خرید بقچه زیپ دار و ساک لباس

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

خرید بقچه زیپ دار

خرید بقچه زیپ دار و ساک لباس

اگر جز‌ء آن دسته از افراد هستید که لباس زیادی در خانه دارید و مجبورید با براشتن یک لباس، بقیه لباس‌ها را هم مجدد مرتب کنید، به شما راه حلی مناسب و کاربردی ارائه می‌دهیم. بقچه زیپ دار یا ساک زیپ دار از آن دسته از وسایلی است که وجودش در هر خانه‌ای واجب است.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

021-22895364 شعبه شمال تهران
021-77728486 شعبه شرق تهران
021-44440426 شعبه غرب تهران
021-88104479 شعبه مرکز تهران

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

خرید ساک زیپ دار

اگر به زودی اسباب کشی و مسافرتی را در پیش دارید بهتر است فکری به حال نظم دادن به البسه و سایر وسایل مشابه کنید. بدون شک دلتان نمی‌خواهد که بعد از یک اسباب کشی طولانی با انبوهی از لباس‌هایی که معلوم نیست هرکدام برای چه کسی بوده است مواجه شوید. یکی از لوازم بسته بندی پرکاربرد بقچه لباس زیپ دار است که می‌توانید مرغوب‌ترین و به صرفه‌ترین مدل آن‌ را در فروشگاه اینترنتی سپند بار به صورت آنلاین یا تلفنی خریداری بفرمایید.

خرید تلفنی

بقچه زیپ دار | کاربرد و مزایا

در گذشته از بقچه برای قرار دادن البسه و سایر لوازم پارچه‌ای مانند روکش متکا و بالش و … استفاده می‌شده‌است. اکنون با کمی تغییرات در نوع پارچه و مکانیسم آن، ساک و یا بقچه زیپ دار به بازار عرضه شد. این بقچه‌های لباس پارچه‌ای در انواع سایز از ۰ تا ۶ ارائه می‌شوند. سایز صفر بسیار کوچک است و می‌تواند برای قرار دادن و چیدن لباس‌های زیر مورد استفاده قرار بگیرند. سایز‌های بزرگ‌تر نیز برای قرار دادن متکا و لحاف و … کاربرد دارد.

فرقی ندارد که قصد اسباب کشی داشته باشید یا نه؛ در هر صورت بقچه زیپ دار در هر خانه ای که پر از لوازم پارچه‌ای است، باید باشد.این وسیله ساده ولی کاربردی همه جا به کار می‌آید. در صورت عدم استفاده از ساک زیپ دار لوازم پارچه‌ای با نظم چیده نمی‌شوند و این قبیل وسایل در معرض رطوبت و آلودگی‌های محیطی قرار می‌گیرند.

بدون شک در اکثر خانه‌های ایرانی کشو کمد لباس آنقدر که باید کافی نیست و افراد خانواده مجبور هستند در قسمتی خالی از کمد انبوهی از لباس و روکش تخت و مبلمان را بگذارند. حال اگر خدای نکرده به یکی از آن اقلام نیاز داشته باشند باید میان انبوهی از وسایل به دنبال لباس مورد نظر خود باشند. بماند که بعد از این کار با چه زحمتی باید وسایل بهم ریخته را جمع کرد.

با ساک و بقچه‌های زیپ دار می‌توانید اقلام مورد نظر را در سایزهای مختلف ساک لباس دسته بندی کنید. از طرفی به دلیل ساختار خوب این ساک‌ها وسایل درون آن در مقابل حشرات مو‌‌ذی و رطوبت محافظت می‌شوند.

مشابه این مشکل در رابطه با اسباب کشی هم وجود دارد. بدون شک تمام لوازم پارچه ای را نمی‌توان درون کارتن اسباب کشی گذاشت و به وسیله‌ای مناسب تر از کارتن برای بسته بندی و حمل و نقل نیاز است.

انواع ابعاد بقچه زیپ دار

همانطور که خدمت شما اعلام شد بقچه لباس از سایزهای ۰ تا ۶ ارائه میگردد. معمولا برای مصارف عادی سایزهای متوسط مانند ۲ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ابعاد سایزهای مختلف ساک زیپ دار طبق لیست زیر است:

 • سایز ۰  : ۱۸×۲۲×۳۰
 • ساز ۰٫۵ : ۲۱×۲۹×۳۶
 • سایز ۱ : ۳۰×۳۹×۴۴
 • سایز ۲ : ۳۵×۴۱×۶۴
 • سایز ۳ : ۴۶×۴۶×۷۴
 • سایز ۴ : ۵۰×۵۰×۸۴
 • سایز ۵ : ۵۰×۵۹×۱۰۰
 • ساز ۶ : ۵۳×۵۱×۱۳۰

البته ابعاد ذکر شده برای ساک لباس تقریبی هستند و استاندارد جهانی و متداول آن به این صورت است. ممکن است بین ۱ الی ۳ سانتی متر ابعاد متفاوت باشد.

بقچه لباس

مزایا خرید بقچه زیپ دار لباس

 1. امکان قرار دادن لباس،متکا، لحاف، پتو، روکش‌ لوازم موجود در رختخواب و انواع عروسک پارچه‌ای
 2. دسته بندی لباس‌های افراد خانه
 3. دسته بندی لباس‌های تابستانی و زمستانی
 4. ایجاد نظم و ترتیب و ساماندهی در چیدمان خانه
 5. ایجاد نظم ظاهری در چیدمان و بسته بندی
 6. جابجایی آسان و سریع با بسته بندی البسه و پارچه‌ها
 7. محافت از البسه در برابر حشرات مو‌ذی
 8. جلوگیری از نفوذ رطوبت، گرد و غبار به به اقلام داخل بقچه
 9. جلوگیری از بو گرفتن لباس‌ها
 10. قابل تا شدن و حمل آسان
 11. قابلیت قرارگیری در زیر تخت، درون کشو، درون کمد و …

کاربرد بقچه لباس زیپ دار در اسباب کشی

یکی از راه‌های مناسب برای جابجایی رخت و لباس استفاده از ساک زیپ دار است. کارتن اسباب کشی یکی از ملزومات بسته بندی اثاثیه می‌باشد اما به دلیل انعطاف پذیری بقچه زیپ دار، عمر طولانی و محافظت بهتر در برابر رطوبت استفاده از بقچه زیپ دار توصیه می‌گردد.

در صورتی که جعبه‌های اسباب کشی زیر چندین بار قرار بگیرند، ساختار خود را از دست خواهند داد. اما از آنجایی که البسه و وسایل پارچه ای نرم و انعطاف پذیر هستند و در اغلب اوقات وجود چند وسیله دیگر بر روی آن‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند، بهتر است از بقچه لباس زیپ دار جهت بسته بندی و پوشش محافط برای قبیل وسایل استفاده نمود.

وجود نظم و ترتیب در روند حمل و نقل بار بسیار قابل توجه است. از طرفی اگر  انبوهی از لباس در کنار هم بسته بندی شوند و دسته بندی در کار نباشد، مطمئناً پس از جابجایی و رسیدن به مقصد، وقت بسیاری را برای مرتب کردن و دسته بندی وسایل صرف خواهید کرد.

بهتر است برای جابجایی راحت و سریع  و جلوگیری از دردسرهای بعدی، از انواع سایز بقچه زیپ دار استفاده شود.

با استفاده از این وسیله لحاف، متکا، پتو، انواع لباس، انواع پارچه را به راحتی حمل کنید و حتی پس از اسباب کشی نیز از آن استفاده نمایید. با قرار دادن البسه در بقچه لباس، از بابت عدم چروک شدن و بهم ریختن لباس‌ها خیالتان راحت خواهد بود.

شما عزیزان می‌توانید در فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار اقدام به خرید بقچه زیپ دار کنید و محصول مورد نظر را انتخاب و پرداخت نمایید.

کاربرد ساک زیپ دار در مسافرت

همیشه استفاده از راه‌های کم خرج و بجا در شرایطی لذت بخش است. البته در نظر گرفتن کیفیت در این مسئله غیر قابل انکار نیست!

به طور معمول برای یک مسافرت چند روزه تمام وسایل و لباس‌ها را در یک چمدان بزرگ می‌چینند؛ اما اگر چمدان به اندازه کافی بزرگ نباشد و یا اگر مسافرت درازی در پیش داشته باشیم و چمدان کافی در دسترس نباشد چطور؟

قطعاً خرید یک چمدان یا ساک مسافرتی برای چند دست لباس و متکا منطقی به نظر نمی‌رسد. چرا که هزینه و قیمت چمدان بسیار بالا است. در اینگونه مواقع می‌توان از روش‌های جایگزین اما ایمن استفاده کرد. خرید بقچه زیپدار چاره ماجرا است.

بقچه‌های زیپ دار قیمت مناسبی دارند و برای حمل و دسته بندی لوازم پارچه‌ای و منعطف ایده‌آل هستند. اگر فرزندی در خانواده دارید و او بسیار بر آوردن عروسک‌های خود اصرار دارد می‌توانید به راحتی عروسک‌های کوچک و بزرگ او را در بقچه لباس زیپ دار قرار دهید و با خود حمل کنید. مزیت این بقچه‌ها در این است که می‌توانید هرجایی قرارشان دهید و بسیار منعطف پذیر هستند.

همانطور که خدمت شما اعلام شد بقچه لباس در انواع ابعاد ارائه می‌گردد. با توجه به میزان وسیله‌های خود و نحوه جابجایی، یک یا چند بقچه زیپ دار کوچک و بزرگ را انتخاب نمایید.

فروش بقچه زیپ دار

فروش بقچه زیپ دار در فروشگاه سپند بار

شرکت اتوبار و باربری سپند بار سال‌ها در حال فعالیت در زمینه حمل بار و بسته بندی است. به دلیل تجربه و تخصصی که در این مورد داریم بهترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه در فروشگاه اینترنتی ما در دسترس عموم است. در این فروشگاه تمامی اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای جابجایی و اسباب کشی در نظر گرفته شده‌است. یکی از این اقلام پر کاربرد بقچه زیپ دار است.

شرکت سپند بار با توجه به کسب رضایت مشتری، همواره در تلاش است خدماتی با کیفیت در کنار تعرفه‌هایی مناسب را ارائه دهد. اقلام قابل فروش و عرضه در فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار قیمت مناسبی نسبت به بازار دارند.

سپند بار به واسطه داشتن بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی و بسته بندی از بهترین اجناس و با کیفیت‌ترین تجهیزات بسته بندی مطلع است. تجهیزاتی که تیم بسته بندی ما در منازل مشتریان استفاده می‌کنند، در فروشگاه ما به فروش می‌رسد. این لوازم بسته بندی هیچ تفاوتی با لوازم استفاده شده توسط تیم بسته اثاثیه ندارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

ارسال مرسوله به سراسر کشور

اگر نمی‌خواهید برای خرید چند قلم جنس سوخت خودرو و یا انرژی خود را در خیابان‌ها صرف کنید، خرید اینترنتی بهترین و راحت‌ترین گزینه است.

هر کجای ایران که هستید می‌توانید با ورود به فروشگاه اینترنتی و مروری بر توضیحات محصولات، بر حسب نیاز خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. پس از پرداخت هزینه محصول، سفارش از سمت شما عزیزان ثبت می‌گردد. پس از ثبت سفارش محصول از انبار پردازش می‌شود و برای شما در هرکجای ایران که هستید ارسال می‌گردد. نهایت تا ۴ روز کاری مرسوله به دست شما می‌رسد.

قیمت بقچه زیپ دار

بقچه های زیپ دار در انواع و ابعاد مختلفی عرضه می‌‌شوند. طبیعتاً بقچه لباس سایز ۰ قیمت پایین تری نسبت به بقچه لباس سایز ۵ دارد. جنس بقچه لباس در میزان قیمت دخیل است. بقچه‌های زیپ دار موجود در سپند بار از الیاف پارچه‌ای هستند و دارای چند لایه داخلی می‌باشند.

قیمت خرید ساک زیپ دار در لیست محصولات موجود است. همچنین اگر قصد خرید تلفنی محصولات بسته بندی را دارید، قیمت خرید در طی توضیحات خدمت شما اعلام خواهد شد.

قیمت ارزان دلیل بر کیفیت پایین کالا نمی‌باشد. استراتژی سپند بار رضایت مشتری است. ازین رو سود کمتر مساوی است با قیمت پایین و متعاقبا رضایت مشتریان گرامی را در پی دارد.

بقچه زیپ دار

فروشگاه اینترنتی خرید بقچه زیپ دار

ورود تکنولوژی با آسان‌تر شدن کارها همراه بوده‌است. خرید اینترنتی در فرسنگ‌ها دورتر یکی از صدها فایده آن است. عزیزانی که به دلیل مسافرت، اسباب کشی و به منظور ساماندهی وسایل خانه قصد خرید بقچه لباس زیپ دار را دارید می‌توانید تنها طی چند دقیقه سفارش خود را به صورت ایترنتی ثبت نمایید.

در فروشگاه اینترنتی سپند بار تمام لازمه‌های یک بسته بندی صحیح و اصولی در معرض فروش است و از همین تجهیزات عالی در بسته بندی وسایل مشتریانی که قصد حمل بار با شرکت سپند بار را دارند، استفاده می‌گردد.

اگر قصد دارید تا لیست کاملی از محصولات را مشاهده بفرمایید وارد لینک زیر شوید:

ورود به فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار

خرید تلفنی ساک زیپ دار

اگر وارد فروشگاه سپند بار شده باشید لیست کاملی از محصولات به علاوه توضیحات آن را مشاهده خواهید کرد. اما برخی از عزیزان بنا به دلایلی و بر طبق شرایط خاصی که دارند متمایل هستند تا قبل از خرید محصول از تمام جزئیات مطلع شوند و پاسخی برای سوالات خود پیدا کنند. برای مثال با توجه به مقدار X وسایل چه مقدار سلفون، وکیوم بگ و یا بقچه لازم است و یا مشخصات محصول Y به چه صورت است!

شفافیت کاری وظیفه  هر شرکتی است و پشتیبانی در هر کسب و کاری یک لازمه است. پس اگر قصد خرید بقچه زیپ دار یا سایر لوازم بسته بندی را دارید همین الآن با پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی ما در تماس باشید.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

ویژگی ساک زیپ دار موجود در مرکز فروش سپند بار

بقچه لباس و ساک زیپ دار موجود در فروشگاه سپند بار دارای مشخصات زیر است:

 • از جنس پارچه می باشد و جنس نرم و منعطفی دارد.
 • بقچه زیپ دار چند لایه است و لایه میانی الیافی دارد که از نفوذ رطوبت جلوگیری می‌کند.
 • الیاف این ساک فاقد مواد شیمیایی است و از جنس اسپان باند است. به راحتی می توانید البسه و وسایل بهداشتی را در آن قرار دهید.
 • روی بافت پارچه سوراخ‌های بسیار ریزی تعبیه شده‌است تا درون بقچه جریان هوا وجود داشته باشد.
 • وجود جریان هوا درون بقچه از بو گرفتن وسایل درون جلوگیری می‌کند.
 • شستشوی راحت از مزایا این نوع بقچه است.
 • امکان شستشو با ماشین لباسشویی وجود دارد.
 • سبک و کم حجم می باشد.
 • به راحتی حمل می‌گردد.
 • در صورتی که قصد استفاده از آن را ندارید قابلیت تا شدن دارد.

ساک زیپ دار

خرید بقچه زیپ دار

اگر به دنبال نظم‌دهی و آرشیو لباس‌ و لوازم روی تخت هستید بهترین انتخاب، بقچه زیپ دار است. این وسیله با ظاهر ساده اما کاربرد فراوان در اسباب کشی، مسافرت و چیدمان مرتب به نجات آدم می‌آید. امکان استفاده از بقچه زیپ دار یا ساک زیپ دار در همه جای خانه وجود دارد. از زیر تخت گرفته تا داخل کمد لباس ها؛ همچنین اگر قصد مسافرت دارید می‌توانید این بقچه لباس جمع و جور را در هر وسیلهٔ نقلیه ای قرار دهید. بافت این وسیله بسیار نرم و منعطف پذیر است و به دلیل بهره‌مندی از الیاف بهداشتی برای استفاده های  بهداشتی نیز کاربرد دارد.

این محصول پرکاربرد را می‌توانید در کیفیت خوب و قیمت ارزان از فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار تهیه نمایید. در صورت نیاز با شماره تماس شبانه روزی ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ در تماس باشید.

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس