باربری باغ فیض

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اسباب کشی منزل در محدوده باغ فیض

باربری باغ فیض

باربری باغ فیض با ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی حمل وسایل، آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در ادامه به مواردی که منجر به انتخاب باربری باغ فیض توسط بسیاری از افراد شده است می پردازیم و آن ها را بررسی می کنیم.

اتوبار باغ فیض با ارائه سرویس دهی مناسب جهت حمل و جابجایی اثاثیه منزل شما به صورت شبانه روزی آماده اند خدمات حرفه ای خود را در حوزه باربری به شما ارائه داده و به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته به شما ارائه دهند.

تلفن باربری باغ فیض

021-44440426

در هفت روز هفته در خدمت شما هستیم!

باربری در باغ فیض

ساکنین منطقه‌ی باغ فیض واقع در غرب تهران می‌توانند برای جابه‌جایی وسایلشان به هر نقطه ی شهر از باربری باغ فیض و خدمات آن بهره‌مند گردند ، شما می توانید از باربری غرب تهران نیز استفاده کنید. با تماس گرفتن و مشخص کردن روز و ساعت معینی، باربری باغ فیض شما را در بسته بندی و جا به جایی وسایل به مقصد مورد نظرتان یاری می‌کند. باربری باغ فیض با در اختیار داشتن ماشین‌های باربری وانت و نیسان بار ، خاور و … بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه خواهد کرد.

باربری در باغ فیض

ساکنین منطقه‌ی باغ فیض تهران می‌توانند با مراجعه به باربری باغ فیض وسایل خود را با هر اندازه‌ای به هر نقطه از شهر برده و منتقل کنند. داشتن کیفیت، سرعت و قیمت مقرون‌به‌صرفه، از جمله دلایل برتری این مرکز باربری به دیگر مراکز می‌باشد. هر چند که قیمت و هزینه‌ی انتقال وسایل به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما بر حسب کیفیت ارائه شده مناسب‌ترین هزینه از شما دریافت می‌شود. در ادامه به نحوه‌ی بسته بندی و جابه‌جایی وسایل توسط این باربری اشاره خواهیم کرد و آن را بررسی می‌کنیم.

1222229171 s

شرکت باربری معتبر چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای آن که بتوان اسباب کشی راحت و ایمنی را داشت و از طرفی از سلامت وسایل خود مطمین بود باید، باربری وسایل را به شرکت معتبری سپرد. امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه‌ی باربری فعالیت می‌کنند، از این رو از بین آن‌ها گزینه‌ا‌ی را انتخاب کنید که سرویس دهی باکیفیت‌‌تر و مناسب‌تری را دارد. در ادامه به مواردی که یک شرکت ناوبری مناسب باید داشته باشد اشاره می‌کنیم.

از مجوز داشتن شرکت باربری مطمین شوید

اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که در انتخاب شرکت باربری باید به آن توجه داشت، مجوز داشتن شرکت است. معمولا شرکت‌هایی که دارای مجوز هستند، شرایط زیر را به طور کامل دارند:

  • شرکت‌هایی که دارای مجوز از اتحادیه هستند نظیر شرکت باربری باغ فیض در مقابل مشتریان مسئولیت پذیر هستند و وسایل و لوازم مشتریان را بیمه می‌کنند.
  • در صورت خسارت دیدن اثاثیه، خسارت آن را به طور کامل جبران می‌کنند.‌
  • شرکت‌های باربری معتبر معمولا در بیشتر ایام سال در حال کار و فعالیت هستند و احتمال تعطیلی آن‌ها کم است، اما شرکت‌هایی که مجوزهای کافی را ندارند، به صورت دلخواه کار می‌کنند و نمی‌توان روی آن‌ها حسابی باز کرد.
  • یک شرکت معتبر از ماشین‌های استاندارد و مناسب با فضا زیاد استفاده می‌کند، تا بدین طریق بتوانند در کمترین زمان ممکن اثاث مشتریان را جا‌به‌جا کند. شرکت باربری باغ فیض نیز از جمله شرکت‌هایی است که در آن از خودرو‌های مناسب و استاندارد حمل بار استفاده می‌شود.

682622322 s

شرکت باربری معتبر راهنمایی و مشاوره‌های لازم را انجام می‌دهد

شرکت‌های باربری باید همواره پاسخگوی خوبی برای مردم باشند و به تمام سوالات و ابهامات آن‌ها جواب درست و جامعی را ارائه دهند. معمولا قبل از انتخاب شرکت باربری مناسب باید سوالات مختلفی را بپرسید، به عنوان مثال باید در مورد  بسته بندی اثاث و خرید کارتن اسباب کشی، ابهامات خود را برطرف کرده و با آگاهی کامل با شرکت مورد نظر قرارداد امضا کنید. شرکت‌های نامعتبر معمولا پاسخگوی سوالات نیستند و از جواب دادن طفره می‌روند چرا که قصد دارند تا حد امکان مسئولیت کار‌های خود را به عهده نگیرند. با توجه به این توضیحات باید گفت که شرکت باربری باغ فیض تیم پشتیبانی و مشاور مجربی را دارد و می‌توان با ارتباط برقرار کردن با آن‌ها پاسخ سوالات مختلف خود را دریافت کرد. 1186577710 s 2

قیمت ارزان برخی از شرکت‌های باربری را باور نکنید.

برخی از شرکت‌های باربری شگرد‌های مختلفی را برای جذب مشتری امتحان می‌کنند. کاهش قیمت حمل اثاث و بار یکی از شگرد‌های آن‌ها بوده که متاسفانه نتیجه خوبی هم برایشان داشته است. اما شما قبل از انتخاب شرکت باربری باید به این نکته توجه داشته باشید، که یک شرکت معتبر هیچگاه قیمتی کمتر از عرف بازار را به مشتری ارائه نمی‌دهد، چون این شرکت‌ها معمولا مشتریان خاص به خود را دارند و به دنبال جذب مشتری نیستند. معمولا شرکت‌های معتبر همواره قیمت ثابتی را به مشتریان ارائه می‌دهند و در مقابل مسئولیت خرابی اثاث را بر عهده می‌گیرند و همچنین وسایل را نیز بیمه می‌کنند. از این رو در هنگام انتخاب شرکت باربری علاوه بر توجه به قیمت به مواردی که باید یک شرکت معتبر باربری داشته باشد نیز توجه کنید.

روش های بسته بندی در باربری باغ فیض

بسته‌بندی وسایل در جابه‌جایی از موارد مهم در حمل بار تلقی می‌شود. نحوه‌ی صحیح بسته بندی باعث آسیب ندیدن وسایل شما شده و همچنین حمل آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. باربری باغ فیض با داشتن سال‌ها تجربه در این باره و بکارگیری نوین‌ترین روش‌ها، بسته‌بندی وسایلتان را بر عهده می‌گیرد.

عوامل زیادی در بسته‌بندی صحیح مهم هستند که از جمله آن‌ها بکار بردن کارتن و جعبه‌هایی با اندازه‌ی متناسب و همچنین مستحکم است. باربری باغ فیض کارتن و جعبه‌های مرغوب و محکمی را برای قرار دادن وسایل در اختیار شما می‌گذارد.

حمل اثاثیه منزل در باغ فیض

وسایل بزرگ مانند یخچال نیز نیاز به بسته بندی شدن دارند تا در هنگام جا به جایی دچار آسیب و ضربه نشوند. از این جهت عایق های ضربه گیری به دور این وسایل پیچیده می شود تا آن ها را از آسیب های احتمالی حفظ کند .

حمل اسباب در باربری باغ فیض

حمل وسایل از مهم‌ترین بخش در اسباب‌کشی می‌باشد. باربری باغ فیض با داشتن کادری ماهر در این زمینه و همچنین رانندگانی حاذق این امر را برای شما تسهیل می‌نماید. وسایل بزرگ و سنگینی که جابه‌جا کردن آن‌ها برای یک نفر مقدور نیست، توسط چندین کارگر منتقل شده و با اصولی‌ترین روش به مقصد مورد نظرتان برده می‌شود.

باربری باغ فیض

به طور حتم این دسته از وسایل قابلیت جابه‌جایی با آسانسور را ندارند. شما از قبل باید تعداد طبقات مبدأ و مقصد را مشخص کرده و همچنین اندازه وسایل را نیز اطلاع دهید تا نیروی کافی جهت جابه‌جایی آن‌ها از پله آماده شده و حضور یابند.

اتوبار باغ فیض

رانندگان باربری باغ فیض نیز با در نظر گرفتن مناسب ترین مسیر برای رسیدن به مقصد و همچنین سرعت مجاز سعی در سالم رساندن وسایل شما خواهند داشت. داشتن بیمه به شما این اطمینان را خواهد داد که در صورت وقوع حادثه ی احتمالی، تأمین خسارت صورت می گیرد.

