باربری در محدوده شهرک اکباتان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری شهرک اکباتان

باربری در محدوده شهرک اکباتان

در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد باربری شهرک اکباتان بپردازیم، اگر در شهرک اکباتان ساکن هستید و نیاز دارید که از باربری برای حمل وسایل خود استفاده کنید می توانید در اسرع وقت با باربری شهرک اکباتان تماس بگیرید و حمل بار خود را به متخصصان باربری بسپارید.

در باربری شهرک اکباتان خدمات بسیار با کیفیتی ارائه می شود که در مقایسه با سایر باربری ها بسیار قابل توجه است، در ادامه جهت آشنایی بیشتر با باربری شهرک اکباتان و کسب اطلاعاتی درباره ما همراه ما باشید.

تلفن باربری شهرک اکباتان

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس در تمامی ساعات شبانه روز برای ارائه خدمات باربری و اسباب کشی در خدمت شما هستیم

باربری هایی در استان تهران خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند و به صورت شبانه روزی خدمات حمل بار را انجام می دهند اما شرکتی که بتواند به صورت حرفه ای این خدمات را انجام بدهد شاید کم باشد.

باربری شهرک اکباتان با نیرویی حرفه ای و خدمات شبانه روزی آماده است سرویس دهی باربری در محدوده شهرک اکباتان را به مشتریان خود در محدوده شهرک اکباتان ارائه داده و این خدمات را حرفه ای انجام دهد. استفاده از پرسنل حرفه ای در باربری شهرک اکباتان باعث می شود تا خدمات این شرکت نسبت به سایر شرکت های باربری متمایز باشد ، اتوبار شهرک اکباتان دارای مجوز رسمی است.

در هر نقطه که از تهران هستید با یک تماس می توانید از خدمات شرکت حمل و نقل و باربری شهرک اکباتان استفاده کنید ، ما به صورت 24 ساعته در دسترس هستیم.

اتوبار شهرک اکباتان

باربری شهرک اکباتان همان طور که از نام آن مشخص است در تهران و شهرک اکباتان واقع شده است، کسانی که در شهرک اکباتان و محدوده آن ساکن هستند می توانند از خدمات باربری اکباتان استفاده کنند.

باربری امروزه به یک حوزه تخصصی تبدیل شده است و دیگر به مانند گذشته نیست که هرکسی به طور شخصی باربری را انجام دهد چرا که در باربری و حمل اثاثیه منزل نیازمند رعایت ظرافت های خاصی هستیم و رعایت نکردن این ظراف می تواند هزینه بسیار بالایی را در پی داشته باشد به همین دلیل است که در حوزه باربری به صورت تخصصی شرکت هایی فعال هستند و باربری  اکباتان نیز در این زمینه فعال است .

شرکت های زیادی را می توان نام برد که امور اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهد و ساکن محدوده غرب تهران هستند و به عبارتی از خدمات باربری غرب تهران استفاده می کنند.

این موسسه های باربری را می توان باربری جنت آباد را نام برد که در زمینه اسباب کشی متخصص هستند و در راستای ارائه هر چه بهتر این خدمات قدمی بلندی برداشته اند ، از این باربری های نیز که در شمال تهران هستند نیز می توان به باربری هروی اشاره کرد که در حوزه خود از بارزترین باربری هایی است که به صورت فعال به عنوان بهترین اتوبار تهران فعالیت می کنند.

شرکت اتوبار شهرک اکباتان توانسته است رضایت صد در صدی مشتریان خود را جلب کند و همین رضایت یعنی ارائه خدمات حرفه ای اثاث کشی در محدوده شهرک اکباتان و ارائه سرویس دهی مناسب.

با استفاده از خودرو های مسقف و موکت کاری شده و با استفاده از سرویس دهی مناسب جهت حمل اثاثیه منزل در محدوده شهرک اکباتان در کنار شما خواهیم بود

باربری در شهرک اکباتان

ویژگی های باربری شهرک اکباتان

هنگامی که از خدمات اتوبار شهرک اکباتان استفاده کنید با بسیاری از ویژگی های آن آشنا خواهید شد، اگر بخواهیم به مهم ترین ویژگی های اتوبار شهرک اکباتان اشاره کنیم می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:

 • در باربری شهرک اکباتان از افراد مجرب، متخصص و ماهر استفاده می شود.
 • در اتوبار شهرک اکباتان اصل بر سالم رساندن وسایل و اثاثیه های شما به مقصد است.
 • باربری شهرک اکباتان همچنان که در حمل بار ظرافت به کار می برد، حمل اثاثیه شما را نیز در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.
 • خدماتی که در اتوبار شهرک اکباتان ارائه می شود بسیار با کیفیت است.
 • هزینه باربری اکباتان در مقایسه با سایر باربری ها بسیار مناسب است.

باربری در محدوده شهرک اکباتان

خدمات باربری شهرک اکباتان

باربری شهرک اکباتان خدمات بسیار متنوعی را تحت نظر اتحادیه باربری تهران ارائه می دهد، اگر از این باربری استفاده کنید قطعا رضایت شما را جلب خواهد کرد، خدماتی که در این باربری ارائه می شود بدین شرح است:

 1. باربری شهرک اکباتان به صورت ۲۴ ساعته در محدوده اکباتان خدمات ارائه می دهد.
 2. بسته بندی های باربری شهرک اکباتان به صورت کاملا حرفه ای است.
 3. در باربری شهرک اکباتان می توانید مشاوره های لازم را در زمینه اثاث کشی و باربری بگیرید.
 4. از انواع ماشین های باربری مختلف از جمله نیسان، خاور، کامیون و… در باربری شهرک اکباتان استفاده می شود.
 5. در حمل رختخواب نیز از بسته های مخصوص استفاده می شود.
 6. انواع حمل بار و اثاث کشی در محدوده شهرک اکباتان از سوی باربری اکباتان انجام می پذیرد.

اتوبار شهرک اکباتان

نکاتی در رابطه با بسته بندی وسایل در اثاث کشی منزل

 • در قدم اول بهتر است که بگوییم صفر تا صد اسباب کشی را به دست تیم حمل بار شهرک اکباتان بسپارید ما به صورت حرفه ای خدمات خود را از قدم اول که بسته بندی می باشد تا آخرین قدم اثاثیه منزل را به مقصد برده و در آنجا کار تخلیه بار را نیز برای شما انجام خواهیم داد ، اما اگر خودتان می خواهید این کارها را انجام بدهید ، لطفا به نکات زیر توجه کنید
 • چند روز پیش از موعد مقرر برای اثاث کشی، بسته بندی اثاثیه را آغاز کنید و از وسایلی که استفاده چندانی از آن ها نمی کنید بسته بندی را شروع کنید.
 • هنگامی که وسایل را در داخل جعبه بسته بندی قرار می دهید بر روی آن ها نام وسیله را بنویسد تا موقع حمل بار و همچنین چیدن دچار مشکل و سردرگمی نشوید.
 • هنگامی که وسایل شکستنی منزل مانند لیوان، بشقاب، دکورها و … را در داخل جعبه قرار می دهید در ابتدا روزنامه یا پارچه دور آن ها بپیچید و جای آن ها را در جعبه با چسپ ثابت کنید.
 • بر اساس میزان تحمل وزن جعبه ها در ان ها وسایل را قرار دهید تا در موقع حمل، پاره نشود.
 • وسایلی که شکستنی هستند بهتر است که در جعبه های کوچکتر قرار داده شوند.
 • جعبه را هیچوقت خالی نگذارید با پارچه یا روزنامه جاهای خالی را پر کنید این کار احتمال صدمه دیدن آن ها را کاهش می دهد.
 • از ملافه ها برای لباس های آویز استفاده کنید و در داخل ملافه قرار دهید.
 • وسایلی مانند ظروف شکستنی را با وسایل نشکستنی در یک جعبه قرار ندهید و جداگانه باشند.
 • از سنگین کردن زیاد جعبه ها و کارتن ها خودداری کنید که باعث می شود در موقع حمل بار دچار مشکل شوید.
 • از نایلون های حباب دار نیز برای حمل وسایلی مانند میزها و مبل ها که زاویه دار هستند استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در شهرک اکباتان

انواع کارتن بسته بندی مناسب برای بسته بندی وسایل

به منظور بسته بندی وسایل و اثاثیه از کارتن های مختلفی استفاده می شود که مهم ترین آن ها بر اساس استاندارد حمل بار موارد ذیل را شامل می شوند:

 • کارتن های پنج لایه که مقاومت بسیار بالایی را دارند و اندازه آن ها دو برابر اندازه کارتن های موز می باشد و برای بسته بندی اجناس شکستنی مثل چینی و کریستال به کاربرده می شود.
 • کارتن های رگال دار که مخصوص بسته بندی لباس ها هستند و در واقع شبیه کمدی با ظرفیت دوازده دست لباس از جمله کت و شلوار است.
 • ساک های مخصوص حمل رختخواب که سه لایه است و به وسیله زیپ نیز بسته می شود.
 • لایف پک شامل دو الی سه کشو است که به آسانی می توان در آن ها لباس ها را قرار داد.

بسته بندی و اسباب کشی در محدوده شهرک اکباتان

قیمت در باربری شهرک اکباتان

قیمت در موسسه حمل و نقل شهرک اکباتان به مانند سایر باربری ها تابع عواملی است، از جمله عواملی که در تعیین قیمت باربری تاثیر دارند خدماتی هستند که در باربری ارائه می شوند، نوع ماشینی که برای باربری استفاده می شود.

مسافت حمل بار، تعداد دفعاتی که باربری انجام می گیرد به اضافه موارد دیگر همگی در تعیین قیمت نهایی باربری تاثیرگذار هستند، قیمت باربری معمولا از سوی اتحادیه تعیین می شود و اسباب کشی شهرک اکباتان با رعایت قوانین مربوطه بهترین کیفیت را در زمینه حمل بار ارائه می دهد.

باربری شهرک اکباتان بسته بندی هم انجام می دهد؟

بله ما در باربری شهرک اکباتان خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهیم و این خدمات به صورت تخصصی خواهد بود

اتوبار شهرک اکباتان نیسان و وانت هم دارد؟

بله در صورت درخواست سرویس وانت و نیسان نیز برای شما ارسال خواهد شد

اتوبار شهرک اکباتان شبانه روزی است؟

بله سرویس دهی اتوبار شهرک اکباتان شبانه روزی و هفت روز هفته است

باربری شهرک اکباتان کارگر خالی هم ارسال می کند؟

بله در صورت نیاز به کارگر خالی بدونه کامیون جهت جابجایی وسایل شما کارگر خالی نیز ارسال می گردد

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جواد
2 سال قبل

افرادی که از باربری اکباتان برای اثاث کشی منزل من اومدن خیلی خوش اخلاق بودن و همین می تونه اعتبار این شرکت باربری رو بالا ببره

Ali Piri
2 سال قبل

باربری شهرک اکباتان سرویس دهیش خیلی خوب بود من از شهرک اکباتان تا بیمه اثاث کشی کردم سرویس دهیشون خوب بود فقط یه گلدون شکست که اونم قضا و بلا بود

یاری
2 سال قبل

ما دنبال باربری در اکباتان بودیم تا اسباب و اثاثیه منزلمون رو جابجا کنیم با اتوبار شهرک اکباتان آشنا شدیم و رضایت کامل را داشتیم خدماتی که ارائه دادن نسبت به بقیه شرکت های باربری متفاوت بود

mohamad arefi
2 سال قبل

از باربری شهرک اکباتان رضایت کامل را دارم تشکر از سپند بار و مدیریت محترم این مجموعه

got to up

شماره های تماس