باربری حکیمیه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اسباب کشی در محدوده حکیمیه

باربری حکیمیه

باربری حکیمیه یکی از موفق ترین شرکت های باربری در این منطقه می باشد که با ارائه خدمات عالی و باکیفیت توانسته است مورد تائید مشتریان واقع شود. از مزیت های انتخاب این باربری می توان به اخذ هزینه پایین اشاره کرد که توانسته است رضایت افراد را کسب کند ، اگر در محدوده حکیمیه هستید و در همین روزهاست میخواهید اسباب کشی کنید موسسه باربری حکیمیه به صورت تخصصی در خدمت شماست این موسسه اثاث کشی که با برند باربری حکیمیه در خدمت شماست

باربری در محدوده حکیمیه

شرکت ها و اتوبار های بسیاری در شهر بزرگ تهران وجود دارد که باربری حکیمیه یکی از این باربری ها می باشد که در محدوده حکیمیه در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشد. باربری حکیمیه سعی بر آن دارد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات و امکانات را برای مشتریان خود ارائه دهد و هدف اصلی این شرکت باربری به دست آوردن رضایت مشتریان می باشد. نه مانند بسیاری از شرکت های باربری که تنها هدفشان کسب سود بیشتر می باشد. باربری حکیمیه با مدیریتی مقتدر، مستعد و دقیق از همان اوایل فعالیت خود توانست توجه افراد را به سوی خود جلب کند و بتواند در این عرصه پیشرفت خوبی داشته باشد. وجود اتحاد و همکاری در بین کادر پرسنلی این شرکت باربری یکی از دلایل موفقیت و پیشرفت روز افزونش به شمار می آید. هم چنین توجه به خواسته های مشتریان و احترام به نظرهای آنها از دیگر مزیت های باربری حکیمیه می باشد که سهم زیادی در موفقیت این شرکت باربری داشته است ، موسسه حمل و نقل و باربری تهرانپارس نیز به صورت تخصصی امور حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را به سبکی تخصصی برای شما انجام می دهد

باربری حکیمیه
باربری حکیمیه

خدمات باربری حکیمیه

باربری حکیمیه با سابقه درخشانی که توانسته است در دو دهه اخیر به دست آورد مورد پسند و تائید بسیاری از مشتریان واقع شده است. افراد می توانند برای جابه جایی و انتقال بار و کالاهای خود به هر نقاط تهران از باربری حکیمیه کمک بگیرند. هم چنین ساکنین منطقه حکیمیه با یک تماس کوتاه با این شرکت باربری می توانند در کمترین زمان ممکن اثاث و بار خود را به منطقه مدنظر خود انتقال دهند. این شرکت بهترین و باکیفیت ترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر گرفته است از یک سری خدمات باربری حکیمیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی به شیوه های نوین
 • بیمه و بارنامه ی دولتی کالا
 • حمل بارهای حجیم و سنگین
 • انجام تمام کارهای فنی بسته بندی
 • مشاور و راهنمایی
 • بارچینی لوازم در سرویس باربری
 • نظافت منزل در مبدا
 • نظافت منزل شما در مقصد
 • اعزام نیروی متخصص بسته بندی
 • سنجش نحوه اسباب کشی در کم ترین زمان و بهترین کیفیت کار
اتوبار حکیمیه
اتوبار حکیمیه

