باربری آتی ساز

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری آتی ساز

باربری آتی ساز

در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد باربری آتی ساز بپردازیم، اگر در تهران هستید و می‌خواهید از خدمات باربری آتی ساز استفاده کنید، در این مقاله همراه ما باشید، خدماتی که در باربری آتی ساز ارائه می‌شود بسیار با کیفیت هستند.

در این باربری از نیروهای متخصص جهت حمل اثاثیه، بسته‌ بندی و چیدمان استفاده می‌شود، قیمت نیز در این باربری در سطح مناسبی می‌باشد، موسسه حمل و نقل آتی ساز با بسته‌ بندی اثاثیه شما به صورت حرفه ای موجب می‌شود که هیچ آسیبی به آن‌ها وارد نشود. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این باربری خواهیم داد.

باربری آتی ساز

در حال حاضر باربری‌های بسیاری هستند که در سطح شهر تهران فعالیت دارند، امروزه باربری به یک رشته تخصصی تبدیل شده است و از آنجا که حمل اثاثیه و وسایل منزل و همچنین سایر بارها نیازمند دقت و ظرافت خاصی است، به همین دلیل اکثریت مردم ترجیح می‌دهند که حمل بار خود را به باربری‌هایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند بسپارند.

حمل اثاثیه منزل در محدوده آتی ساز تهران

باربری آتی ساز نیز یکی از باربری‌ها در سطح شهر تهران است که به صورت تخصصی به مردم تهران در زمینه باربری، سرویس ارائه می‌دهد. در این باربری از نیروهای مجرب به منظور باربری استفاده می‌شود که موجب می‌شود شما کوچک‌ترین نگرانی در زمینه حمل بار یا اسباب و اثاثیه خود نداشته باشید ، باربری فرمانیه نیز جزء این اتوبار می باشد و خدمات حمل بار و اسباب کشی را به صورت تخصصی انجام میدهند

باربری در محدوده آتی ساز

خدمات باربری آتی ساز

کافی است که تلفن را بردارید و با باربری آتی ساز تماس بگیرید، این باربری خدماتی متنوعی را برای کسانی که نیاز به خدمات باربری دارند، ارائه می دهد در واقع باربری آتی ساز از بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل تا چیدمان آن ها در منزل در کنار شما خواهد بود. خدمات اتوبار تهران شامل مواردی به شرح زیر است:

  • بسته بندی اجناس و اثاثیه در منزل یا محل کار شما توسط باربری انجام خواهد شد.
  • حمل اجناس و اثاثیه شما توسط نیروهای متخصص باربری به منظور بار زدن به ماشین انجام خواهد شد.
  • وسیله نقلیه از طرف باربری آتی ساز، اجناس شما را تا مقصد حمل خواهد کرد.
  • نیروهای متخصص اتوبار آتی ساز همچنین چیدمان خانه شما را انجام خواهند داد.

اتوبار آتی ساز

ویژگی های باربری آتی ساز

باربری آتی ساز ویژگی هایی دارد که باعث شده است استقبال زیادی از آن در سطح تهران به عمل بیایید، از جمله مهم ترین ویژگی هایی که این باربری دارد می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:

  1. در این باربری خدمات به صورت 24 ساعته ارائه می شود که می توانید از آن استفاده کنید.
  2. از نیروهای متخصص و حرفه ای در زمینه باربری و حمل اثاثیه استفاده می شود.
  3. قبل از باربری می توانید از خدمات مشاوره باربری آتی ساز استفاده کنید.
  4. وسایل نقلیه ای که برای باربری استفاده می شوند بسیار متنوع هستند.
  5. در این باربری اصل بر سالم رساندن بار شما به مقصد است.
  6. در این باربری در کنار حفظ کیفیت، باربری در اسرع وقت انجام خواهد شد.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در منطقه آتی ساز

قیمت در باربری آتی ساز

باربری آتی ساز تحت نظر اتحادیه باربری استان تهران فعالیت می‌کند و نرخ‌هایی که برای باربری اعلام می‌شوند، نرخ مصوب این اتحادیه هستند. در این زمینه نیز این باربری، تابع قوانین است. اما بااین‌حال سؤالی که همیشه پرسیده می‌شود این است که قیمت باربری تحت تأثیر چه عاملی است که قصد داریم به این سؤال پاسخ دهیم، در وهله اول می‌توانیم بگوییم که قیمت باربری تابع خدمات ارائه شده به وسیله باربری است.

بسته بندی و اثاث کشی منزل در آتی ساز

ممکن است که شما از باربری بخواهید که تمامی مراحل باربری از بسته‌بندی تا حمل و نقل و چیدمان را برای شما انجام دهد. در این صورت قیمت باربری نسبت به زمانی که فقط خواستار حمل بار هستید، متفاوت خواهد بود. عامل دیگری که موجب تغییر قیمت در باربری می‌شود مقدار اسباب و اثاثیه‌ای است که شما دارید.

در این صورت چون وسیله حمل و نقلیه متناسب با آن انتخاب می‌شود و همچنین تعداد و دفعات حمل بار نیز در نظر گرفته می‌شود که عامل مهمی در تعیین قیمت حمل بار هستند. مسافت نیز یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت باربری است. هر چه مسافت حمل بار بیشتر باشد قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

اتوبار و باربری آتی ساز

 سرعت و امنیت بالا در اتوبار آتی ساز

دلایل مختلفی دست به دست هم داده تا خدمات باربری آتی ساز با سرعت بسیار زیاد و در کمترین زمان ممکن انجام شود. همچنین از جمله بارزترین ویژگی‌های این شرکت می‌توان به امنیت بالای آن اشاره کرد. معمولا شرکت‌های باربری برای استخدام نیرو‌های خود دقت زیادی را به خرج نمی‌دهند و از این رو برخی از نیرو‌های آن‌ها کارایی مناسبی را ندارند. اما می‌توان گفت که باربری آتی ساز برای استخدام پرسنل به موارد مختلفی توجه می‌کند و به همین جهت می‌توان گفت که تمامی نیرو‌های این شرکت در حوزه تخصص خود بسیار کاربلد و حرفه‌‌ای هستند. پشتیبانان این شرکت پس از آن که باربری به طور کامل تمام می‌شود، با مشتری تماس می‌گیرند تا از رضایت صددرصدی آن‌ها مطمین شوند. همین موضوع سبب شده تا مشتریان از خدمات باربری اتوبار آتی ساز کاملا راضی و خشنود باشند. اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل در آتی ساز

وسایل نقلیه حمل بار بزرگ و استاندارد در باربری آتی ساز

بسیاری از افراد بر این عقده‌ای که با اجاره کامیون و جابه‌جایی وسایل توسط خود می‌‌توانند هزینه‌های اسباب کشی را بسیار کم کنند. اما این عقیده کاملا اشتباه است چرا که علاوه بر خستگی و احتمال آسیب دیدگی بدن، هزینه‌ها نیز، در برخی از موارد حتی افرایش می‌یابد. از این رو با استفاده از شرکت باربری معتبر، نظیر باربری آتی ساز می‌توانید اسباب کشی راحت و ایمنی داشته باشید. این شرکت خدمات مختلفی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که از خدمات باربری آتی ساز می‌توان به استفاده از ماشین‌های حمل بار بزرگ و جادار اشاره کرد. صرفه جویی در زمان یکی از مهمترین مواردی است که اتوبار آتی ساز به آن توجه می‌کند. اگر در هنگام اسباب کشی از وسیله‌ی حمل بار کوچک استفاده شود، جابه‌جایی اثاث زمان بیشتری طول می‌کشد که این موضوع سبب افزایش  هزینه‌های مشتری می‌شود. از این رو آتی ساز با بهره‌گیری از وسایل نقلیه حمل بار بزرگ و استاندارد این مشکلات برای مشتریان خود به طور کامل برطرف کرده است. حمل بار در منطقه آتی ساز تهران

برنامه ریزی دقیق و منظم برای ارائه خدمات به مشتریان

برخی از شرکت‌های باربری به دلیل کمبود نیروی انسانی  و یا ماشین حمل بار نمی‌توانند پاسخگوی تمامی مشتریان خود باشند. از این رو وقت زیادی از مشتریان خود را هدر می‌دهند و برنامه ریزی آن‌ها را نیز برهم‌می‌زنند. شرکت اتوبار آتی ساز نیرو‌ انسانی و تجهیزات و لوازم کافی و لارم را در خود جای داده است؛ به همین دلیل با برنامه ریزی دقیق و منظم می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن اثاث مشتریان خود را باکیفیت بسیار بالا جابه‌جا کند. جابجایی وسایل منزل در منطقه آتی ساز تهران

بیمه کردن اثاث‌ و لوازم مشتریان در هنگام حمل بار

به دلیل وجود نیرو کار حرفه‌ای و خبره در باربری آتی ساز، بسته بندی اثاث برای جابه‌جایی به بهترین شکل ممکن انجام شده و احتمال آسیب دیدگی وسایل کم است؛ اما گاها اتفاقات غیر قابل پیش بینی می‌تواند به اثاث و وسایل آسیب برساند.

با توجه به این توضیحات باید گفت که در بخش خدمات باربری آتی ساز به تمامی این موارد توجه بسیار زیادی شده است. از این رو این شرکت برای از بین بردن نگرانی‌های مشتریان، وسایل آن‌ها را بیمه کرده تا در صورت خرابی و آسیب دیدگی وسایل، خسارت آن‌ها را پرداخت کند.

حمل اثاثیه منزل در آتی ساز

نحوه حمل اسباب و اثاثیه با اتوبار آتی ساز

برای استفاده از خدمات باربری آتی ساز کافی است که تلفن خود را بردارید و با این باربری تماس بگیرید. باربری آتی ساز از شروع بسته‌بندی تا چیدمان وسایل در کنار شما خواهد بود. اگر تمامی مراحل کار را به این باربری بسپارید، کافی است از چند روز قبل‌تر به این باربری اطلاع دهید. در ابتدا نیروهای متخصص باربری به منزل یا محل کار شما اعزام خواهند شد و بسته‌بندی اجناس شما را انجام خواهند داد.

پس از آن، حمل بار و چیدمان آن‌ها در وسیله نقلیه انجام خواهد شد و وسیله نقلیه، بار شما را به مقصد خواهد رساند در آن جا نیز حمل و چیدمان اجناس و اثاثیه بر عهده نیروهای باربری خواهد بود. البته شما می‌توانید بسته بندی را خودتان انجام دهید یا چیدمان را خودتان بر عهده بگیرید. در هر صورت می‌توانید خدمات مورد نظر خود را از باربری درخواست کنید ، یکی از شرکت های همسایه این موسسه می توان باربری آجودانیه را نام برد که در زمینه اثاث کشی در آجودانیه فعالیت می کند

شرکت اسباب کشی در نزدیکی برج آتی ساز

بسته بندی حرفه ای در باربری آتی ساز

یکی از مهم‌ترین مراحلی که برای باربری می‌توان در نظر گرفت، مرحله بسته‌بندی است. برخی از مردم ترجیح می‌دهند که بسته‌بندی را خودشان انجام دهند. ولی توصیه ما این است که بسته‌بندی اثاث منزل و وسایل را نیز به باربری بسپارید چرا که نیروهای متخصص باربری آتی ساز به صورت حرفه‌ای وسایل شما را بسته‌بندی خواهند کرد تا جلوی آسیب‌های احتمالی را بگیرند. گاهی موارد نیز از کارتن‌های مخصوص برای بسته‌بندی وسایل شما استفاده خواهد شد.

 

اتوبار آتی ساز شبانه روزی است؟

بله اتوبار آتی ساز خدمات اثاث کشی را به صورت شبانه روزی انجام می دهد

حمل بار به شهرستان هم دارید؟

بله ما در منطقه آتی ساز خدمات حمل بار به شهرستان را نیز انجام می دهیم

باربری آتی ساز وانت و نیسان هم دارد؟

بله باربری آتی ساز سرویس وانت و نیسان هم دارد

آیا این شرکت کار بسته بندی بار را نیز انجام می دهد؟

بله خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در باربری آتی ساز به صورت حرفه ای صورت می گیرد

اشتراک در
اطلاع از
37 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسام نبوی
3 سال قبل

سلام میخواستم از اتو بار آتی ساز نهایت تشکر رو داشته باشم
نسبت به خدماتی که ارائه میدید واقعا قیمت هاتون منصفانه ست،،، ،،،

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  حسام نبوی

شرکت باربری آتی ساز سپند بار تعرفه‌هایی مناسب با تمام اقشار جامعه ارائه می‌دهد تا تمام هموطنان راضی باشند. خوشحالیم که از کیفیت در قبال تعرفه باربری که پرداخت کردید بسیار راضی بودید

پوریا
3 سال قبل

خیلی پشیمونم که فقط حمل اثاثیه بزرگ منزلم رو به شما سپردم چرا که بعضی از اثاثیه کوچکی رو که خودم بسته بندی کرده بودم وبا ماشین خودم حمل کرده بودم،بعلت یک ترمز ناگهانی ،خسارت دیدند
این درسم بشه که همه امور رو باید به شما میسپردم واین قدر استرس بهم وارد نمیشد

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  پوریا

دوست عزیز ممنون که به اعتماد همه جانبه به باربری آتی ساز دست یافتید. همیشه سعی داریم با بهترین خدمات باربری، بهترین شرکت باربری در تهران باشیم.

اکبر محمدی
3 سال قبل

من از تهران منطقه آتی ساز یه محموله حساس و شکستنی به مقصد ماهشر داشتم با سرچ کردن باربری در اینترنت ،اسم باربری آتی ساز اومد برام
اولش مردد بودم ولی بعد پیش خودم فکر کردم که لابد ویژگی های خاصی داشتید که اسم شما در اولین سرچم اومد
اینطوری شد که من مشتری پروپا قرص شما شدم

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  اکبر محمدی

سرمایه ما مشتریان عزیزمان است. از انتخاب باربری آتیه ساز سپند بار کمال تشکر و قدرانی را داریم. همیشه در تلاش هستیم با خدماتی مدرن و تعرفه باربری مناسب رضایت شما خوبان را جلب نماییم.

فتاحی
3 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

حمل و جابجایی جهیزیه دخترم رو باربری شما با خاور مسقف به همراه بیمه نامه معتبر انجام داد خیلی همه چی اوکی بود
تشکر فراوان از باربری آتی ساز

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  فتاحی

با سلام؛ در اتوبار و باربری سپند بار به دلیل تنوع بالای ماشین‌های باربری حمل هرگونه بار خانگی ممکن است که شما دوست عزیز از خدمات باربری با خاور مسقف ما بهره بردید
بسیار خوشحالیم که رضایت کامل داشتید

نادر
3 سال قبل

جابجایی مغازه داشتم در حوالی خیابان پیروزان شمالی— از باربری آتی ساز سرویس دهی خوبی دریافت کردم بابت همه چیز متشکرم

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  نادر

آقای نادر ما از شما بابت انتخاب باربری و اتوبار آتی ساز متشکریم. امیدواریم از تمامی جنبه های خدمت رسانی ما راضی بوده باشید. هدف ما ارائه قیمت باربری ارزان در کنار کیفیت در خدمات است.

پگاه
3 سال قبل

از کادر مجرب و متخصص باربری آتی ساز خیلی متشکرم بابت عملکرد حرفه ای و بروز که به مشتریان شون ارائه میدهند

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  پگاه

سپند بار در زمینه اسباب کشی دارای بورد تخصصی است و همیشه در تلاشیم مطابق با حرفه و تکنیک های روز خدمات باربری را به مشتریان عزیز ارائه دهیم. تشکر از شما

سلیمان
3 سال قبل

چند وقت پیش جابجایی مغازه پارچه فروشی داشتم با باربری آتی ساز سرویس دهی خوبی برای حمل اثاثیه مغازه رو تجربه کردم
انشاا…همیشه اینقدر عالی باشید

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  سلیمان

بسیار خرسندیم که باربری آتی ساز را انتخاب فرمودید دوست عزیز.

Kobra
3 سال قبل

تیم اجرایی اتوبار آتی ساز با مسئولیت پذیری تونستند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندنی را برای من به هدیه بیارند و در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل من رو انجام دادند

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  Kobra

باربری سریع در نهایت دقت و ظرافت ایده آل مشتریان عزیز است. بسیار عالی که توانستیم انتظار شما را برآورده سازیم

میلادی
3 سال قبل

از باربری آتی ساز تشکر میکنم بخاطر بکارگیری کارگران و افراد متخصص و ورزیده که در تلاشند تا فراتر از وظیفه عمل کنند و خاطری آسوده را برای ما فراهم کنند

سوسن
3 سال قبل
پاسخ به  میلادی

باربری آتی ساز رو به کسایی که اثاث کشی دارن پیشنهاد میکنم هم داخل تهران و هم باربری به شهرستان رو داره
بهتر اینکه قیمتش واقعا عالیه و تضمین حمل بار هم داره

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  سوسن

با درود
بله با ارائه بیمه بارنامه معتبر به همراه بهترین کارگران و رانندگان همگی برای حمل و نقل ایمن بار و اثاثیه مشتریان عزیزمان است
تشکر از دیدگاه شما مشتری عزیز

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  میلادی

از شما تشکر ویژه را داریم
بهترین کارگران، رانندگان و ناوگان برای انجام وظیفه و حمل بار در نهایت ایمنی است مشتری عزیز

شاهرخی
3 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

یک ماه پیش از تهران به مهاباد نقل مکان کردیم واقعا باربری آتی ساز عالی بود. کارگران محترم و حساس و راننده کل مسیر را بیش از ۸۰ کیلومتر نرفت
تمام وسایل سالم به مقصد رسیدند????

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  شاهرخی

بسیار عالی چه بهتر از رضایت مشتری گرامی خوشحالیم که جهت حمل اثاثیه باربری آتی ساز سپند بار انتخاب فرمودید

وحید
3 سال قبل

کارگرهای اتوبار آتی ساز با استفاده از انواع ضربه گیر و کارتونهای چند لایه، سلیفون و نایلونها و فوم های ضربه گیر در بسته بندی اثاثیه منزلم تونستندبه سلامت،بار من رو جابجا کنند و به مقصد برسونند
خیلی از کارشون راضیم

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  وحید

درود بر شما دوست عزیز؛ یکی از اهداف استفاده از تجهیزات پکینگ و بسته بندی حرفه ای حفاظت از وسایل مشتریان عزیز است . تشکر از انتخاب باربری آتی ساز سپند بار

حاتمی
3 سال قبل

باربری آتی ساز یه باربری عالیه که نیاز به تعریف نداره چون از نحوه بسته بندی و کیفیت کارتون کاملا مشخصه که مشتری مدار هستید????????????

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  حاتمی

با درود خدمت شما دوست عزیز
بله بسته بندی وسایل خانگی تخصص ما است و در این کار از جدیدترین و بهترین لوازم اسباب کشی استفاده می‌کنیم. خوشحالیم که رضایت شما عزیزان را جلب نمودیم . از دیدگاه زیباتون متشکریم

Afshang
3 سال قبل
پاسخ به  حاتمی

برای بسته بندی اثاثیه ام از فروشگاه آنلاین سپندبار کارتن های ۳ و۵ لایه وپلاستیک حباب دار و
چسب قوی نواری پهن خریدم
خیلی خوب بود و اثاثیه ام رو بسته بندی کردم ولی کارگر و کامیون رو از باربری نامی آتی ساز گرفتم و خیلی از این بابت راضی و راحت بودم

.

لواسانی
3 سال قبل

خدمات باربری آتی ساز عالیه ، چند سالی هست که از باربری شما خدمات میگیرم
کیفیت خدمات تون حرف نداره
ممنون بابت این تیم فوق العاده
ماشین باربری که برام ارسال کرده بودید خاور بود و همه چی خوب پیش رفت خدارو شکر

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  لواسانی

با درود
بله ماشین باربری خاور جهت حمل بارهای سنگین و کامل بسیار ایده آل است. حمل بار با خاور نیز از حساسیت ویژه ای برخوردار است که شرکت اتوبار سپند بار با آموزش نیروهای خود به حمل هرگونه با مسلط است.
تشکر از دیدگاه زیبا شما و انتخاب باربری آتی ساز سپند بار

Golab
3 سال قبل
پاسخ به  لواسانی

برای بردن جهیزیه دخترم به چالوس،از شما سرویس ماشین و کارگر گرفتم واقعا دستتون درد نکنه که بار ما رو سالم به مقصد رسوندید
با این ناهمواری جاده ها
ممنون از اتوبار آتی ساز

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  Golab

با درود و تقدیم احترام
متأسفانه شرایط جاده‌ها اصلا جالب نیست اما با وجود ماشین باربری استاندارد، راننده زبده، نحوه چیدمان درست در بارگیر و بسته بندی اثاثیه پروسه باربری به مقصد در نهایت آرامش صورت می‌گیرد.
تشکر از دیدگاه شما و انتخاب باربری اتی ساز سپند بار

شروین
3 سال قبل

یکی از بهترین مزیت باربری آتی ساز سرویس دهی شبانه روزی شماست چون من به دلیل مشغله بالای کاری امکان اثاث کشی در روز رو نداشتم بنابراین با استفاده از سرویس شبانه شما و با حضور خودم اثاث کشی انجام شد و فراوان از این بابت رضایت دارم

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  شروین

با درود
بله در دورانی در حال زندگی هستیم که غالب مردم مشغله بسیاری دارند و در تلاشیم با خدمات باربری شبانه روزی در تهران تمام انتظارات مشتریان عزیز را برآورده سازیم

انوش
3 سال قبل

از بسته بندی تخصصی اثاثیه اداره اینجانب توسط پرسنل باربری آتی ساز نهایت تشکر رو میکنم چرا که با دقت بالای خودتون باعث شدید که کوچکترین آسیبی به لوازم نرسد

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  انوش

با درود
هرکاری کردیم وظیفه بوده است دوست عزیز
خوشحالیم که یک باربری ایمن را تجربه کردید و رضایت خاطر داشتید

مهدی
2 سال قبل

باربری آتی ساز یکی از بهترین باربری های موجود در تهران هستش اثاثیه من از آسانسور حمل و جابجا شد ، باربری آتی ساز به صورت تخصصی این خدمات رو برای من انجام داد نهایت تشکر رو از پرسنل محترم باربری آتی ساز دارم مرسی

خلیلی
2 سال قبل

سرویس حمل اثاثیه منزل آتی ساز محشر بود پیشنهاد میکنم استفاده کنید

got to up

شماره های تماس