راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان

راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان

راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان

در این مقاله سعی داریم راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان را برای شما توضیح دهیم ، تا بتوانید در تمامی مراحل اسباب کشی با خیالی راحت کارهای خود را انجام دهید.

همه والدین درک می کنند که مراقبت از کودک در شرایط عادی چقدر اهمیت دارد و می دانند که آن ها نیازمند توجه بیش از حد هستند ، بنابراین وقتی شما مجبور به اسباب کشی با کودک هستید ، زندگی می تواند فوق العاده استرس زا باشد. جابجایی و اسباب کشی برای کودکان که به آن محیط خو گرفته اند می تواند برای آن ها ناخوشایند باشد و با بد قلقی آن ها روبه رو شوید.

در این مقاله چند نکته برای نحوه اسباب کشی با کودکان را برای شما ذکر می کنیم تا با وجود آن ها بتوانید یک اسباب کشی راحت و لذت بخش را داشته باشید. این نکات می توانند به شما در کاهش فشارهای روانی ، اطمینان از راحتی کودک و کمک به شما در دستیابی به یک اسباب کشی ایمن برای همه اعضای خانواده کمک کنند.

انجام کارهای روزمره کودک خود را ادامه دهید.

در حین انجام کارهای مربوط به  اسباب کشی باید همواره توجه داشته باشید که کارهای روزمره کودک خود را دامه دهید و آن ها را به تعویق نیندازید چون با این کار موجب می شوید کودک هیچ آشفتگی در محیط خود احساس نکند و بهانه جویی آن ها را از بین خواهید برد و می توانید بهتر به کارهای خود برسید.

ممکن است کودک شما در طول شب به طور تصادفی از خواب بیدار شود و در طول روز بخواهد در مواقع غیر منتظره تغذیه شود ، آن ها هنوز نیاز دارند که تمامی کارهای روزمره شان طبق روال عادی انجام شود. شما باید زمان منظم و خاصی برای  تغذیه آن ها داشته باشید ، هر روز به آن ها مثل قبل توجه داشته باشید و نیازهایشان را فراهم کنید و هر شب در ساعت مشخصی آن ها را بخوابانید.

کارهای روزمره کودک خود ادامه را دهید
کارهای روزمره کودک خود را انجام دهید.

بسته بندی وسایل خود را در زمان های خاص انجام دهید.

خانواده هایی که دارای کودک می باشند با وجود آن ها نمی توانند هر زمانی که دلشان بخواهد شروع به بسته بندی اثاثیه کنند بلکه باید بسته بندی لوازم را در زمان های خاصی انجام دهند.

اگر قصد دارید همه لوازم خود را به یکباره بسته بندی کنید ، کارهای مربوط به  روزمره و همچنین مراقبت از کودک خود را باید به تعویق بیندارید که این خود باعث ایجاد مشکل بزرگ تری برای شما می شود.

اگر فرزند شما سن پایینی دارد و نمی تواند در بسته بندی لوازم به شما کمک کند بهتر است در طول روز هنگامی که کودک شما خواب است ، یا شب هنگام خوابیدن که دیگر کودک به شما نیازی ندارد بسته بندی اثاثیه را انجام دهید.

اگر کودکان شما می توانند در بسته بندی اسباب و اثاثیه به شما کمک کنند می توانید از آن ها بخواهید در جمع کردن لوازم اتاق خود و یا روزنامه پیچ کردن اسباب و اثاثیه به شما کمک کنند با این کار هم نیروی کمکی برای خود فراهم کرده اید و هم آن ها را سرگرم می کنید.

بسته بندی وسایل خود را در زمان های خاص انجام دهید.
بسته بندی وسایل خود را در زمان های خاص انجام دهید.

سوابق پزشکی کودک خود را آماده کنید.

قبل از انجام اسباب کشی سوابق پزشکی کودک خود را آماده کنید. اگر به صورت محلی اسباب کشی می کنید و به پزشک متخصص اطفال خود نزدیک هستید ، نیازی به این کار ندارید. در صورتی که اسباب کشی و جابجایی به مکانی دورتر از محل زندگی قبلی خود دارید ، قبل از اسباب کشی با پزشک متخصص کودکان صحبت کنید و از سوابق پزشکی نوزادتان کپی بگیرید. پس از جابجایی به مکان جدید خود ، آن ها را به پزشک جدید کودک خود ارائه دهید.

یک کیف مخصوص لوازم ضروری برای فرزند خود آماده کنید.

بعد از اینکه همه وسایل خود را بسته بندی کردید و برای اسباب کشی آماده شدید ، یک کیف مخصوص لوازم ضروری برای کودک خود آماده کنید. این  کیف باید حاوی پوشک ، دستمال مرطوب ، غذای کودک ، اسباب بازی ، پتو ، پستانک ، پودر کودک و غیره باشد. این  کیف باید در اتومبیل شما و در دسترستان قرار داشته باشد ، و نباید آن ها در کامیون اسباب کشی همراه لوازم دیگر قرار دهید.

موارد دیگری شامل لباس های اضافی و لباس خواب برای کودک شما ، بطری یا لیوان کودک ، لوازم حمام کودک ، دماسنج و کیت کمک های اولیه و کیسه هایی برای نگه داشتن پوشک های کثیف آن تا زمانی که به جایی برسید می توانید آن ها را دور بیندازید نیز برای شما لازم و ضروری است که همراه خود داشته باشید.

کیف مخصوص لوازم ضروری برای کودک خود آماده کنید.
یک کیف مخصوص لوازم ضروری برای کودک خود آماده کنید.

در روز اسباب کشی در صورت مقدور بودن کودکان خود را به مکان دیگری بفرستید.

روز اسباب کشی یکی از پر مشغله ترین و استرس زا ترین روز ها برای شما خواهد بود در صورتی که کودک نیز داشته باشید علاوه بر اسباب کشی مسئولیت مراقبت از آن ها نیز دوچندان می شود.

بهترین کار این است که در روز اسباب کشی در صورت مقدور بودن کودک خود را به مکان دیگری بفرستید و از نزدیکان و فامیل خود خواهش کنید که کودک شما را برای چند ساعتی نگه دارند و از آن ها مراقبت کند. تا خیال تان از بابت آن ها راحت باشد و در هنگام جابجایی اثاثیه و لوازم خانه خود  در جلوی دست و پای شما نباشند در این صورت کارهای مربوط به اسباب کشی سریع تر انجام خواهد شد.

کودک خود را به مکان دیگری بفرستید.
کودک خود را به مکان دیگری بفرستید.

از افرادی فامیل یا پرستار برای نگهداری کودکان کمک بگیرید.

شما نباید در هنگام اسباب کشی توجه خود را نسبت به کودکان کم کنید. در روز اسباب کشی ، در حالی که وسایل شما در حال حمل به داخل کامیون و ماشین  اسباب کشی است ، کسی را برای مراقبت از کودک یا نوزاد نوپا خود تعیین کنید. ممکن است اضطراب  شما برای اسباب کشی باعث ناراحتی کودک شما شود. با کمک گرفتن از فرد دیگر برای مراقبت از نوزاد خود می توانید از این کار جلوگیری کنید. برای مراقبت از آن ها از افراد فامیل و یا یک پرستار کودک کمک بگیرید ، تا به شما کمک می کند تمامی امور برای همه راحت تر پیش برود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس