باربری کوی فراز

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری کوی فراز

باربری کوی فراز

باربری کوی فراز با آمادگی ارائه بهترین خدمات در زمینه ی باربری و حمل وسایل شما و همچنین استفاده از به روز ترین متد ها و روش ها در این رابطه برای ساکنین منطقه ی کوی فراز در دسترس می باشد. در ادامه به بررسی خدمات این باربری خواهیم پرداخت.

در هر ساعت از شبانه روز نیازمند خدمات باربری در کوی فراز هستید این شرکت به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل با داشتن کامیون های مسقف و موکت کاری شده به صورت شبانه روزی آماده است تا خدمات خود را به شما ارائه داده و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال کند.

تلفن باربری کوی فراز

021-22895364

فاصله ما با شما فقط یک تماس است

باربری و حمل اثاثیه در منطقه ی کوی فراز

منطقه ی کوی فراز واقع در شمال سعادت آباد در تهران بوده و ساکنین این منطقه برای جا به جایی وسایل خود به هر نقطه از شهر می توانند از این باربری و خدمات آن بهره مند شوند.

شاید شما همانند بسیاری دیگر از مشکلات اسباب کشی گریزان باشید و آن را بسیار سخت بدانید؛ اما باربری کوی فراز با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات و همچنین به کار گیری به روز ترین دانش در این زمینه شما را در این امر یاری می نماید. در ادامه به این خدمات بیشتر می پردازیم.

باربری در کوی فراز
باربری در کوی فراز

بسته بندی توسط کادر مجرب

از بسته بندی تا حمل کردن وسایل را کادری مجرب و متبحر انجام می دهند تا شما آسودگی در اسباب کشی را تجربه کنید. اطمینان به تیم باربری کوی فراز برای شما نتیجه ای سودمند به همراه دارد. کادر باربری کوی فراز با داشتن سابقه و همچنین دانش این کار بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

در مرحله ی اول بسته بندی صحیح و کاربردی وسایلتان توسط این افراد صورت می گیرد. این بسته بندی در کارتن هایی محکم که احتمال پارگی در طی جا به جایی ندارند، انجام می شود. برای ظروف شکستنی از عایق های ضد ضربه و یا روزنامه استفاده می شود تا هیچ شکستگی ایجاد نشود.

برای بسته بندی اثاثیه منزل شما از بهترین وسایل بسته بندی استفاده می کنیم و این خدمات را به بهترین سبک ممکن انجام می دهیم باربری کوی فراز این خدمات را به سبکی حرفه ای و تخصصی انجام می دهد ، شما می توانید به صورت 24 ساعته با این باربری تماس گرفته و از تجربیات این شرکت نهایت استفاده را بکنید.

حمل صحیح وسایل توسط باربری کوی فراز

باربری کوی فراز با کادر با تجربه ی خود وسایل شما را در ماشین باربری به صورت ایمن محکم کرده تا در طول مسیر و ترمز کردن های متوالی جا به جا نشوند و مشکلی ایجاد نشود.

حمل وسایل بزرگ و کوچک با بهترین و اصولی ترین روش ها از دیگر خدمات باربری کوی فراز می باشد. کادر این مرکز باربری کوی فراز با داشتن سال ها تجربه کوچک ترین مشکلی را در کار خود راه نمی دهند.

در صورتی که بعد از حمل و رسیدن به مقصد شما متوجه آسیب دیدن وسایل تان شوید می توانید این موضوع را به اطلاع این مرکز برسانید.رعایت سرعت مناسب و رانندگی خوب در حین حمل وسایل از دیگر نکات مهم است ، شما می توانید از خدمات  باربری قیطریه  نیز استفاده کنید و بارهای خود را در محدوده قیطریه جابجایی کنید

حمل اثاثیه منزل کوی فراز
حمل اثاثیه منزل کوی فراز

انتخاب ماشین باربری مناسب

انتخاب ماشین باربری مناسب از جمله موارد مهم برای راحتی و همچنین کاهش هزینه های اضافه شما می باشد.

اگر وسایل شما در اندازه ی بزرگ نباشد و یا تعداد آن ها کم باشد از ماشین های باربری کوچک تری مانند نیسان بار و وانت بار استفاده می شود در غیر این صورت ماشین های باربری مانند خاور مورد استفاده واقع می شود. باربری کوی فراز با در نظر گرفتن حجم و اندازه ی وسایل شما مناسب ترین ماشین باربری را در اختیار شما می گذارد تا از هزینه های شما کاسته شود.

همچنین مناسب بودن شرایط ماشین نیز از دیگر نکات مهم می باشد. به طور مثال خراب شدن ماشین در وسط راه می تواند وقت زیادی از شما بگیرد و برای شما ایجاد مشکل کند.

باربری کوی فراز با در اختیار داشتن ماهر ترین رانندگان و با کیفیت ترین ماشین های باربری آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد ، اگر بخواهیم بهترین باربری را معرفی کنیم باربری ستارخان جز برترین های حمل و نقل است که به صورت حرفه ای امور حمل بار را انجام می دهد

اتوبار کوی فراز
اتوبار کوی فراز

هزینه ی باربری

هزینه ی باربری کوی فراز تحت نظر اتحادیه ی باربری کشور بوده و طبق مصوبه دریافت می گردد. این هزینه به چندین عامل مختلف بستگی دارد تا طی بررسی همه ی آن ها نرخ قطعی برای باربری کوی فراز در نظر گرفته شود. از جمله عوامل مؤثر بر این هزینه میزان و مقدار بار شما می باشد.

هرچه این مقدار و تعداد آن بیشتر باشد هزینه نیز به صورت طبیعی افزایش می یابد. همچنین بزرگ بودن وسایل و سخت حمل شدن آن ها، تعداد طبقات ساختمان که باید وسایل از راه پله آن حمل شود، ساعت کاری و همچنین مسافت از جمله موارد مهم دیگر در قیمت باربری کوی فراز است. شما می توانید با دادن توضیحاتی درباره ی وضعیتتان از طریق تلفن از حدود قیمت مطلع شوید.

ارائه خدمات باربری کوی فراز در هر روز هفته

امروزه بسیار از افراد شاغل بوده و در طول هفته به کار مشغول هستند و وقت و زمان کافی برای جا به جایی ندارند و یا برخی دیگر تمایل دارند تا در اواسط هفته به اسباب کشی بپردازند. باربری کوی فراز با ارائه خدمات در هر روز هفته این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید زمان و روز جا به جایی را مشخص نمایید.

همچنین با هماهنگی با این مرکز می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات این باربری کوی فراز بهره مند شوید. اگر از نظر زمان مشکلی ندارید بهتر است تا زمانی را انتخاب کنید که ترافیک کمتری در شهر برقرار است.

اسباب کشی در کوی فراز
اسباب کشی در کوی فراز

نکات مهم در اسباب کشی در اتوبار کوی فراز

در صورت نبود آسانسور و یا وسیله ای که نمی توان آن را با آسانسور حمل کرد باید از قبل به مرکز باربری کوی فراز اطلاع دهید تا تعدادی کارگر جهت جا به جایی و حمل وسایل از پله ها را به همراه بیاورد. استفاده از کارتن های مخصوص و محکم برای جا به جایی از دیگر موارد مهم است همچنین نوشتن نام وسایل بر روی جعبه ها را فراموش نکنید تا بعد بتوانید آن ها را از یکدیگر تفکیک کنید.

از یک هفته قبل با شرکت باربری تماس گرفته و رزرو کنید و این کار را به لحظه ی آخر موکول نکنید؛ زیرا ممکن است به علت زیاد بودن درخواست ها ماشین و کادر برای ارائه خدمات به شما وجود نداشته باشد و کفایت نکند ، باربری طرشت نیز به صورت تخصصی در محدوده طرشت فعالیت می کند

همچنین قبل از بسته بندی پیشنهاد می کنیم تا از وسایل بیهوده ای که به آن ها نیازی ندارید صرف نظر کرده و آن ها را دور بیاندازید تا هم در زمان و هم در جا به جایی به شما کمک کند. وسایلی که می توانید از چند روز قبل به جمع آوری آن ها بپردازید را نیز جمع کنید تا در زمان در روز جا به جایی صرفه جویی کنید. باربری کوی فراز با داشتن سال ها تجربه شما را در هر مرحله از این جا به جایی یاری می دهد.

 

تلفن باربری کوی فراز چند است؟

شما به صورت 24 ساعته می توانید با شماره تلفن 22895364 تماس بگیرید

بسته بندی بار هم انجام میدید؟

بله بسته بندی اثاثیه به سبکی کاملا تخصصی توسط افراد خبره و کارآزموده انجام می شود

وانت بار هم دارید؟

بله وانت و نیسان برای حمل بارهای کم را ارسال می کنیم

کارگر خالی برای اسباب کشی هم می فرستید؟

بله در صورت نیاز به کارگر خالی ، برای شما ارسال می شود تا خدمات حمل بار برای شما انجام شود

اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهنام
3 سال قبل

عالییییی مرسی خیلیییی خوب بود

سینا
2 سال قبل

سلام میشه قیمت های باربری رو اعلام کنید؟

got to up

شماره های تماس