پرسنل و کارکنان باربری حکیمیه

تمامی کارکنان و کادر پرسنلی باربری حکیمیه افراد خوش منش و خوش اخلاقی می باشند و می توان گفت بیشتر کارکنان این اتوبار نیروی جوان تشکیل می دهد. استفاده از نیروی جوان در این شرکت باربری مزیت بسیار خوبی برای این شرکت محسوب می شود چرا که برای حمل و انتقال بار به داخل سرویس باربری بایستی نیرو و توان کافی را داشت. کارکنان اتوبار حکیمیه افرادی حرفه ای و مجرب می باشند که در کار و فعالیت خود بسیار دقیق و منظم عمل می کنند. هم چنین در صورتی که شما تمایل داشته باشید کارکنان اتوبار حکیمیه جهت بسته بندی اساب و بار شما اقدام خواهند کرد و به صورت حرفه ای و به سبک اروپایی وسایل را بسته بندی می کنند که این موضوع برای مشتریان بسیار خوشایند می باشد و بدون نگرانی از احتمال آسیب دیدن اثاثیه خود هنگام بسته بندی این وظیفه را به عهده کادر پرسنلی اتوبار حکیمیه می گذارند ، کلیه ارائه این خدمات فقط به یک چیز منتقل می شود که این باربری ها به عنوان باربری شرق تهران خدمات خود را انجام می دهند

حمل اثاثیه در حکیمیه
حمل اثاثیه در حکیمیه

شماره تماس باربری حکیمیه

شما می توانید با داشتن شماره تماس باربری حکیمیه درخواست خود را جهت جابه جایی بارتان اعلام نمایید. هم چنین می توانید با داشتن کانال های اجتماعی این باربری از تمامی اخبارها و خدمات ارائه شده و نیز هزینه های اخذ شده در قبال خدمات ارائه شده آگاهی داشته باشید.

021-77728486

حمل بار در حکیمیه
حمل بار در حکیمیه

دسترسی شبانه روزی به باربری حکیمیه

شما می توانید به کمک اتوبار حکیمیه در هر ساعاتی از روز اثاثیه و بار خود را به مکان مدنظرتان انتقال دهید ، باربری شمیران نو نیز به سبکی تخصصی امور اثاث کشی منزل را انجام می دهد ، باربری حکیمیه به صورت شبانه روزی در تمامی روزهای هفته در حال خدمت رسانی می باشد و افراد می توانند در ساعات دیر وقت شب نیز برای جابه جایی اثاثیه و بار خود از باربری حکیمیه درخواست کنند تا تیم باربری خود را جهت بسته بندی و جابه جایی بارشان به آدرس مربوطه بفرستد. هم چنین این شرکت در حمل بار به خارج از شهر نیز فعالیت می کند و شما در صورتی که قصد انتقال بار به شهرستان را دارید این کار را به باربری حکیمیه بسپارید و دیگر نگرانی در این زمینه نداشته باشید. اتوبار حکیمیه با در اختیار داشتن تکنولوژی به روز در این عرصه به بهترین نحو ممکن بارهای شما را از مبدا به مقصد جابه جا می کند. هم چنین در صورتی که شما مایل باشید وسایلتان را بعد از انتقال به مکان مربوطه و چیدمان اثاثیه را نیز به عهده می گیرند.

باربری در محدوده حکیمیه
باربری در محدوده حکیمیه

تجهیزات اتوبار حکیمیه

از تجهیزات اتوبار حکیمیه می توان موارد زیر را نام برد:

 1. استفاده از خودروهای جادار و مدرن
 2. استفاده از وسایل های گوناگون برای بسته بندی
 3. استفاده از ضربه گیر های حباب دار
 4. استفاده از کارتن های مقاوم
 5. استفاده از چسب های محکم
 6. استفاده از وسایل عایق دار در بین اثاث شما هنگام انتقال بار
 7. دارای وانت و نیسان و کامیون های بزرگ باربری
 8. مجهز به بیش از 20 دستگاه خاور برای باربری

کارشناسان باربری حکیمیه با تجزیه و تحلیل نظرات و انتقادات مشتریان سعی بر آن دارند تا بر تجهیزات و امکانات خود را افزایش و بهترین شیوه پیاده کنند.

تصویر 6

دلیل انتخاب باربری حکیمیه توسط مردم

از دلایل مهم انتخاب اتوبار حکیمیه توسط مردم می توان به اخذ هزینه پایین اشاره کرد. اتوبار حکیمیه با قیمت ارزان و پایینی که در قبال تمامی خدمات و امکانات ارائه شده اخذ می کند سبب شده است که توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کرده و رضایت آنها را به دست آورد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس