باربری مهرشهر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار در مهرشهر

باربری مهرشهر

اتوبار مهرشهر

آیا باربری مهرشهر تمام خدمات خود از قبیل؛ حمل و نقل انواع بار، اسباب کشی، بسته بندی  و چیدمان اثاثیه و را با بهترین کیفیت انجام می دهد؟ هزینه های این باربری چگونه است؟

باربری مهرشهر، یکی از باربری های بسیار معروف در شهر تهران می باشد. فعالیت های عمده این باربری در منطقه مهرشهر تهران ارائه می شود اما در تلاش بوده است که فعالیت خود را  به تهران محدود ننماید. شهروندان تهرانی که به خدمات باربری در سایر نقاط کشور نیاز دارند، نیز  می توانند از خدمات این اتوبار موفق برخوردار شوند. خدمات ویژه و منحصر به فرد در این باربری ارائه می شود که موجب متمایز بودن این باربری نسبت به سایر اتوبارهای سطح تهران  شده است. اعتماد سازی در میان مشتریان و جلب رضایت آنها از اولویت های این اتوبار است.

اتوبار مهرشهر
اتوبار مهرشهر

خدمات ویژه باربری مهرشهر تهران

ارائه خدمات بسیار منظم و کاربردی در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه ، جابه جایی بار، چیدمان و بسته بندی لوازم،  انواع باربری منزل ، شرکت ها و ادارات و کارخانه ها در باربری مهرشهر به بهترین شکل ممکن مدیریت و سازماندهی می شود. از آنجا که سیاست کاری این باربری بر اعتماد سازی و ایجاد رضایت در مشتریان بنا شده است، بنابراین امتیازات ویژه ای برای رضایت بیشتر مشتریان در آن در نظر گرفته شده است. در ادامه به برخی ازاین امتیازات اشاره می کنیم.

انجام برنامه ریزی گام به گام برای حمل و نقل بار

برنامه ریزی نظام مند و سازماندهی شده از اصول ضروری هر شرکت و سازمانی می باشد. در صورت  عدم برنامه ریزی منظم،  بی نظمی، آشفتگی و آزردگی خاطر در مراحل مختلف حمل بار در باربری بوجود می آید. کارهای خدماتی در صورت داشتن یک نظم و زمانبندی اساسی می توانند با کیفیت بالا ارئه شوند. از این رو باربری مهرشهر قبل از انتقال بار به تمام مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می دهد. در آن مشاوره بهترین زمان حمل بار و برنامه ای دقیق و اصولی برای حمل و نقل لوازم منزل و ادارات و شرکت ها ارائه می دهد. در برنامه ریزی چیده شده و مراحل مختلف حمل  بار بصورت قدم به قدم و در زمان مناسب مشخص می شود.

اثاث کشی در مهرشهر
اثاث کشی در مهرشهر

ارائه خدمات بسته بندی به بهترین شیوه ممکن

بسته بندی منظم بار از جمله اقداماتی است که در مرحله اول جابه جایی اثاثیه انجام می پذیرد. شیوه بسته بندی بار برای انواع بار متفاوت است. اتوبارمهرشهر با بکارگیری فوم های چند لایه و کارتن های مخصوص بسته بندی، انواع نایلون های حباب دار، چسب و لوازم بسته بندی مخصوص، سبکی نو را برای بسته بندی لوازم بکار می برند. بسته بندی لوازم شکستنی و بسیار قیمتی به شیوه ویژه و عالی انجام می شود. در این باربری لوازم حساس از سایر لوازم سنگین و غیر حساس جدا شده و به صورت جداگانه بسته بندی می شوند تا در ضمن جابه جایی بار آسیب نبینند و فضا کمتری را اشغال کند.

چیدمان اصولی اثاثیه و لوازم

چیدمان غیر اصولی بار در داخل ماشین های باربری سبب می شود، بار مشتریان از هر جنس و نوعی که باشد، آسیب ببیند. بارها شاهد افتادن بار از ماشین های باربری و یا شکسته شدن برخی از اشیا در موقع خالی کردن بار بوده اید. همه این مشکلات ناشی از چیدمان نادرست بار می باشد. در باربری مهرشهر چیدمان بار توسط افرادی مجرب و کارآزموده صورت می گیرد. به همین دلیل ایمنی و سلامت بار مشتریان بطور تمام و کامل تضمین می شود.

باربری مهرشهر
باربری مهرشهر

ارائه بهترین ماشین های باربری در اتوبار مهرشهر

ماشین های باربری نقش بسیار مهم و اساسی در حمل و نقل بار بر عهده دارند. ماشین های حمل بار باید با توجه به حجم و نوع بار مورد نظرانتخاب شوند. از این رو در حمل و نقل باردر اتوبار مهرشهر انواع ماشین های باربری از قبیل وانت های باری، نیسان، کامیون و کامیونت های باربری ، خاورهای شقف دار بزرگ، ترانزیت های باری  و انواع تک های سنگین موجود است تا مشتریان بتوانند با توجه به نوع بار خود، نوع خاصی از این ماشین ها را سفارش دهند. برای نمونه برای حمل بار اندک ماشین سنگین با کرایه بار بیشتر را انتخاب نکنند. کامیون ها باری موجود در این باربری موکت کاری شده اند تا موقع برخورد بسته های باری با دیواره های ماشین، آسیبی به لوازم و اثاثیه وارد نشود.

جابجایی اثاثیه منزل در مهرشهر
جابجایی اثاثیه منزل در مهرشهر

خدمات بیمه ای و تامین امنیت کامل حمل و نقل بار

بارها شاهد بوده اید که در حین جابه جایی یا حمل بار مشکلاتی برای خودور باربری بوجود آمده و بار مورد نظر آسیب دیده است. در این زمان کسی که بیشترین خسارت را متحمل می شود، صاحب بار و مشتری باربری است. برای جلوگیری از خسارت های جانی و مالی که در حین جابه جایی بار، باربری مهرشهر بار و خودرو باربری را بطور کامل قبل از انجام فرایند اسباب کشی یا جابه جایی بار بیمه می کند. شرکت بیمه مورد نظر در صورت بروز هر گونه مشکل خسارتها  را جبران می کند.

حمل اثاثیه منزل مهرشهر
حمل اثاثیه منزل مهرشهر

کادری مجرب و کار آزموده در اتوبار مهرشهر

هر چقدر اعضای یک باربری، مجرب تر و کارآزموده تر باشند، باربری به شکل بهتر و مفیدتر انجام می شود. در اتوبار مهرشهر همه اعضای اتوبار،بسته بندی کننده ها ، کسانی که چیدمان را انجام می دهند، راننده ها و حتی مشاور ها، برای کارهای که انجام می دهند، به طور کامل برای انجام وظیفه خود  آموزش دیده اند. رفتار و اخلاق پسندیده اعضای باربری مهرشهر و تخصص بالا ی این اعضا، رضایت و اعتماد تمام مشتریان را تا کنون کسب کرده است.

متناسب بودن هزینه های باربری با خدمات ارئه شده

خدمات ارزنده در ازای هزینه های مناسب باربری از دیگر از امتیازاتی است که اتوبار مهرشهر از آن برخوردار می باشد. اعتقاد کارکنان و اعضای باربری مهرشهر بر این است که همه مشتریان از هر قشر و ظبقه اجتماعی که باشند، حق دارند که بهترین خدمات باربری را با قیمتی مناسب دریافت نمایند. بنابراین هزینه های حمل بار به گونه ای است که مشتریان رضایت داشته باشند.

اگر قصد حمل بار دارید، برای دریافت خدمات باربری مهرشهر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین این باربری تماس برقرار کنید. تا راهنمایی ها و خدمات مورد نیاز را کسب نمائید. درهنگام تماس آدرس و اطلاعات دقیق بار خود را به طور صحیح و کامل ارائه دهید تا خدمات مورد نظر را در سریع ترین زمان ممکن و بدون مشکل دریافت نمائید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس