خرید چسب بسته بندی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

چسب بسته بندی

خرید چسب بسته بندی

خرید کارتن بسته بندی با خرید چسب بسته بندی همراه است. امکان ندارد که در پی خرید کارتن نیازی به چسب بسته بندی نداشته باشید. این چسب غیر از محکم کردن کارتن، نقش مهمی در افزایش استحکام و مقاومت کارتن دارد. هنگامی که قصد اسباب کشی یا انبار کردن را دارید و وسایلتان را در کارتن جمع آوری کرده اید، باید وسیله‌ای در کار باشد تا تمام قسمت‌های کارتن را بپوشاند. استفاده از چسب کارتن برای بستن درب آن بسیار ضروری است. چسب بسته بندی ارائه شده در فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار دارای استحکام بالا و قدرت چسبندگی قابل توجهی است. به طوری که می‌توانید برای سنگین‌ترین کارتن‌ها از این چسب استفاده نمایید.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

021-22895364 شعبه شمال تهران
021-77728486 شعبه شرق تهران
021-44440426 شعبه غرب تهران
021-88104479 شعبه مرکز تهران

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

خرید اینترنتی چسب بسته بندی

چسب بسته بندی

وقتی صحبت از بسته بندی می‌شود اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند کارتن بسته بندی است. کارتن‌های بسته بندی در انواع ابعاد و لایه بندی ارائه می‌شوند. در صورتی که این کارتن‌ها محکم نشوند عملاً بسته بندی بی فایده است. چسب کارتن به طور اختصاصی برای این کار طراحی و ساخته شده‌است.

چسب بسته بندی و یا چسب کارتن فقط برای بستن درب کارتن نیست. بلکه در مشاغل و موارد گوناگون کاربرد دارد. برای مثال اگر یک کالا را با نایلون حبابدار یا سلفون کاور کرده باشید در آخر جهت جلوگیری از باز شدن آن‌ها باید از چسب بسته بندی استفاده شود.

محکم کاری بدون چسب بسته بندی عملاً غیرممکن است.

چسب کارتن

چسب کارتن چیست

چسب کارتن بسته بندی، چسب‌هایی هستند که به صورت نواری و در انواع شفاف و کدر در دسترس هستند.

این چسب ها در پهنای مختلفی مانند پهنای ۴۸میلی متر تولید می‌شود.  چسب کارتن یا چسب بسته بندی دارای قدرت تحمل بار سنگین و استحکام بالایی است. این گونه چسب‌ها در برابر رطوبت نیز مقاومت نشان می‌دهند و به راحتی چسبانندگی خود را از دست نمی‌دهند.

ضخامت این چسب به طور معمول به ۱میلی‌متر نمی‌رسد و نوع چسب بکار رفته از جنس آکریلیک پایه حلال است.

کاربرد چسب کارتن

 • بستن درب انواع کارتن بسته بندی (چندلایه و روغنی)
 • محکم کردن انواع کارتن با افزایش استحکام دیواره‌ها
 • ایجاد یک خاصیت ضدآب و ضد رطوبت سطحی در صورت پوشش کلی جعبه
 • چسب زدن بابل رپ و انواع سلفون جهت محکم کردن
 • قابل استفاده بر روی استیل
 • قابل استفاده بر روی انواع کاغذ و مقوا

چسب پهن کارتن

چرا خرید چسب بسته بندی

غالب مردم برای جابجایی وسایل‌شان از کارتن استفاده می کنند و یا در برخی مشاغل جهت انبار کردن کالا از کارتن استفاده می گردد.

شاید عده‌ای ترجیح دهند که جهت پرداخت هزینه‌های پایین تر می تواند از چسب‌های نواری کوچک یا منگنه استفاده کنند. اما عدم استفاده از چسب پهن و پشت گوش انداختن فواید استفاده از آن می‌تواند خساراتی را به بار اورد.

همانطور که مطلع هستید کارتن از جنس مقوا است و حتی در صورت استفاده از مقاوم‌ترین جنس آن احتمال دارد مقوا از قسمت زیرین پاره شود و یا درب آن باز شود.  همچنین اگر وسایلتان را با تجهیزات دیگری مانند نایلون حبابدار کاور کنید احتمال باز شدن و یا پاره شدن قسمت‌های حساس آن وجود دارد.

چسب نواری بسته بندی با استحکام کششی که دارد می‌تواند حکم زره را به عمل بیاورد. برای مثال اگر کارتن بسته بندی را نه فقط در قسمت درب آن بلکه در اکثر نقاط جعبه استفاده نمایید، حتی با وجود پاره شدن مقوا، به دلیل یکپارچگی که چسب به وجود آورده است جعبه از هم متلاشی نمی شود و وسایل درون کارتن محافظت می‌شوند.

به همین دلیل برخی از نوع شفاف چسب بسته بندی، جهت جلد کتب درسی استفاده می کنند تا در طول تحصیل به بافت جلد اول کتاب آسیب نرسد و در مقابل پاره شدن و رطوبت مقاوم گردد.

محکم کاری در هر امری منطقی و لازم است. اگر قصد حمل بار سنگین و انبار کردن بارهای حساسی را دارید حتما اقدام به خرید چسب بسته بندی نمایید.

نکات استفاده از چسب کارتن

 • چسب نواری بسته بندی را نهایت در درجه ۴۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
 • چسب کارتن باید دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.
 • از اعمال فشار اضافی اجتناب نمایید.
 • از پرتاب حلقه‌های چسب اجتناب نمایید.
 • با افزایش وزن و ابعاد جعبه نیاز به استفاده از چسب‌های قوی با پهنای بیشتر است.
 • بهتر است کارتن های خودچسب ۲۴ ساعت قبل از انجام عملیات بسته بندی به محل مصرف انتقال داده شوند.
 • اگر انتخاب نوع نوارچسب مناسب برای شما بسیار حائز اهمیت است و در واحد صنعتی و تولیدی از تجهیزات استفاده می‌کنید، بهتر است یک نوع نوارچسب را انتخاب بفرمایید و پس از چسباندن به کارتن‌های بسته بندی گوناگون به مدت مشخصی در انبار یا محل نگهداری مورد نظر قرار دهید. زمان ماندگاری که از محصول مورد نظر دارید را یادداشت بفرمایید و با ماندگاری حداقلی و حداکثری چسب مقایسه کنید. بر اساس گزارش‌های کتبی حاصل شده می توانید انتخاب کنید که در انتخاب‌های بعدی باید سراغ چگونه چسبی بروید.
 • هوای سرد در کاهش ماندگاری چسبندگی چسب‌هایی که پایه آکریلیک دارند مؤثر است. پس تا جای ممکن چسب و محصول چسب زده شده‌ را در چنین شرایطی نگهداری ننمایید یا بدانید که ماندگاری چسب کاهش پیدا می‌کند.
 • چسب‌های پایه آکریلیک در دمای کمتر از -۵ درجه دچار کاهش کارایی می‌‌گردند.
 • ترجیحاً کارتن و جعبه‌هایی را که قصد دارید چسب بزنید را از ۲۴ساعت قبل از بسته بندی، به محل نگهداری منتقل کنید. با این روش هنگام بسته بندی توسط چسب، کارتن از نظر دمایی و رطوبت با شرایط محیطی که نگهداری می‌شود تطابق دارد.
 • کارتن و سایر کاورهایی که با چسب بسته بندی کرده‌اید را در معرض رطوبت، بارش باران، نور خورشید و وزش باد قرار ندهید.

چسب زن اتوماتیک

استفاده از ماشین چسب زن یا چسب کش

افرادی که به طور مرتب نیاز به بسته بندی و پک کردن وسایل دارند حتما باید یک ماشین اتوماتیک یا غیراتوماتیک چسب زن را خریداری بفرمایند. چنانچه در یک کارگاه مشغول به کار هستید و هر روز تعداد زیادی جعبه را باید چسب بزنید خرید این دستگاه یک الزام است.

در صورتی که چسب بسته بندی را خریداری کرده‌اید در هنگام استفاده از این دستگاه یک سری نکات را رعایت بفرمایید.