نکاتی در جا به جایی وسایل

قبل از جا به‌جا کردن وسایل باید اندازه‌ی آن‌ها و همچنین اندازه ی درب مبدأ و مقصد را در نظر بگیرید تا متوجه شوید آیا این وسایل امکان عبور کردن از درب را دارند یا خیر! همچنین برای راحت‌تر جابه جا کردن و حمل وسایل تا جایی که ممکن است، اجزا را از یکدیگر جدا کنید تا اندازه و وزن وسیله کاهش یابد.

این موضوع از آسیب دیدن آن نیز جلوگیری می‌کند و احتمال ضربه زدن به دیوارها نیز کم می‌شود ف برای اسباب کشی منزلتان اگر در محدوده دریاچه چیتگر هستید می توانید از خدمات باربری دریاچه استفاده کنید ، این باربری به صورت تخصصی در خدمت شما خواهد بود

همچنین پیشنهاد می کنیم که وسایل بزرگ را در ابتدا جا به جا و منتقل نمایید تا حجم کاری شما در ساعات انتهایی که خسته هستید، کاهش یابد. هنگام گذاشتن وسایل در ماشین باربری از محکم بستن آن ها در جای خود اطمینان حاصل نمایید تا در طول مسیر مشکلی پیش نیاید.

باربری در محدوده باغ فیض

نکاتی در بسته بندی وسایل

بهتر است وسایلی که می توانید را از چند روز قبل بسته بندی نمایید تا حجم کارتان در روز اسباب کشی کاهش یابد. همچنین گذاشتن هر وسیله در جعبه ای مخصوص باعث می شود تا در هنگام چیدمان دوباره ی وسایل سردرگم نشوید. این بدان معناست که ظروف آشپزخانه در یک جعبه، وسایل شخصی در یک جعبه جداگانه و … قرار بگیرد. همچنین نوشتن نام وسایل بر روی آن نیز می تواند بسیار مؤثر باشد.

برای بسته بندی لباس ها باربری باغ فیض با در اختیار گذاشتن جعبه هایی مخصوص به شما کمک می کند تا لباس هایتان دچار مشکل نشوند و آسیبی نبینند. همچنین سنگین نکردن یک جعبه بیش از حد معمول از پاره شدن آن و ریزش وسایل جلوگیری می کند.

حمل بار در محدوده باغ فیض

زمان انتقال وسایل

اگر شما از نظر زمان ممانعتی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که اسباب کشی شما را در زمانی انجام دهید. که حجم کاری باربری باغ فیض کم تر می باشد. معمولاً در فصل تابستان تعداد افرادی که می خواهند وسایل شان را جابه جا کنند، افرایش می یابد و حجم کاری باربری باغ فیض نیز زیاد می شود.

اگر شما در فصل پاییز و زمستان اسباب کشی را انجام دهید در هزینه ها صرفه جویی کرده اید. زیرا در این دو فصل به علت کم تر بودن مشتری قیمت ها مناسب تر خواهد بود. همچنین وقت دهی باربری باغ فیض به علت کم تر بودن حجم اسباب کشی سریع تر خواهد بود و مشکلی از این جهت نخواهید داشت.

شماره تلفن باربری باغ فیض چند است؟

شماره تلفن باربری باغ فیض 44440426 است که به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته سرویس باربری را انجام می دهد

اتوبار باغ فیض خدمات حمل بار به شهرستان را انجام می دهد؟

بله ما خدمات باربری به شهرستان را نیز انجام می دهیم

سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را نیز ارائه می دهید؟

بله سرویس بسته بندی اثاثیه منزل ما خدمات حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می دهیم

وانت و نیسان هم دارید؟

بله در صورت نیاز وانت و نیسان را برای حمل بارهای شما ارسال خواهیم کرد.

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
shakila
2 سال قبل

سلام ما از خدمات اتوبار باغ فیض نهایت استفاده رو کردیم همه چی تخصصی و عالی بود دستشون درد نکنه

عیسی حمدی
2 سال قبل

باربری و اتوبار باغ فیض خدماتش محشر و عالی بود سرویس دهی این شرکت عالی و بی نظیر بود از باربری باغ فیض نهایت تشکر رو دارم ممنون از ارائه این خدمات

معین
2 سال قبل

مرسی از باربری باغ فیض سپند بار واقعا خوب بودن مرسی

بهار
2 سال قبل

من میخوام به جرات بگم سرویس دهی باربری باغ فیض بی نظیر بود واقعا خدمات عالی و شبانه روزی و طبق اصول اسباب کشی رو انجام دادن

got to up

شماره های تماس