خرید وکیوم بگ

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

خرید وکوم بگ

خرید وکیوم بگ

حمل و نقل لباس، پتو و متکا شاید کار مشکلی نباشد اما بسیار جاگیر هستند و درصد زیادی از اتومبیل شما یا ماشین باربری را اشغال می‌کنند. اما آیا راه حلی وجود دارد؟ امکان ندارد که در قرن ۲۱ ابزاری برای رفع این مشکل اختراع نشده باشد! وکیوم بگ که با نام کیسه وکیوم و وکیوم لباس و رختخواب نیز شناخته می‌شود راه حل شما است. کافی است با خرید وکیوم بگ همه چیز را تغییر دهید.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

021-22895364 شعبه شمال تهران
021-77728486 شعبه شرق تهران
021-44440426 شعبه غرب تهران
021-88104479 شعبه مرکز تهران

با یک تماس در خدمت شما هستیم

خرید وکیوم بگ

این وسیله با ظاهری ساده کاربرد شگفت انگیزی دارد. به راحتی تا ۷۵درصد حجم البسه را کاهش دهید. از آنجایی که یکی از لازمه‌های اسباب کشی و مسافرت این وسیله جالب است، می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سپند بار به راحتی و با قیمتی استثنایی اقدام به خرید وکیوم بگ نمایید.

درباره وکیوم بگ

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای یک مسافرت چند روزه، دو الی سه عدد متکا، پتو و چند دست لباس را با خود حمل کردید در حالی که به تعداد بیشتری از آن اقلام احتیاج داشتید. اما به دلیل نداشتن جای کافی در چمدان یا ماشین شخصی ترجیح دادید تعداد آن‌ها را کم کنید.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن فضای کافی در منزل، نمی‌توانند وسایل مورد نظر خود را خریداری کنند. از طرفی اگر به دکوراسیون منزل اهمیت می‌دهید دوست ندارید که فضای قابل دید خانه شما از وسایلی پر شود که به دلیل نداشتن فضا امکان قرار دادن آن‌ها در کمد وجود نداشته است.

همچنین یکی از مسائلی که می‌تواند هزینه‌های باربری و اسباب کشی شما را بالا ببرند نوع ماشین باربری و میزان وسایل شما می‌باشد. طبیعی است که هرچقدر وسایل کمتر و یا کم حجم تر باشد نیاز به ماشین باربری کوچکتر، زمان کمتر برای حمل بار و در نتیجه نیاز به خرج کمتر است!

وکیوم لباس

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار آزاردهنده است کاهش کیفیت البسه بر اثر رطوبت، آلودگی و حمله حشرات مختلف است. حتی اگر متکا، پتو و لباس‌های شما در یک کشو و کمد امن هم باشند احتمال پیشامد چنین مشکلاتی وجود دارد.

بدون شک همه‌ی ما یکی از این مشکلات را تجربه کره‌ایم. اما خرید وکیوم بگ راه چاره است. از این وسیله معجزه‌گر استفاده کنید و متوجه کاربرد بی‌نظیر آن شوید. مطمئنا وسیله‌ای که چند عدد متکا را با کاهش حجم به اندازه یک پتوی مسافرتی کند بسیار جالب و کاربردی است. همچنین وکیوم لباس و رختخواب به دلیل خاصیت پوشش دهندگی‌ای که دارد می‌تواند محافظ خوبی برای انواع لباس باشد.

اگر با مکانیزم عملکرد این وسیله آشنا نیستید با ادامه مطلب همراه باشید.

وکیوم بگ چیست

وکیوم بگ یک محفظه پلاستیکی است که نوع مرغوب آن از جنس PVC می‌باشد. در یک سمت وکیوم بگ زیپ کیپ وجود دارد که می‌توانید وسایل مورد نظر خود را از آن قسمت درون وکیوم لباس قرار دهید و سپس این زیپ کیپ را ببندید.

شما می‌توانید هر لباس و وسیله‌ای که دارای حجم است  و با عمل مکش حجم آن قابل کاهش می‌باشد را درون وکیوم بگ یا وکیوم لباس قرار دهید. واژه وکیوم نیز به به مکش جارو برقی برمی‌گردد. با استفاده از سری جارو برقی‌های معمولی و مکش هوای درون وکیوم بگ حجم البسه، متکا و بالشت تا ۷۵ کاهش می‌یابد. این مکش از طریق دریچه بالایی کیسه وکیوم صورت می‌گیرد.

وکیوم لباس در ابعاد مختلفی موجود است و که می‌توانید بسته به نیاز خود اقدام به خرید وکیوم بگ کنید. فروشگاه سپند بار به صورت اینترنتی و تلفنی امکان خرید وکیوم بگ کاربردی را فراهم کرده‌است.

فواید و موارد استفاده از وکیوم بگ

 1. کاهش حجم لباس و رختخواب تا ۷۵ درصد حجم اولیه
 2. محافظت از لوازم در برابر حمله حشرات و گرد و خاک
 3. جلوگیری از رطوبت البسه و بو گرفتگی آن‌ها
 4. محافظ در برابر نفوذ باکتری‌های گوناگون
 5. قابل استفاده برای حمل و نقل وسایل خانگی و یا استفاده خانگی
کیسه وکیوم تهران
کیسه وکیوم تهران

نحوه استفاده از وکیوم بگ یا وکیوم لباس

 • ابتدا با توجه به میزان وسایلی که دارید نسبت به خرید وکیوم بگ در ابعاد مناسب اقدام کنید.
 • سپس پتو، لباس، کاپشن، متکا، لحاف و سایر وسایل مورد نظر را در وکیوم بگ قرار دهید.
 • وسایل را به طور منظم و طبقه‌بندی شده روی هم در وکیوم لباس بچینید تا عمل کاهش حجم با نظم بهتری صورت پذیرد.
 • پس از چیدمان منظم البسه، زیپ کیپ را به طور کامل ببندید تا راه عبور هوا از این قسمت وجود نداشته باشد.
 •  درب دریچه بالایی کیسه وکیوم را باز کرده و لوله جارو برقی را درون آن قرار دهید.
 • با عمل مکش جارو برقی تمامی هوای موجود در میان لباس‌ها و سایر وسایل قرار گرفته شده در آن به کمترین حد خود می‌رسد. این کار را تا جایی ادامه دهید که به تشخیص خودتان هیچ هوایی درون وکیوم بگ باقی نمانده باشد.
 • پس از برداشتن لوله جارو برقی، به سرعت درب دریچه وکیوم لباس را ببندید تا هیچ هوایی مجدد درون وسایل نرود. هر چقدر زودتر درب دریچه را ببندید، شاهد حجم کمتری خواهید بود.
 • به همین راحتی حجم وسایلی که با فشار دست پایین می روند را به کمترین حد ممکن برسانید.
 • کیسه وکیوم را می‌توانید درون چمدان، کمد، زیر تخت و سایر وسایل خود قرار دهید.

جارو برقی ندارم، چطور از کیسه وکیوم استفاده کنم؟ در صورتی که به جارو برقی دسترسی ندارید می‌توانید از پمپ مخصوص وکیوم بگ استفاده نمایید. البته این پمپ را باید به طور جداگانه خریداری بفرمایید.

ابعاد وکیوم لباس و رختخواب

کیسه های وکیوم در ابعاد مختلفی قابل خرید هستند که با توجه به میزان البسه و رختخواب قادر خواهید بود یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید.

 • وکیوم بگ کوچک سایز در ابعاد ۶۰*۵۰
 • وکیوم بگ متوسط سایز در ابعاد ۸۰*۶۰
 • وکیوم بگ بزرگ سایز در ابعاد ۱۰۰*۷۰
 • وکیوم بگ خیلی بزرگ در ابعاد ۱۰۰*۸۰
 • وکیوم بگ بسیار بزرگ در ابعاد ۱۳۰*۸۰

انتخاب سایز درست وکیوم بگ

برای انتخاب سایز مناسب وکیوم بگ اول از هرچیز باید مکان قرارگیری کیسه وکیوم را در نظر بگیرید. برای مثال اگر قصد دارید که کیسه وکیوم را درون چمدان قرار دهید، ابعاد آن باید متناسب با چمدان باشد. در غیر اینصورت اطراف وکیوم بگ بیرون چمدان خواهد ماند.

اگر قصد دارید که چند دست لباس یا متکا کوچک را در کیسه وکیوم قرار دهید نیازی به خرید وکیوم سایز بسیار بزرگ نیست. اما اگر می‌خواهید چند دست لباس و متکا یا پتو و یا ابعاد بزرگی از وسایل را در کیسه حجم دهنده لباس جا دهید، بهتر است اقدام به خرید وکیوم بگ با ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ نمایید.

در صورتی که قصد خرید وکیوم بگ را دارید و در انتخاب ابعاد آن مطمسن نمی باشید با مشاوره شبانه روزی سپند بار ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.

وکیوم بگ چیست

کیسه وکیوم

خرید وکیوم بگ در فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار

اگر قصد خرید اینترنتی و یا تلفنی وکیوم بگ با قیمت مناسب و کیفیت درجه ۱ را دارید، فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار در خدمت شما است. اقلامی که در فروشگاه به فروش می‌رسد همگی لازمه‌های یک اسباب کشی و حمل و نقل ایمن و راحت است. از نایلون حبابدار برای محافظت از وسایل در مقابل ضربه و آلودگی گرفته تا وکیوم بگ معجزه‌گر  همگی در این فروشگاه قابل خرید است. شایان ذکر است که گفته شو این اجناس فقط برای حمل و نقل وسایل نیستند، بلکه بسیاری از این لوازم برای منزل و مسافرت کاربرد دارند. با توجه به هدف شما هر کدام از لوازم قابل خرید در فروشگاه، کاربردی دارند.

کیسه وکیوم جزء آن دسته از اقلامی است که در هر فروشگاه و مغازه‌ای پیدا نمی‌شود. بسیاری از افراد تمایل به خرید اینترنتی این قبیل اجناس دارند.

خرید اینترنتی دو مزیت اصلی دارد:

 • در خرید اینترنتی امکان مقایسه قیمت و کیفیت وجود دارد.
 • در خرید اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نیست و با پرداخت مقدار اندکی هزینه پستی کالای خریداری شده به منزل و یا محل کار شما می‌رسد.

اما یکی از مواردی که باید در خرید اینترنتی و تلفنی رعایت گردد اعتماد به سایت و یا فروشنده مورد نظر است. این مورد تنها در مورد خرید وکیوم بگ مطرح نیست چرا که این قبیل اجناس قیمت پایینی دارند و ضرر مالی به اندازه‌ای جدی مطرح نیست. اما تصور کنید به دلیل پرداخت هزینه گزاف و دریافت محصولی که با کیفیت موردانتظار شما مطابق نبوده است می‌تواند منجر به چه مشکلاتی شود.

ما اینجا هستیم تا به شما عزیزان اطمینان دهیم با تکیه بر سابقه درخشان و مجوز رسمی، بهترین انتخاب شما خواهم بود.

ورود به فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار

چرا خرید وکیوم بگ از شرکت سپند بار

شرکت اتوبار و باربری سپند بار بیش از یک دهه است که در حوزه باربری و اسباب کشی در حال فعالیت است. یکی از دلایل موفقیت سپند بار، بسته بندی اصولی و حرفه‌ای بر اساس متدهای روز دنیا بوده‌است.

لوازم و تجهیزات بسته بندی از مرغوب ترین جنس ممکن است. با توجه به سابقه و دانشی که وجود دارد کاملاً از اقلامی که در خور بسته بندی و پوشانندگی وسایل خانگی هستند مطلع می‌باشیم. همین اقلام بسته بندی با جنس درجه۱ در فروشگاه اینترنتی سپند بار به فروش می‌رسد.

اگر قصد خرید وکیوم بگ و سایر لوازم بسته بندی را دارید می‌توانید وارد فروشگاه اینترنتی سپند بار شوید و بر اساس توضیحات محصول ایده آل خودتان را خریداری نمایید.

وکیوم بگ

خرید وکیوم بگ در اصفهان

هر کجای ایران که هستید اجناس خریداری شده به دست شما عزیزان خواهد رسید. دیگر نگران کمبود امکانات و یا بالا بودن قیمت اجناس در محل زندگی خود نباشید.

اگر به دنبال خرید وکیوم بگ استاندارد با قیمت مناسب هستید می‌توانید از این سایت این محصول را سفارش دهید. بسیاری از خریداران و متقاضیان ما عزیزان اصفهانی هستند و ما به تمام نقاط ایران زمین ارسال محصولات داریم.

شما عزیزان تنها کافی است به صورت اینترنتی یا تلفنی سفارش خود را ثبت کرده و پس از پرداخت منتظر تحویل محصول در کمترین زمان ممکن باشید. بدون شک از این محصول بهترین استفاده را خواهید برد.

خرید وکیوم لباس در تهران

همشهریان تهرانی؛ نیازی نیست که برای خرید برخی اجناس بسته بندی ماشین خود را به خیابان‌های شلوغ پایتخت ببرید یا با استفاده از خطوط حمل و نقل عمومی خود را کلافه کنید. پیدا کردن فروشنده ای مجرب و مورد اطمینان که محصولات را به صورت غیرحضوری بفروشد یک نعمت است.

به راحتی با چند کلیک سفارش خودتان را ثبت کنید. اگر در نظر دارید جهت خرید وکیوم بگ و سایر لوازم بسته بندی به صورت تلفنی سفارش را ثبت نمایید و یا درخواست اخذ مشاوره دارید با تلفن‌های زیر در تماس باشید.

هر کجای ایران که باشید شبانه روزی به شما خدمات مشاوره ارائه خواهیم داد.

021-22870614 شعبه شمال تهران
021-88936830 شعبه شرق تهران
021-44200390 شعبه غرب تهران
021-88936830 شعبه مرکز تهران

وکیوم بگ ارزان

سود کم مساوی است با قیمت  مناسب و ارزان؛ رضایت مشتری در مجموعه سپند بار یک استراتژی است. قیمت‌هایی که برای محصولات خود در نظر گرفته‌ایم بسیار مناسب هستند. البته این موضوع با کاهش کیفیت همراه نیست!

چرا که در صورت کیفیت پایین وسایل خانگی و اداری بسته بندی به نحو احسنت انجام نخواهند شد و عملاً فروش چنین محصولاتی بی فایده خواهد بود.

قیمت وکیوم بگ

وکیوم بگ‌ها در ابعاد مختلفی موجود هستند و با افزایش ابعاد آن تا حدودی بر قیمت وکیوم لباس و رختخواب افزوده خواهد شد. در مرحله خرید وکیوم بگ می‌توانید قیمت کالا را مشاهده نمایید یا از مشاورین شبانه روزی مشاوره استعلام بگیرید. کیفیت عالی به همراه قیمت منصفانه با فروشگاه سپند بار ممکن است.

کاهش دهنده حجم لباس

خرید وکیوم بگ با ویژگی عالی

اجناسی همچون وکیوم لباس و رختخواب باید از جنس پلاستیک قوی داشته باشند و با کوچکترین ضربه و جابجایی شکننده نشوند و سطح آن دچار سوراخ و خراش نگردد.

همچنین زیپ کیپ و دریچه وکیوم لباس باید استاندارد باشند؛ در غیر اینصورت پس از مکش هوای درون آن مجدد به حالت اولیه باز خواهد گشت.

ویژگی وکیوم بگ موجود در فروشگاه سپند بار:

 • موجود در ابعاد مختلف
 • ظاهر شیشه‌ای شفاف ساده
 • وزن وکیوم بگ در حدود ۱۰۰ گرم
 • جنس پلاستیک PVC با کیفیت و منعطف
 • مقاوم در برابر خش خوردگی
 • زیپ کیپ و دریچه استاندارد
 • کاهش حجم تا ۷۵ درصد حجم اولیه
 • محافظ قطعی از لباس و پتو و …
 • عایق در برابر گرد و خاک
 • محافظ البسه و رختخواب در برابر رطوبت، میکروب و باکتری
 • گارانتی صحت و سلامت فیزیکی

اگر قصد خرید وکیوم بگ را دارید می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به پرداخت نمایید. در صورت داشتن سوال و ابهام و یا تمایل به ثبت سفارش تلفنی با شماره تماس ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ در تماس باشید.

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر
2 سال قبل

اصل کاری قیمت گفته نشده . هزینه حمل هم به عهده کیست؟

آول
1 سال قبل

سلام . من برای تشک قبلا استفاده کردم که نمونه خارجی بود اما نمونه های داخلی ابعاد شون کوچک هستن ، حداقل طول تشک ۱/۵۰ هست که داخل وکیوم جا نمیشه

got to up

شماره های تماس