 • از تمیز بودن دستگاه چسب کش اطمینان حاصل بفرمایید.
 • دستگاه تراز باشد.
 • نوع چسب خریداری شده به علاوه عملکرد دستگاه در نحوه و تداوم چسبندگی مؤثر است.
 • در ماشین های بسته بندی در بازوهای اعمال فشار باید قدرت و هماهنگی وجود داشته باشد.
 • کیفیت رولرهای چسباننده نوار چسب خوب باشد.
 • به طور منظم غلطک دستگاه از ضایعات چسب تمیز گردد.
 • تیغه دستگاه توانایی برش چسب را داشته باشد.
 • محل نصب تیغه‌های دستگاه با توجه به سایز کارتن تنظیم گردد.
 • تیغ کاتر متناسب با پهنای چسب باشد.
 • در صورت کندی تیغ یا لبه دار شدن آن، نسبت به تغییر تیغه اقدام نمایید.
 • جهت قرارگیری تیغه در دستگاه چسب زن صحیح باشد.
 • سرعت و کیفیت نقاله حمل کارتن هماهنگ و درست باشد.
 • با افزایش وزن کارتن از چسب بسته بندی پر قدرت تری استفاده نمایید.

فروش چسب پهن

خرید چسب بسته بندی و ارسال به سراسر کشور

از اهمیت و کاربرد چسب بسته بندی به شما گفتیم. این چسب در پهنا و رنگ‌های گوناگونی ارائه می‌شود که رنگ قهوه‌‌ای آن بسیار بر روی جعبه و کارتن بسته بندی جلوه‌ی هماهنگی ایجاد می‌نماید. اگر به دنبال خرید بهترین چسب برای کارتن هستید می‌توانید خرید خود را از فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار ثبت نمایید.

این فروشگاه ملزومات بسته بندی پیشرفته را در اختیار همگان قرار می‌دهد. هر کجای ایران که هستید می‌توانید بهترین کیفیت چسب کارتن را به صورت آنلاین یا تلفنی خریداری بفرمایید.

ورود به فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی سپند بار

شرکت سپند بار

اطمینان در خرید محصول شرط اول است. شرکت باربری و حمل بار سپند بار سال‌ها در حال فعالیت در تهران است. این شرکت امور مرتبط با باربری و اسباب کشی به همراه خدمات تخصصی بسته بندی را انجام می‌دهد.

سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی می‌باشد که این بدان معنا است که از اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از این پروسه همگام با بهترین و به روزترین متدها انجام می‌پذیرد.

بسته بندی اثاثیه به منظور حفاظت از لوازم در برابر آسیب فیزیکی و جلوگیری از نفوذ شرایط بیرونی نامطلوب است. اگر کالا و محصولات به شیوه ای درست و با تجهیزاتی کارآمد بسته بندی نشوند هرگونه خساراتی محتمل است.

بدین منظور تیمی ویژه در در زمینه بسته بندی حرفه ای اختصاص داده‌ایم. تجهیزاتی که در بسته بندی وسایل استفاده می‌شود بسیار مرغوب و درجه ۱ هستند. در نتیجه در طی یک دهه فعالیت خود توانستیم با بهره از برترین‌ها یک باربری و اسباب کشی مطمئن و ایمن را برای مشتریان عزیزمان به یادگار بگذاریم.

فروشگاه لوازم بسته بندی | خرید چسب

فروشگاه لوازم بسته بندی پیشرفته با هدف بهبود روند بسته بندی و دسترسی همگان به امکانات راه اندازی شده‌است.

این محصولات را در اختیار شما عزیزان گذاشتیم تا هرکجای ایران که هستید بتوانید لوازم موردنیاز بسته بندی را تهیه نمایید. بسیاری از این تجهیزات در دسترس همگان نیست و یا با قیمت‌های بالایی در حال ارائه هستند. همچنین به دلایل مختلف خرید اینترنتی محصولات بسیار راحت‌تر و دلنشین تر از خرید فیزیکی برخی محصولات است.

بسیاری از افراد به دلیل تمایل به پرداخت هزینه‌های پایین‌تر، بی‌کیفیت ترین لوازم را جهت بسته بندی انتخاب می‌کنند. اما استفاده از چنین روش‌هایی ریسک بزرگی را به همراه دارد. در صورت عدم استفاده از تجهیزات مناسب ممکن است در آینده خساراتی چند برابر را متحمل شوید!

یکی از تجهیزاتی که در بسته بندی به کار می‌آید چسب نواری کارتن یا چسب بسته بندی می‌باشد. ما به کیفیت بیش از هرچیز اهمیت می‌دهیم بهترین نوع این محصول در فروشگاه بسته بندی سپند بار به فروش می‌رسد. در ادامه با برخی ویژگی‌های این چسب آشنا خواهید شد.

بهترین چسب برای کارتن

سپند بار ضمانت سلامت و صحت فیزیکی کالا را به شما می‌دهد. این چسب پهن کارتن دارای ویژگی‌های برتر کیفی است. ویژگی‌های همچون استحکام بالا و قدرت چسبندگی زیاد، ماندگاری بالا چسب و قدرت تحمل بار سنگین،‌ مقاوم در برابر رطوبت و سرما و گرما نسبی محیطی، از ویژگی‌های کلی چسب کارتن ارائه داده شده در فروشگاه لوازم بسته بندی است.

 1. نوع چسب آکریلیک پایه حلال است.
 2. رنگ در انواع قهوه ای و شفاف موجود می‌باشد.
 3. ضخامت کمتر از ۱ میلی متر در حدود ۰٫۰۶۲
 4. دارای درصد تغییر طول بالا
 5. استحکام کششی بالا
 6. مناسب برای بسته بندی انواع کارتن، مقوا، کاغذ، پلاستیک و …

سپند بار با سابقه‌ی چندین ساله در زمینه بسته بندی انواع اثاثیه و حمل بار به تمام نقاط ایران، بسیار بر نوع و کیفیت ایده‌آل وسایل و ابزار بسته بندی توجه داریم. این محصولات با کیفیت و کارایی بی‌نظیر به فروش می‌رسد. امکان ثبت سفارش و مشاوره به صورت تلفنی از طریق شماره ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ وجود دارد.

خرید چسب کارتن

قیمت چسب بسته بندی

قیمت چسب پهن کارتن وابسته به پهنای آن و نوع چسب است. برای مثال چسب بسته بندی شفاف شیشه‌ای با چسب کارتن رنگی متفاوت است. در صورت موجود بودن این اقلام می‌توانید قیمت را در این صفحه مشاهده نمایید. پس از انتخاب کالا مورد نظر و ثبت سفارش، محصول خریداری شده در کمترین زمان ممکن به آدرسی که متعاقبا اعلام کرده بودید ارسال خواهد شد.

امکان خرید چسب به صورت تکی و دسته‌ای وجود دارد.

سفارش تلفنی چسب کارتن و دریافت مشاوره شبانه روزی

بدون شک قبل از خرید محصول مورد نظر یکسری سوال و ابهاماتی در ذهن دارید. اگر به دنبال خرید چسب کارتن هستید و در انتخاب تعداد و نوع آن مردد می‌باشید مشاورین شبانه روزی سپند بار منتظر تماس شما هستند.

این افراد هر روز هفته و به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستند و در رابطه با سوالات مرتبط با باربری، قیمت محصولات و تعرفه‌ها، نحوه خرید،نحوه پرداخت، فرآیند ارسال محصولات و … دلسوزانه به شما پاسخ خواهند داد.

همچنین اگر تمایل دارید تا این چسب کارتن و محصولات دیگر در فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار را به صورت تلفنی خریداری بفرمایید، این امکان وجود دارد. ابتدا از بخش توضیحات محصول، با ویژگی کالایی که قصد خرید آن‌ را دارید آشنا شوید. سپس از طریق شماره‌هایی که در ادامه اعلام خواهد شد می‌توانید تماس برقرار سازید. پس از دریافت اطلاعات تکمیلی و ارزیابی، کالای مورد نظر را انتخاب بفرمایید. پس از پرداخت از جانب شما، تجهیز بسته بندی مورد نظر ثبت سفارش می‌شود.

ایران – تهران – سعادت آباد – زرافشان

پشتیبانی شبانه روزی:
021-22870614 شعبه شمال تهران
021-88936830 شعبه شرق تهران
021-44200390 شعبه غرب تهران
021-88936830 شعبه مرکز تهران
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کلاه دوست
4 سال قبل

شرکت باربری سپند بار خدمات خوبی رو نسبت به بقیه باربری ها ارائه میده خواستم تشکر کنم من وسایل بسته بندی خرید و راضی هستم ممنونم

got to up

شماره های تماس