رو به باربری صادقیه سفارش بدم امیدوارم که همه چی به خوبی پیش بره

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  لعیا

با درود
باربری از صادقیه سپند بار امور باربری را به سراسر کشور انجام می‌دهد که شما خوشبختانه از نحوه باربری به رشت رضایت داشتید و این دیدگاه زیبای شما بسیار روشنی بخش راه ما است.
تشکر از شما

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  احسان

ممنون از انتخاب سپند بار و باربری صادقیه
خوشحالیم که اثاث کشی ارزان و باکیفیت را تجربه کردید
ارائه خدمات باکیفیت و ضمانت سلامت وسایل در اسباب کشی اولویت ما است

roya
2 سال قبل

اثاث کشی منزل با سپند بار فرق داره ارائه خدمات حرفه ای و شبانه روزی ارائه سرویس دهی 24 ساعته و دلسوزانه خدمات بسته بندی حرفه ای ، استفاده از نیروهای دلسوز و متخصص رو میشه به خوبی ها این باربری دونست ، خدمات سپند بار بی نظیره ، بخصوص شعبه باربری صادقیه این شرکت که طبق ساعت و دقیقه عمل می کنن و واقعا وقت شناس هستن

بهناز
2 سال قبل

ممنون از خدمات باربری صادقیه خاطره انگیز ترین اسباب کشی و راحترین اثاث کشی طول عمرم بود که با اتوبار صادقیه داشتم

sivan
2 سال قبل

برای حمل بار در صادقیه سرویس دهی حرفه ای رو از باربری صادقیه گرفتم خدماتشون محشر و عالی بود تشکر از سپندبار تهران

armita
2 سال قبل

باربری صادقیه یعنی یک تیم حرفه ای و زبده یعنی خلاق در حوزه باربری و اسباب کشی منزل ، خدماتشون محشر و بی نظیر بود من که رضایت کامل رو دارم

جعفری
2 سال قبل

سالها بود که درگیر یک شرکت خوب برای اسباب کشی بودم تا اینکه با باربری صادقیه تهران آشنا شدم خدماتشون بی نظیر و عالی بود مرسی از سرویس دهی خوب شرکت باربری صادقیه

got to up

شماره های تماس