کارتن زونکن

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

خرید کارتن زونکن

کارتن زونکن

خرید و فروش کارتن زونکن

آیا درباره خرید و فروش کارتن زونکن اطلاعات کافی دارد؟ برای کسب آگاهی در مورد کارتن زونکن و نحوه خرید و فروش آن مطلب زیر را بخوانید.

کارتن های زونکن برای جابجایی پرونده ها و اسناد اداری مناسب هستند. شرکت هایی که به تازگی شروع به کار می کنند یا شرکت ها و اداراتی که در حال جابجایی هستند برای نگهداری و جابجا کردن پرونده های خود به کارتن های زونکن نیاز دارند.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

021-22895364 شعبه شمال تهران
021-77728486 شعبه شرق تهران
021-44440426 شعبه غرب تهران
021-88104479 شعبه مرکز تهران

با یک تماس در خدمت شما هستیم

اگر می خواهید کارتن هایی امن برای بایگانی اسناد را پیدا کنید ، با متخصصان سپند بار تماس بگیرید ، زیرا ممکن است بتوانید بهترین نوع کارتن مناسب برای بسته بندی لوازم خود را که برای شما مقرون به صرفه تر باشد پیدا کنید.

خرید اینترنتی کارتن زونکن اداری

کارتن زونکن چیست؟

جابجایی و اسباب کشی در ادارات و حفظ اسناد و مدارک یکی از پر استرس ترین کارها می باشد چون این مدارک جز اموال آن ها محسوب می شود. یکی از پر کاربرد ترین کارتن ها در پروسه جابجایی و اسباب کشی ادارات کارتن های زونکن می باشد. این کارتن ها مخصوص حمل زونکن های اداری می باشد و علاوه بر حفظ و نگهداری اسناد به نظم دهی آن ها نیز کمک می کند.

در صورتی که نیاز به کارتنی برای نگهداری فایل ها و زونکن اداری دارید ، استفاده از کارتن زونکن یک راه حل ایده آل است.

این کارتن های ذخیره سازی اسناد دارای ضخامت سه لایه و استحکام  زیاد برای ماندگاری بالای اسناد و مدارک هستند.

سپند بار انواع کارتن های زونکن ، خرید کارتن اسباب کشی را در اختیار همه مشتریانی قرار می دهد که نیاز به فضایی برای ذخیره اسناد خود دارند و همچنین کسانی که نیاز به یک کارتن با بدنه محکم و امن برای نگهداری مدارک با ارزش در انبارها یا بایگانی های ادارات دارند.

کارتن زونکن اداری

کاربردهای کارتن زونکن

کارتن زونکن به کارتن هایی اطلاق می شود که مخصوص حمل و نگه داری زونکن و اسناد و پرونده های اداری می باشد. کارتن های بایگانی زونکن از جنس مقوای ۵ لایه یا کارتن پلاست است. در اندازه های مختلف وجود دارد که از استحکام بالایی برخوردار هستند .

کارتن زونکن یکی از پرکاربرد ترین کارتن های اسباب کشی در ادارات و شرکت ها می باشد. این کارتن ها در بایگانی اسناد و مدارک زونکن ها بسیار پرکاربرد می باشد به طوری که این اسناد و مدارک را در محیطی امن نگه می دارد.

برای نظم دهی به پرونده ها و اسناد اداری استفاده از کارتن زونکن یک راه حل مناسب می باشد.

مزایای استفاده از کارتن زونکن

کارتن های مقوایی مخصوص زونکن ، اغلب یک بار جمع می شوند و به سرعت فرو می ریزند و شکل اولیه خود را از دست می دهند ، اما طراحی سه جداره کارتن های زونکن موجود در سپند بار به این معنی است که استحکام  آن ها از موارد مشابه خود در فروشگاه های دیگر بیشتر است.

کارتن زونکن مخصوص نگهداری اسناد با داشتن استحکام کافی ، از خراب شدن اسناد و مدارک جلوگیری می کند.

علاوه بر این ، همه انواع کارتن زونکن موجود در سپند بار دارای هشدارهای بهداشتی و ایمنی در مورد محدودیت های وزن هستند ، که باعث می شود طبق اطلاعات موجود روی کارتن مقدار پرونده یا اسناد متناسب با وزن آن را در داخل کارتن ها جای گذاری کرد.

از مزایای دیگر کارتن زونکن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وجود درب ضمیمه همراه تضمین می کند که اسناد شما همیشه پوشیده و ایمن می ماند.

کارتن های زونکن دارای دو دیواره اضافی برای استحکام بیشتر هستند.

کارتن زونکن دارای فهرست در بالای کارتن برای شناسایی پرونده های داخل آن است.

یک منطقه مرجع در قسمت جلوی کارتن قرار دارد تا محتویات داخل آن را علامت گذاری کند.

یک کارتن زونکن برای نگهداری و بایگانی پرونده و اسناد به کاهش هزینه های ذخیره سازی داخل خانه و آزاد کردن فضای با ارزش دفتر کمک کند.

کارتن زونکن اداری

انواع کارتن زونکن

شرکت های بایگانی اسناد ، غالباً در مورد اندازه کارتن زونکن سؤال دارند. این سؤال مهمی است که باید پاسخ آن داده شود ، زیرا اندازه جعبه های می تواند تأثیر قابل توجهی در هزینه های آن ها داشته باشد.

کارتن های زونکن در اندازه های مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع و اندازه ی کاغذی که در آن قرار می گیرد متفاوت هستند. سه جعبه استاندارد وجود دارد که برای ذخیره اسناد استفاده می شود.

کارتن زونکن مناسب نامه های اداری

کارتن زونکن مناسب نامه های اداری تقریباً اندازه یک جعبه کاغذ A4 هستند. در ادارات تقریباً این کارتن ها ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند ، این نوع کارتن برای نگهداری اسناد به صورت گسترده و یا مستند برای طولانی مدت مناسب می باشد. ابعاد این جعبه ها به اندازه یک برگهA4 است.

کارتن زونکن ۵ لایه

این نوع کارتن زونکن دارای استحکام بالا و قابلیت تحمل وزن بالایی هستند و دارای مونتاژ سریع و آسان می باشد. همچنین دارای دستگیره های مقاوم می باشند که باعث می شود حمل کارتن راحت تر صورت پذیرد. ابعاد این کارتن ها به طول۶۰ ، عرض۳۲ و ارتفاع ۳۶می باشد. در این نوع کارتن ۷عدد زونکن به راحتی قرار می گیرد.

کارتن های مخصوص بایگانی زونکن

این کارتن ها بیشتر در قسمت بایگانی ادارات و شرکت ها کاربرد دارند و اندازه آن ها بزرگ تر می باشد به طوری که ۱۰ عدد زونکن را در خود جای می دهند. این کارتن ها فقط برای ذخیره اسناد حقوقی هستند.

کارتن های مخصوص جابجایی زونکن

این کارتن ها دارای اندازه متوسط و از جنس کارتن ۵ لایه می باشند و برای جابجایی زونکن مفید است. حمل و نقل این نوع کارتن زونکن بسیار راحت می باشد. ابعاد این کارتن زونکن به طول۶۰ ، عرض۴۰ و ارتقاع۴۰ می باشد.

لازم است که بدانید شرکت سپند بار خدمات حمل بار و اسباب کشی را انجام می دهد این شرکت در تمامی نقاط تهران خدمات باربری را ارائه می دهد که به عنوان باربری تهران شناخته شده است شما عزیزان می توانید از خدمات باربری غرب تهران نیز استفاده کنید

خرید و فروش کارتن زونکن

قیمت کارتن زونکن در سپند بار

سپند بارانواع کارتن های بایگانی برای نگهداری زونکن را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد که برای کار آن ها مناسب است.

هر جعبه به دقت ساخته شده است ، تا از اسناد محرمانه به خوبی محافظت کند و در ایمنی کامل باشند. این کارتن ها به گونه ای ساخته شده اند تا در برابر وزن زیاد مقاومت کنند.

در دیجی کارت انواع کارتن زونکن در اندازه های مختلف با بهترین کیفیت و بالاترین استحکام و مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می شود.  قیمت ها در سپند بار با توجه به اندازه کارتن ها و سه لایه یا پنج لایه بودن آن ها متفاوت می باشد در این مرکز خرید و فروش کارتن امکان سفارش کارتن های دسته دوم برای مشتریان فراهم شده است ، قیمت کارتن های زونکن دست دوم از کارتن های نو بسیار پایین تر می باشد اما کیفیت آن ها همچنان در حد بالا است.

قیمت کارتن زونکن با توجه به ظرفیت نگهداری تعداد زونکن ها تغییر می کند به طوری که هر چه زونکن های زیادتری را در خود جای دهند قیمت آن ها بالاتر می باشد.

سپند بار طیف گسترده ای از کارتن های بایگانی را برای پاسخگویی به نیازهای شما برای نگهداری اسناد و مدارک تان ارائه می دهد.

شما می توانید بصورت آنلاین یا از طریق تلفن کارتن زونکن مناسب با نیاز خود را سفارش دهید. سپند بارامکان تحویل سریع و فوری کالا را به مشتریان خود ارائه می دهد.

بهترین مرکز خرید و فروش کارتن زونکن

مراکز خرید متعددی وجود دارند که انواع کارتن های زونکن را در اندازه های مختلف به فروش می رسانند.

اگر به دنبال بهترین مرکز خرید و فروش کارتن زونکن می باشید ما به شما فروشگاه اینترنتی سپند بار را پیشنهاد می دهیم.

فروشگاه اینترنتی سپند بار عرضه کننده انواع کارتن های بسته بندی با اندازه های مختلف می باشد این فروشگاه ارائه دهنده کارتن های دسته دوم نیز می باشد. شما می توانید با سر زدن به قسمت فروشگاهی سپند بار ، با توجه نیاز خود کارتن مناسب را پیدا کنید و از خدمات این مرکز بهره ببرید.

سپند بار به عنوان بهترین مرکز خرید و فروش کارتن های زونکن در اندازه های مختلف برای نگهداری اسناد و پرونده های شما ایده آل هستند و کارتن های کوچک و متوسط ارائه شده در سپند بار فضای کافی برای ذخیره اسناد را دارند. به عنوان مثال ، این ها به خوبی در زیر یا بالای یک میز کار می کنند.

سپند بار  با ارائه با کیفیت ترین کارتن های زونکن امنیت اسناد و داده های شما را بسیار جدی می گیرد ، بنابراین برای مشتریان خود آرامش خاطر را فراهم می کند که بایگانی اسناد آن ها در مکانی ایمن فراهم شود. متخصصان سپند بار هر نوع نیاز مشتریان در مورد بسته بندی و و حفظ و نگهداری لوازم آن ها تامین می کنند.

سپند بار به عنوان بهترین مرکز خرید و فروش کارتن زونکن ، امکان سفارش آنلاین و تلفنی را برای مشتریان خود فراهم کرده است و ارسال درب منزل و سفارش و تحویل فوری را برای تمامی خریداران کارتن بسته بندی امکلن پذیر کرده است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس