باربری منطقه 5

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اتوبار و باربری در منطقه 5

باربری منطقه 5

از آن جایی که منطقه 5 تهران یکی از ناحیه های پر تردد و شلوغی به حساب می آید, در این محله منازل و اداره های زیادی وجود دارد به همین علت نیاز به باربری منطقه 5 در محله های این منطقه بیشتر حس می شود. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار آماده ی باربری و ارائه ی خدمات در تمامی محله های این منطقه می باشد.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

اتوبار و باربری در منطقه 5 تهران

برای سهولت جا به جایی و نقل مکان افرادی که در منطقه 5 تهران زندگی می کنند به وسیله ی  باربری منطقه 5 تهران شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار این امکان وجود دارد. منطقه 5 تهران در قسمت شمال غرب پایتخت واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی منطقه 5 تهران از سمت جنوب خود به کرج و از سمت شمالی به دامنه های کوه های البرز منتهی شده است و از طرف غرب به رودخانه ی کن و منطقه ی 22 وصل است و از قسمت شرقی به بزرگراه محمدعلی جناح و اشرفی اصفهانی متصل می باشد. این منطقه معروف به پهنه ی توسعه ی پایتخت است, به این علت به پهنه ی توسعه ی تهران شناخته شده است که بعد از انقلاب اسلامی مردم تهران از قسمت های میانی و جنوبی به این منطقه سرریز شدند و در همین راستا با افزایش تعداد جمعیت مواجه شد و این امر موجب توسعه یافتن این منطقه گردید.

باربری منطقه پنج

منطقه ی 5 تهران به علت موقعیت جغرافیایی خود که در کوهپایه قرار گرفته است از آب و هوای کوهستانی و سردی برخوردار می باشد . بعد از پیروزی انقلاب به دلیل میل مردم جهت سکونت با رشد سریع جمعیت مواجه شد. امروزه این منطقه دارای وضعیت خیلی خوبی از لحاظ فضای سبز می باشد و از لحاظ تنوع در گونه های گیاهی بسیار غنی بوده و در آن گیاهان مختلفی را پرورش می دهند. این منطقه دارای مراکز تفریحی متعددی می باشد که از اصلی ترین آن ها که می توان اشاره کرد, پارک ارم که واقع در اتوبان کرج است و دیگری مجتمع سرزمین عجایب می باشد که در بلوار اشرفی اصفهانی قرار گرفته است.

محله های منطقه 5 تهران به چه صورت است:

باربری منطقه 5 در تمامی محله های این منطقه آماده ارائه ی خدمات می باشد. این منطقه از تهران که دارای 30 محله می باشد همواره برای انجام تمامی امور جا به جایی و حمل و نقل خود نیازمند باربری و شرکت حمل و نقل مطمئن است که شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار می تواند یک گزینه ی مناسب باشد. شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار که دارای سابقه ی درخشان در انجام تمامی امور و خدمات خود می باشد می تواند انجام تمامی امور صفر تا صد باربری و نقل و مکان افرادی که در این منطقه ساکن هستند را با باربری منطقه 5 خود انجام دهد.

منطقه ی 5 تهران نزدیک به 30 محله دارد که به این صورت است, محله ی آپادانا و اباذر و  ارم و اکباتان و المهدی و محله ی جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی و جنت آباد شمالی و اندیشه و  باغ فیض و پونک شمالی و پونک جنوبی و بهاران و محله ی حصارک و سازمان آب و سازمان برنامه جنوبی و سازمان برنامه شمالی و محله ی شاهین و شهرزیبا و شهران شمالی و شهران جنوبی و شهرک پرواز و  فردوس شرق و شهرک نفت و فردوس غرب و کن و کوهسار و کوی بیمه و مراد آباد و محله ی مهران و آریا شهر. شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار در تمامی محله های این منطقه با باربری منطقه 5 خود  آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

23123

بررسی مراکز تفریحی منطقه 5 تهران به چه صورت است:

همانگونه که قبلا نیز به این موضوع اشاره شد, منطقه ی 5 تهران دارای مراکز تفریحی و گردشگری زیادی می باشد. از جمله ی مراکز تفریحی مهم پایتخت در این منطقه قرار گرفته است که به شرح زیر می باشد:

 • مرکز خرید مگامال که در شهرک اکباتان قرار گرفته است.
 • مرکز خرید کوروش که در بزرگراه ستاری واقع شده است.
 • مجتمع تجاری اداری بوستان در پونک
 • پارک نهج البلاغه
 • پارک و باغ وحش ارم
 • بوستان جوانمردان
 • پارک تفریحی دره کن
 • سرزمین عجایب و تیراژه که در پونک می باشد
 • پردیس زندگی پیامبر شرقی
 • هایپر استار باکری

و از پروژه های در حال احداث منطقه ی 5 تهران می توان به همیلا مال پونک و المپیا پونک و ونوس غرب پونک و اشرفی مال اشاره کرد.

منطقه ی 5 تهران از ویژگی های خاصی برای خود برخوردار است, به این صورت که دارای بافت شهری نوساز و مدرن بوده و به دلیل امکانات رفاهی و اماکنی درمانی و تفریحی زیادی که دارد از طرفداران زیادی برای زندگی در این منطقه برخوردار است و به علت دسترسی آسانی که بقیه ی منطقه های تهران دارد به علت داشتن بزرگراه ها و خط های مترو و اتوبوس های تندرو, امکان تردد را برای افرادی که در این ناحیه زندگی می کنند بسیار راحت کرده است.

اتوبار در منطقه 5

بررسی برخی محله های منطقه 5 تهران به چه صورت می باشد:

بررسی محله ی پونک: این محله که یکی از محله های منطقه 5 تهران به شمار می رود به عنوان یکی از محله های پر جمعیت این منطقه به حساب می آید. باربری منطقه 5 تهران انجام امور نقل مکان و اسباب کشی را در این محله که از لحاظ موقعیت جغرافیایی از سمت شمال به بزرگراه نیایش و از سمت غرب به بزرگراه ستاری و از جنوب به بزرگراه همت و از سمت شرق به بزرگراه یادگار امام محدود شده است را انجام می دهد. محله ی پونک در گذشته دارای باغ های زیاد و بزرگی بود که هم اکنون به دلیل ساخت و ساز های زیاد تعداد اندکی از آن ها برجای مانده است. پارک نهج البلاغه در قسمت غرب و جنوب غربی این محله که دره پونک می باشد و از آن دره رودخانه فرحزاد عبور می کند قرار گرفته است.

بررسی محله ی باغ فیض: باغ فیض یکی دیگر از محله هایی است که برای باربری منطقه 5 تهران بسیار حائز اهمیت می باشد, این محله که در قسمت جنوبی پونک قرار گرفته است از سمت شمال به بزرگراه همت و از سمت شرق به اشرفی اصفهانی و از سمت جنوب به بزرگراه حکیم و از سمت غرب به بزرگراه ستاری متصل می باشد. در این محله مرکز خرید کوروش و هایپر استار و تیراژه قرار گرفته است و همانند گذشته بافت قدیمی خود را کاملا حفظ کرده است. باغ فیض پر از باغ های بزرگ توت می باشد.

بررسی محله ی جنت آباد: این محله به دلیل وجود دو بزرگراه غرب به شرق آبشناسان و همت به چند قسمت تقسیم شده است ولی به صورت کلی از لحاظ موقعیت جغرافیایی می توان گفت که از سمت شمالی خود به حصارک و از سمت جنوب به بزرگراه حکیم و از سمت غرب به بزرگراه باکری و از سمت شرق به بزرگراه ستاری متصل شده است. از خیابان های اصلی این محله بلوار شاهین و لاله می باشد.

بررسی محله ی حصارک: از محله های قدیمی این منطقه برای باربری منطقه 5, محله ی حصارک می باشد. به دلیل بافت نامناسب شهری که این محله دارد و تمامی خیابان ها و کوچه های آن بسیار کم عرض و درهم می باشد شاید برای اکثر باربری ها نقل مکان و جا به جایی اسباب و اثاثیه مشکل باشد ولی باربری منطقه 5 تهران به وسیله ی شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار کار سختی نبوده و این شرکت آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز خود می باشد.

حمل بار در منطقه 5

بررسی باربری منطقه 5 تهران

از آن جایی که منطقه 5 تهران یکی از ناحیه های پر تردد و شلوغی به حساب می آید, در این محله منازل و اداره های زیادی وجود دارد به همین علت نیاز به باربری منطقه 5 در محله های این منطقه بیشتر حس می شود. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار آماده ی باربری و ارائه ی خدمات در تمامی محله های این منطقه می باشد. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار به دلیل دارا بودن به کادر تخصصی و پرسنل مجربی که در زمینه ی حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه و بسته بندی لوازم منزل دارد می تواند برای افرادی که قصد باربری در این منطقه را دارند بهترین گزینه ی انتخابی باشد. از جمله خدماتی که شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار برای مشتریان خود دارد به صورت زیر است:

 • امکان جا به جایی لوازم و اسباب و اثاثیه به تمامی مناطق تهران
 • انجام تمامی امور اسباب کشی به وسیله ی پرسنل حرفه ای و مجرب خود
 • امکان انجام تمامی امور در کل روز هفته
 • بیمه نمودن تمامی بارها و کالاها و وسیله های منازل و اداره جات
 • ارائه ی خدمات از صفر تا صد برای مشتریان
 • فروش لوازم بسته بندی مانند کارتن های اسباب کشی و چسب و نایلون های حبابدار و …
 • مجهز بودن به تمامی لوازم جهت حمل و نقل آسان و بدون دردسر

این شرکت به دلیل قدردانی از انتخاب مشتریان خود آماده ی ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در باربری منطقه 5 می باشد. این شرکت همواره در این باور است که رعایت تمامی حقوق شهروندان می تواند بهترین راه برای به دست آوردن موفقیت مادی و معنوی باشد. این شرکت به دلیل داشتن نیروهای با تجربه ای که دارد همواره موجب رضایتمندی مشتریان خود می شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس